تالار گفتمان مانشت
منبع مناسب برای درس شبکه با توجه به تغییر گرایش های امنیت و شبکه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: منبع مناسب برای درس شبکه با توجه به تغییر گرایش های امنیت و شبکه - Densike - 02 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ ق.ظ

(۰۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  نمونه این سوال هم توی کتاب دکتر حقیقت هست فکر کنم مال سال۹۱یا۹۲ بود
ولی توضیح کاملش توی کتاب کراس هست.من هم قشنگ خونده بودم ولی سوال را خیلی دقیق نفهمیدم و یازده را بدست اوردم
که ظاهرا جواب۹ میشد

ببینید اون سوالی که توی کتاب دکتر حقیقت هست tcp reno نبوده ... و دقیقا اگر کسی اینکه ورژن tcp reno هست درنظر نگیره به ۱۱ میرسه خوشبختانه من کراس راس خوندم و اینو دیده بودم
دوست عزیز من حرفم برای کسی هست که میخواد رتبه تک رقمی بگیره ... همین امسال که ما میخواستیم کنکور بدیم طبق سرفصل ها لایه فیزیکی حذف شده ولی باز دکتر حقیقت و بقیه میگفتن بخونید کار وزارت علوم حساب کتاب نداره ... درخت رد بلک جزء سرفصل های ارشد هست ولی توی کنکور اومد ... کسی که واسه تک رقمی میره ۱ تست هم براش یه تست هست و به نظر من این هارو بخونه
من خودم شخصا این چند فصل آخر رو نخوندم حقیقتا ولی اگر به قبل کنکور برگردم حتما میخونم !! ولی بازم این فصل هارو با دقت نمیخونم

RE: منبع مناسب برای درس شبکه با توجه به تغییر گرایش های امنیت و شبکه - kingmax - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ق.ظ

سلام
دوستان ترجمه خوب و روونی از کتاب کروس هست؟

RE: منبع مناسب برای درس شبکه با توجه به تغییر گرایش های امنیت و شبکه - Densike - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ق.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  سلام
ترجمه دکتر اکبری بهترین ترجمه موجود باشه فکر کنم

RE: منبع مناسب برای درس شبکه با توجه به تغییر گرایش های امنیت و شبکه - kingmax - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۱ ق.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  سلام
ترجمه دکتر اکبری بهترین ترجمه موجود باشه فکر کنم
سپاس

RE: منبع مناسب برای درس شبکه با توجه به تغییر گرایش های امنیت و شبکه - delete4all - 02 تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ق.ظ

سلام
دوستان عزیز حالا این بحث تغیر منابع شبکه و امنیت قطعی قطعی هست؟ SadSad
زیر مجموعه IT میمونه یا میره زیر مجموعه کامپیوتر؟

RE: منبع مناسب برای درس شبکه با توجه به تغییر گرایش های امنیت و شبکه - neghab001 - 16 تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۳ ب.ظ

پارسه و مدرسان واقعا کافی هستش دوستان . . . من دقیقا بررسی کردم
البته طبق کنکور ۹۴ با همون پارسه هم ۵ تا سوال میشد پاسخ داد

RE: منبع مناسب برای درس شبکه با توجه به تغییر گرایش های امنیت و شبکه - jin - 18 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۱۶ ب.ظ

سلام من ترجمه حاج رسولی های ویرایش پنجم کتاب "شبکه های کامپیوتری" راس رو دارم، دوستان یه کمکی کنید آیا نیازه ویرایش ششمش رو بخرم؟ چون باید اینترنتی بخرم تازه کلی هم طول می کشه بدستم برسه.