تالار گفتمان مانشت
زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی - نسخه‌ی قابل چاپ

زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی - Fardad-A - 28 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ب.ظ

فرا رسیدن بهار طبیعت و عید نوروز بر همه شما دوستان خوبم مبارک باد.
البته من پیشدستی کردم بجای خانم مدیر کل محترم تبریک گفتم . راستش من از طرف بچه های پیشکسوت و پیر دانشجویان مانشت تبریک میگمBig GrinTongueTongue

انشاءا... که سال نو ،سالی پر از بهروزی براتون باشه و حلول سال جدید ، حلول شادکامی های جدید ، موفقیت های روزافزون و خبرهای خوش باشه.

انشاءا... که هنگام تحویل سال همدیگر، بخصوص دوستانی که نزدیکانشان بیمار هستند را فراموش نکنید و از خداوند بخواهید بپاکی دلهاتون سلامتی در همه خانه ها برقرار باشه.

خداوند سال جدید را برای همه مردم ما سالی پر از سلامتی و آرامش و برکت و شادی قرار دهد.
دیدم خیلی هم بحث ازدواج تو مانشت خیلی داغ شده، امیدوارم همه مجردهای مانشت سر و سامان بگیرند.(بخصوص بازنشسته هاBig Grin و بخصوص مدیران کل بازنشستهSmile). بلند بگید آمین.

بیاد خانم گود ویشیز که مدتیه نیستند من یه دستخط میذارم(به رسم سال ۹۱). شما هم دوست داشتید دستخط تون را بیادگاری بذارید.
[تصویر:  343703_8dw5tum7g9e2ei0zfekt.jpg]

RE: زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی - SaMiRa.e - 29 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۰۶ ق.ظ

من هم سال نو را پیشاپیش به همه دوستان تبریک میگم .
انشالله سال پر خیر و شادی داشته باشید Smile

سه سالگی مانشتی شدنم هم مبارک Tongue
از دوستان عذرخواهی میکنم اگر دست خط مدل خرچنگ قورباغه شده Undecided دیگه با سرماخوردگی بهتر از این نمیشد Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی - so@ - 29 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ

سلام
خواستم داخل سررسیدم بنویسم ولی دیدم حیف از تاریخ ۲۹ ام ۹۳ بگذرم اومدم صفحه یادداشتها نوشتم .
من هیچ وقت مستقیم حاجتی از خدا نخواستم همیشه یه سالو به اسم یکی از ائمه میزارم و اون بزرگوارو واسطه قرار میدم بخاطر سلامتیم سال ۹۳ رو سال امام هماممان بیمار کربلا گذاشتم وتمام حاجتارو به واسطه ایشان خواستم ، سالی بود پر ازمشکلات ولی اون چیزی که میخاستمو بهم داد امسالمو واسطه خودمو خدارو امام جود و بخشش جواد الائمه قرار دادم انشالله که بخشش خداوند به واسطه این امام رئوف شامل همه امون بشه.

پیشاپیش سال نو مبارک . انشالله سالی پر از خیروبرکت برای همه دوستان باشه Heart

[تصویر:  343740_Capture.JPG]

زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی - Menrva - 29 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ

(۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  سلام
خواستم داخل سررسیدم بنویسم ولی دیدم حیف از تاریخ ۲۹ ام ۹۳ بگذرم اومدم صفحه یادداشتها نوشتم .
من هیچ وقت مستقیم حاجتی از خدا نخواستم همیشه یه سالو به اسم یکی از ائمه میزارم و اون بزرگوارو واسطه قرار میدم بخاطر سلامتیم سال ۹۳ رو سال امام هماممان بیمار کربلا گذاشتم وتمام حاجتارو به واسطه ایشان خواستم ، سالی بود پر ازمشکلات ولی اون چیزی که میخاستمو بهم داد امسالمو واسطه خودمو خدارو امام جود و بخشش جواد الائمه قرار دادم انشالله که بخشش خداوند به واسطه این امام رئوف شامل همه امون بشه.
پیشاپیش سال نو مبارک . انشالله سالی پر از خیروبرکت برای همه دوستان باشه Heart
[تصویر:  343740_Capture.JPG]
چه دست خط قشنگی داری افاق جون, مطمئن بودم دست خطت قشنگهههههSmile[تصویر:  343753_16.gif][تصویر:  343753_4xvim2p.gif]

RE: زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی - so@ - 29 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ ب.ظ

(۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  چه دست خط قشنگی داری افاق جون, مطمئن بودم دست خطت قشنگهههههSmile
لطف داری دوستمBig GrinBig Grin
چشات قشنگ میبینه HeartSmileSmile

RE: زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی - A V A - 29 اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۰۷ ب.ظ

سلام
امروز تهران بارون خوبی میومد، حس نو شدن رو کامل کرد، حس پاک شدن تمام تلخیای ۹۳///
ماهایی که اینجا دور هم جمع شدیم، یه هدف مشترک داریم، ادامه تحصیل، امیدوارم اردیبهشت ۹۴ همه جایی که میخوان قبول بشن
انشالا سالی که میگن تایپش مثل عروس میشهBig Grin همه نیمه ی گمشدشونو پیدا کنن بخصوص مدیر x86 که اینروزا صادقانه احساس قلبیشونو گفتن...
بیاین امسال تغییرات مثبت رو توو خودمون احساس کنیم، نو بشیم...مهربون باشیم...دل نشکنیم...احترام بزاریم...مسولیت پذیر باشیم... "پیشرفت کنیم" و روزهای خوب رو "خودمون" بسازیم...
بهاری شدنمون مبارک

زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی - Pegasus - 01 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ق.ظ

وای رفقای قدیمی
ماشالا همه هم هنرمند و خوشنویس
منم عید رو به همه مانشتی های عزیز تبریک میگم و آرزوی موفقیت برای همه دوستان و رفقای قدیمی مانشت دارم
سال نو مبارک Smile

RE: زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی - software94 - 01 فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ق.ظ

سال نو رو به همه دوستای خوب مانشتم تبریک میگم.واسه دکتر تنهایی یه دنیا خوشی وشادی ارزومندم.انشالله همه وایشون سالی خوب و پر از موفقیت داشته باشن.مانشت جمع گرم دوستابی است که خالصانه وبی ریا کمک کردن رو به من اموخت.

زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی - عزیز دادخواه - ۰۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ ب.ظ

سال نو رو به همه رفقای گلم تبریک میگم.سالی پر از شادی و سلامتی براتون آرزو دارم.