تالار گفتمان مانشت
معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات - نسخه‌ی قابل چاپ

معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات - saghi5373 - 23 اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۳۳ ب.ظ

با سلام...
دوستان، برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات، چه منبعی رو باید خوند؟ من خیلی جستجو کردم، اما هیچ منبعی پیدا نکردم!!!
ممنون میشم، اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

RE: معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات - ahe2 - 23 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ب.ظ

سلام
کتاب introduction to information retrieval نوشته manning بهترین مرجع برا این درسه و تو اکثر دانشگاها هم تدریس میشه.
از این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هم می تونید بهش دسترسی پیدا کنید.

معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات - saeedorage - 23 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ

سلام. ببینید لقمه بزرگ برندارید. من تمام کتابهای منبع رو واسه همه دروس کنکور دکترا دارم. همه ر. خودم جمع کردم و مرجع اصلی هستن. ولی آخرش از یه سری اسلاید خوندم که البته حکم میونبر بود واسم. کتاب مرجع خوبه ولی نمیشه همه رو خوند. باز اگه احساس می کنید لازمه بگید پکیج کامل در اختیارتون بذارم Smile

RE: معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات - ahe2 - 24 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ق.ظ

(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ)saeedorage نوشته شده توسط:  سلام. ببینید لقمه بزرگ برندارید. من تمام کتابهای منبع رو واسه همه دروس کنکور دکترا دارم. همه ر. خودم جمع کردم و مرجع اصلی هستن. ولی آخرش از یه سری اسلاید خوندم که البته حکم میونبر بود واسم. کتاب مرجع خوبه ولی نمیشه همه رو خوند. باز اگه احساس می کنید لازمه بگید پکیج کامل در اختیارتون بذارم Smile
سلام
این حرف درسته ولی همین سایتو نگاه کنید اسلایدو فایلهای جانبی خوبی گذاشته مرجع خوبیه

معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات - saghi5373 - 24 اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ

میشه لطفا اسلاید ها رو بزارید؟
من کتاب introduction to information retrieval رو قبلا یه نگاه کلی کردم... اما مثلا روش هموار سازی رو که چند ساله در کنکور سوال ازش میاد، ندیدم!!!! مثلا همین امسال یه سوال اوومده بود در مورد Dirichlet prior...

معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات - safura1371 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۱۷ ب.ظ

میشه منابع دکترای ای تی رو بگین بجز کتابای منبع چهکتابایی مناسبن؟هیچ جا حرفی از منابع زده نشده

RE: معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات - saeedorage - 05 آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۵۲ ب.ظ

سرکار خانم فاطمه امینی که پیام خصوصی دادید برای دریافت منابع دکترای فناوری اطلاعات، پیام خصوصی خودتون رو غیر فعال کردید و نمیتونم جوابتون رو بدمRolleyesRolleyes

اگه ممکنه اصلاح بفرمایید.

RE: معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات - atahmasebi - 22 اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۳۵ ق.ظ

(۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ)saeedorage نوشته شده توسط:  سلام. ببینید لقمه بزرگ برندارید. من تمام کتابهای منبع رو واسه همه دروس کنکور دکترا دارم. همه ر. خودم جمع کردم و مرجع اصلی هستن. ولی آخرش از یه سری اسلاید خوندم که البته حکم میونبر بود واسم. کتاب مرجع خوبه ولی نمیشه همه رو خوند. باز اگه احساس می کنید لازمه بگید پکیج کامل در اختیارتون بذارم Smile

سلام
ممنون میشم اسلایدتون در اختیارم بزارین
tahmasebi.akram@gmail.com