تالار گفتمان مانشت
معرفی و دانلود ماهنامه تخصصی نرم افزارهای آزاد / سلام دنیا! - نسخه‌ی قابل چاپ

معرفی و دانلود ماهنامه تخصصی نرم افزارهای آزاد / سلام دنیا! - Milestone - 27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۴۶ ب.ظ

سلام، اگه به مبحث نرم افزارهای آزاد / متن باز علاقه مند باشید یا نباشید، فرقی نمی‌کنه، من بهتون پیشنهاد می‌کنم که حتما این ماهنامه رو برای یک بار هم که شده دانلود و بررسی کنید!
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یه اتفاق خیلی خوبه که تو وب فارسی افتاده و تمام سرمایه گذاری و نیروی انسانی لازم برای تولید محتوا و نشر اون از طریق اعضای جامعه نرم افزارهای متن باز ایران صورت گرفته و به نظر من در همین چند شماره ابتدایی با اینکه برای پیشرفت جای کار زیادی داره، اما با این حال از نظر محتوایی و صفحه آرایی در سطح مطلوب‌تری از خیلی از نشریات چاپی حوزه علوم کامپیوتر فعلی تو کشور قرار داره و در عین حال رایگان هم هست.

[تصویر:  337531_logo.png]

تصویر جلد زیر مربوط به جدیدترین شماره این ماهنامه‌ست که در ۱۰۰ صفحه منتشر شده و شما می‌تونید پنج شماره منتشر شده از شهریور تا بهمن رو از لینک‌های زیر دانلود کنید.

• مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

• مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  cover[4].jpeg]