تالار گفتمان مانشت
نظرسنجی در مورد راه اندازی بخشی برای اشنائی اعضای مانشت با یکدیگر برای ازدواج؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
نظرسنجی در مورد راه اندازی بخشی برای اشنائی اعضای مانشت با یکدیگر برای ازدواج؟؟ - mcse2010 - 27 اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ب.ظ

فقط میخوام نظر همه بچه ها را بدونم
نیت بنده خیر هستش تا ایشالله همه محردا ، متاهل بشوندTongueTongue

RE: نظرسنجی در مورد راه اندازی بخشی برای اشنائی اعضای مانشت با یکدیگر برای ازدواج؟؟ - dr.a_AI - 27 اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ

(۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  فقط میخوام نظر همه بچه ها را بدونم
نیت بنده خیر هستش تا ایشالله همه محردا ، متاهل بشوندTongueTongue

عجب ... کلا مانشت رو میخواید توی همه زمینه های زندگیتون وارد کنید. فرومی که همه موارد رو تو خودش داره و در مورد همه چی توش صحبت میشه. فکر کنم کم کم بتونه جایگزین سایتای اجتماعی و دوست یابی چون ... و ... و غیره ها بشه. Exclamation ورود به اسم "پشت کنکوری" و بقیشم با خدا ... دل کندن سخت میشه انگار؟؟؟؟

نظرسنجی در مورد راه اندازی بخشی برای اشنائی اعضای مانشت با یکدیگر برای ازدواج؟؟ - Densike - 27 اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ ب.ظ

مخالفم .. هدف این سایت چیز دیگه ای هست .. با اینکار محیط سایت عوض میشه به نظر من و این جو خیلی خوب علمی خراب میشه

نظرسنجی در مورد راه اندازی بخشی برای اشنائی اعضای مانشت با یکدیگر برای ازدواج؟؟ - خانه سبز - ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ

بع بع Smile

نظرسنجی در مورد راه اندازی بخشی برای اشنائی اعضای مانشت با یکدیگر برای ازدواج؟؟ - omid.n1990 - 27 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۰۱ ب.ظ

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Smile

نظرسنجی در مورد راه اندازی بخشی برای اشنائی اعضای مانشت با یکدیگر برای ازدواج؟؟ - RASPINA - 27 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۰۶ ب.ظ

نه اصلا موافق نیستم..........

نظرسنجی در مورد راه اندازی بخشی برای اشنائی اعضای مانشت با یکدیگر برای ازدواج؟؟ - friends - 27 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۳۰ ب.ظ

به شرطی اینکه همزمان بخش طلاقشم راه بیفته که اگه تفاهم نداشتن بتونن راحت از هم جدا شن Big Grin

RE: نظرسنجی در مورد راه اندازی بخشی برای اشنائی اعضای مانشت با یکدیگر برای ازدواج؟؟ - dr.a_AI - 27 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۳۷ ب.ظ

(۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۱۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  منم صد در صد مخالفم. این طوری پیش بره مانشت تبدیل میشه به یک سایت کاملا سرگرمی.
همسریابی ایا با اهداف مانشت همخوانی داره؟

والا ... من که گاهی میمونم تو یه سری تاپیکایی که میبینیم تو این فروم. از خودم میپرسم اینجا قراره چی باشه؟؟؟ Blush

(۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۳۰ ب.ظ)friends نوشته شده توسط:  به شرطی اینکه همزمان بخش طلاقشم راه بیفته که اگه تفاهم نداشتن بتونن راحت از هم جدا شن Big Grin

احتمالا در آینده ای نه چندان دور اتفاق بیفته Big Grin

نظرسنجی در مورد راه اندازی بخشی برای اشنائی اعضای مانشت با یکدیگر برای ازدواج؟؟ - mino_ahmadi - 27 اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۰۳ ب.ظ

من موافقم خیلی هم خوبه

نظرسنجی در مورد راه اندازی بخشی برای اشنائی اعضای مانشت با یکدیگر برای ازدواج؟؟ - mcse2010 - 27 اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۳۵ ب.ظ

انکس که تو را شناخت
مانشت را چه کند

نظرسنجی در مورد راه اندازی بخشی برای اشنائی اعضای مانشت با یکدیگر برای ازدواج؟؟ - The BesT - 27 اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ ب.ظ

به شدت مخالفم

پانوشت : اینجا ماشالله همه تحصیلکرده هستند. همه هم دارای کمالات و فضایل اخلاقی بسیار هستند. من نمیدونم به کدومیکی جواب بعله بدمBig Grin

RE: نظرسنجی در مورد راه اندازی بخشی برای اشنائی اعضای مانشت با یکدیگر برای ازدواج؟؟ - Masoud05 - 27 اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۳۰ ب.ظ

اینجا اصلا برای اینکار مناسب نیست و تجربه چند ساله مدیریتی من در اینجا نشون داده که این بحث کلا منتفی هست.

نظرسنجی در مورد راه اندازی بخشی برای اشنائی اعضای مانشت با یکدیگر برای ازدواج؟؟ - khordad.girl - 28 اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ق.ظ

مخالف....

RE: نظرسنجی در مورد راه اندازی بخشی برای اشنائی اعضای مانشت با یکدیگر برای ازدواج؟؟ - poldasht - 28 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۳۷ ب.ظ

مخالف....

با اینکه خودمم مجردم Tongue: D اما شدیدا مخالفم.

اما بد نیست مانشت یه سایت دیگه ای راه اندازی کنه و کل مباحث ازدواج و سبک زندگی مانشتو به سایت جدیدش منتقل کنه. و انشالله اونجا هر روز میگیم بادا بادا مبارک بادا ایشالله مبارک بادا TongueTongueBig GrinCool

نظرسنجی در مورد راه اندازی بخشی برای اشنائی اعضای مانشت با یکدیگر برای ازدواج؟؟ - esi - 28 اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۳۳ ب.ظ

پیشنهاد واقعا عجیب ، غیرعملی و دور از محتوا و هدف سایت!!!
شبیه فیلم های ایرانی که هر پسری یه دختر رو حتی برای یک هم ببینه ، حتما تا آخر فیلم باید ازدواج کنند !!!
بی خیال بابا، به فکر درس و پیشرفت علمی باشین