تالار گفتمان مانشت
مراحل اعتراض به کلید سوالات سنجش - نسخه‌ی قابل چاپ

مراحل اعتراض به کلید سوالات سنجش - nillll - 27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۴۷ ب.ظ

سلام به دوستان
از اونجایی که کلید اولیه سوالات بی نقص و تسلی بخش اعصاب بسیاری از ماها بوده !!!! (ConfusedConfused) گفتم همینجا لینک مربوط به اعتراض به کلید سوالات را بذارم تا همه بتونن راحت تر دسترسی داشته باشن
اول باید به صفحه اصلی سیستم ارسال درخواست با لینک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برید و در قسمت "عضویت در سایت" تمام مشخصاتتون را کامل پر کنید و پس از عضویت وارد قسمت "درخواست جدید" شده و با انتخاب آزمون کارشناسی ارشد ۹۴ لیستی از عنوان ها میاد که با انتخاب "اعتراض به کلید سوالات ازمون" میتونید جزئیات سوال و راه حل و گزینه درست از نظر خودتون را انتخاب کنید.
خیلی با جزئیات توضیح دادم Cool فقط خواهشا همه همکاری کنن و سوالاتی که به صورت مشترک مبهمه و یا غلطه رو اعتراض کنن که حذف بشه.
تو سایت سازمان سنجش هم گفته شده که حداکثر تا تاریخ ۹۳/۱۲/۴ میتونید فقط از طریق همین سیستم اعتراض کنید و از راه های دیگه رسیدگی نمیشه.
ممنونم

مراحل اعتراض به کلید سوالات سنجش - hm1984ir - 29 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ق.ظ

سلام
بچه ها سوال شماره۶۳ معماری کامپیوتر
کلید سنجش اشتباه نیست!!!
طبق دفترچه C که خوده سنجش داده بیرون جواب صحیح میشه ۲۳ در نتیجه گزینه ۲ درست است.
من توی خود سایت سنجش اعتراض زدم اگه شما هم موافقن برین اعتراض بزنید

RE: مراحل اعتراض به کلید سوالات سنجش - r3za - 29 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ق.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ق.ظ)hm1984ir نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها سوال شماره۶۳ معماری کامپیوتر
کلید سنجش اشتباه نیست!!!
طبق دفترچه C که خوده سنجش داده بیرون جواب صحیح میشه ۲۳ در نتیجه گزینه ۲ درست است.
من توی خود سایت سنجش اعتراض زدم اگه شما هم موافقن برین اعتراض بزنید
چرا اشتباه نیست؟خوب تو کلید دفترچه C زده گزینه ۱ دیگه Dodgy

مراحل اعتراض به کلید سوالات سنجش - obdurate - 03 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ

بچه ها لطفا به سوال ۱۱۶ ۱۱۷ و ۱۲۰ هم حتما اعتراض بنویسید.... خیلی نا حقی شده اینجوری.... مرسی Smile

مراحل اعتراض به کلید سوالات سنجش - ehsansjs - 04 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ق.ظ

اگر سوال ۹۰ رو نزنید ۲گزینه صحیح دارد حلالتون نمیکنم