تالار گفتمان مانشت
خبر خوب استخدامی : برگزاری آزمون های استخدامی توسط سازمان سنجش - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
خبر خوب استخدامی : برگزاری آزمون های استخدامی توسط سازمان سنجش - sahar salehi - 27 اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ب.ظ

...............................

خبر خوب استخدامی : برگزاری آزمون های استخدامی توسط سازمان سنجش - ana9940 - 27 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ

یعنی همه ی مراکزی که توی خبر آورده استخدامی دارن در فروردین؟؟
یا همین جوری اعلام شده که اگه استخدامی خواستن آزمونش رو سنجش برگزار میکنه؟
من که به این مدلش هم امیدی ندارم!

خبر خوب استخدامی : برگزاری آزمون های استخدامی توسط سازمان سنجش - nazibahar - 28 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ق.ظ

آزمون شهرداری های سال ۹۲ هم توسط سازمان سنجش برگزار شد ولی نتایجش اصلا اعلام نشد.
حتی با این خبر هم امیدوار نشدم.

خبر خوب استخدامی : برگزاری آزمون های استخدامی توسط سازمان سنجش - Faridfo - 28 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ ق.ظ

قبلا" هم بارها سازمان سنجش آزمون استخدامی برگزار کرده.
اولین اتفاقی که می افته اینه که هزینه ثبت نام در آزمون حداقل دو برابر میشه . چون رقم سنجش در اینموارد بالاست.

سوالات را خود اون سازمان به سنجش میدن. در اینجا مشکل دوم پیش میاد که سنجش جوابگوی اعتراضات نیست. چون میگه من فقط برگزار کردم. سوال غلطه بمن چه؟؟؟Smile

سومیش هم اینه که شما نمیدونید اعتراضتان را بکجا بکنید . چون بین سنجش و اون سازمان پاسکاری میشید.

سنجش همان کنکورهای عادی را درست برگزار کند پیشکش.یک کنکور با اینهمه سال تجربه برگزاری و اینهمه اشکال در سوالات و اعلام کلید و .....

در مورد این خبر نظر شخصی من اینه که : ای سنجش ما را بخیر تو امید نیست شرّ مرسان!!!!!!

خبر خوب استخدامی : برگزاری آزمون های استخدامی توسط سازمان سنجش - RASPINA - 28 اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۵۴ ق.ظ

برگزاری آزمون دوماه پس از آگهی هست

این خیلی خوبه که سنجش آزمون را برگزار می کنه من کاری به درست یا غلط بودن سوالاش ندارم ضریب اعتماد و اطمینانش بالاست و حداقل اش اینه که تو مرحله اول از کسی که رتبه علمی خوبی داشته باشه حقی ضایع نمیشه

کسی میدونه برای رشته کامپیوتر چه درسایی معمولا توی آزمون میاد

خبر خوب استخدامی : برگزاری آزمون های استخدامی توسط سازمان سنجش - alim93 - 28 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ ق.ظ

اینا فقط به فکر پولی هستند که قراره از مردم بگیرند.
آزمونو میگیرن،خبری هم از اعلام نتایج نیست

خبر خوب استخدامی : برگزاری آزمون های استخدامی توسط سازمان سنجش - پدربزرگ - ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ب.ظ

این آزمونا همش الکیه. من خودم یه کنکور برا یه جایی دادم وقتی سوالات رو دیدم اونقدر آسون و آبکی بود که خندم گرفت . من هم خوشحال شدم که همه رو بلدم . بعدا هرچی پیگیری کردم که جواب آزمون چی شد دستم به جایی نرسید . بعد چند روز یه نفر که با هم آزمون داده بودیم دیدم , گفت من قبول شدم . هر چی سیریشش شدم که آخه کی بهت گفت قبول شدی و جواب امتحان رو کجا اعلام کردن , جواب درست حسابی نداد. کاملا تابلو بود که اینا نفراتون رو از قبل گرفته بودن و این آزموناشون هم الکیه

RE: خبر خوب استخدامی : برگزاری آزمون های استخدامی توسط سازمان سنجش - judi - 28 اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۲۱ ب.ظ

ممنون از اطلاع رسانی ؛)

خبر خوب استخدامی : برگزاری آزمون های استخدامی توسط سازمان سنجش - donyajoon24 - 16 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ

سلام
ببخشید دوستان توی این آزمون همشون " مهندسی کامپیوتر "میخوان حالا تکلیف ما که " مهندسی تکنولوژی نرم افراز" هستیم چی میشه ؟ میشه شرکت کرد یا نه؟

RE: خبر خوب استخدامی : برگزاری آزمون های استخدامی توسط سازمان سنجش - javad94 - 16 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ب.ظ

(۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ)donyajoon24 نوشته شده توسط:  سلام
ببخشید دوستان توی این آزمون همشون " مهندسی کامپیوتر "میخوان حالا تکلیف ما که " مهندسی تکنولوژی نرم افراز" هستیم چی میشه ؟ میشه شرکت کرد یا نه؟
سلام
آره میشه شرکت کرد. فقط گرایشتون باید نرم افزار باشه. توو گرایش نرم افزار لیسانس یا به بالا باشید کافیه. زیاد به این جور چیزا توجه نکنید.

خبر خوب استخدامی : برگزاری آزمون های استخدامی توسط سازمان سنجش - mcse2010 - 16 فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۰۶ ب.ظ

اکثرا ای تی میخواد و مهندسی سخت افزار ....
در ضمن ظرفیت بسیار کمی داره
من که شرکت نمیکنم با اینکه مدرک شبکه دارم

RE: خبر خوب استخدامی : برگزاری آزمون های استخدامی توسط سازمان سنجش - shayesteb - 16 فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ

واقعا فقط میخوان پول ملتا بخورن اینقدر ظرفیتا کمه همش یه نفر اونم حتما از قبل مشخص شده

RE: خبر خوب استخدامی : برگزاری آزمون های استخدامی توسط سازمان سنجش - s-nowrozi - 16 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۱۲ ب.ظ

پول ندارن پول کارمندوشون رو بدن از من و تو دانشجو بی پول می خوان پول بگیرن بدن یه مشت کارمند با بازده ۲۵ دقیقه تو روزAngry

خبر خوب استخدامی : برگزاری آزمون های استخدامی توسط سازمان سنجش - mcse2010 - 16 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ب.ظ

یه سوال؟
ایا فقط برای یک سازمان میتوانیم ثبت نام کنیم یا نه به عنوان رشته کامپیوتر ثبت نام میکنیم و هر سازمانی که
کامپیوتر خواست به ترتیب نمره دعوت میشیم برای مصاحبه؟؟
ظاهرا فقط برای یک سازمان باید ثبت نام کرد!!!

خبر خوب استخدامی : برگزاری آزمون های استخدامی توسط سازمان سنجش - shamim_s - 17 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۵۹ ق.ظ

باظرفیت یکی دو نفره چه امیدی هست؟؟؟

کسی اینجا آی تی شرکت نکرده؟ کسی نمیدونه باید تو قسمت گرایش چی پر کرد ؟مثلا ما که کارشناسی هستیم و گرایش نداریم چی پر کنیم؟؟اگه کسی میدونه بهم بگه؟چون پر کردن این قسمت اجباریه اینم از چیستان سنجش!!!!

سنجش فقط پاس کاری میکنه جواب نداره تلفن سازمانم که شلوغه....