تالار گفتمان مانشت
کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷
RE: کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - kasadegh - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶ ب.ظ

سلام
شکر خدا رتبه ی من ۷ شده
نرم افزار

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - esi - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ ب.ظ

منم ۳۶ ، خوب نیست بدم نیست، خدارو شکر.

زبان ۲۷
استعداد ۳۹
تخصصی ۳۲

البته اوضام برا مصاحبه زیاد خوب نیست. توکل بخدا

RE: کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - Bache Mosbat - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۸ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۰۳ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(26 فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سیستم دکترا چجوریه؟ با این رتبه کجا میشه قبول شد؟ رتبه تاثیر داره اصلا یا فقط فیلتره که برسی به مصاحبه؟

دانشگاه های تهران که احتمالا مجاز نشم حتی برای مصاحبه برم. شهرستان هم برم شاید بگن از تهران اومده بگیریمش، احتمالش زیاده. ولی عملا اگه انتخاب رشته کنم و قبول شم ثبت نام نمی کنم، فقط برای اینکه ترم ۴ فارغ التحصیل بشم و استادم اجازه ی دفاع بهم بده امیداورم که قبول شم.

نمیده اجازه ی دفاع، استادتون/مون زرنگتر از این حرفاسBig Grin

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - mortez28 - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۰ ب.ظ

منم ۶۲
همینطوری شرکت کرده بودم
زبان ۳۰
استعداد ۵۲/۲۲
تخصصی ۲۲/۹۶
نمره کل ۵۲۲۱
معدل ۱۷

تعداد شرکت کننده ۲۴۵۷
آخرین رتبه مجاز روزانه ۹۲
آخرین مجاز سایر دوره ها ۲۹۷

RE: کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - x86 - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۸ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  نمیده اجازه ی دفاع، استادتون/مون زرنگتر از این حرفاسBig Grin

درسته که کار سختیه ولی میخوام تلسم آزمایشگاه رو بشکنم Big Grin، بهش گفته بودم که کنکور دادم پیگیر هم بود، حالا شاید مثل بعضیا استعداد درخشان شدیم Big GrinBig GrinBig Grin البته اگه بشیم هم نمیخونیم. این حرفمو دارم جدی میگم ولی خیلی ها خیلی وقته فکر می کنن که دارم شوخی میکنم.

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - ahmad23 - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ب.ظ

سلام.
رشته نرم افزار
زبان ۱۶
استعداد ۱۳
تخصصی ۳۸
رتبه ۷۲
معدل میانگین ۱۵
نمره کل : ۵۱۲۹

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - ahmad23 - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۷ ب.ظ

kasadegh درصدهات رو میگی؟

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - ahmad23 - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۳۶ ب.ظ

تاثیر معدل رو میبینید من رتبه م شده ۷۲ و رتبه ۶۲ نمره ش از من کمتره بخاطر معدل بالاتر!

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - kasadegh - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۳۶ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۷ ب.ظ)ahmad23 نوشته شده توسط:  kasadegh درصدهات رو میگی؟
تخصصی ۵۰
زبان ۴
استعداد ۳۰

RE: کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - zahra_davoody - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۴۳ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۵۸ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  سلام

رتبه ی بنده ۸۷ شد با این درصدها

زبان ۱۷
استعداد ۲۰
تخصصی ۳۲

معدل موثر : ۱۷/۳

آخرین رتبه ی مجاز ۹۲

خدارو شکر

تبریک میگم میشه بگید نمره کل تون چند بود؟

RE: کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - بشفهئش۸۱ - ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۴۶ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۲۳ ب.ظ)cavalier نوشته شده توسط:  بچه ها بخدا اعصابم خیلی داغونه استعداد -۱۱ زده برا من.!!!!!!!!!
با کلیدای مسیح چک کردم ۵۰ به بالا میشدم. یعنی چی اه
برای منم همینطور شده متاسفانه، همه درصدام اون چیزی شده که محاسبه کردم بجز استعداد که تقریبا نصف شده

RE: کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - x86 - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۵۱ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۴۳ ب.ظ)zahra_davoody نوشته شده توسط:  تبریک میگم میشه بگید نمره کل تون چند بود؟

نمره کل شده ۴۹۷۵ .

RE: کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - zahra_davoody - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۲ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  منم ۳۶ ، خوب نیست بدم نیست، خدارو شکر.

زبان ۲۷
استعداد ۳۹
تخصصی ۳۲

البته اوضام برا مصاحبه زیاد خوب نیست. توکل بخدا

تبریک میگم نمره کل تون چند شده؟

دوستان اگه میشه نمره کل تون رو هم بگید؟

(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶ ب.ظ)kasadegh نوشته شده توسط:  سلام
شکر خدا رتبه ی من ۷ شده
نرم افزار

خیلی تبریک میگم نمره کل شما چند شده؟

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - kasadegh - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ب.ظ

ممنون
نمره کل من ۶۴۰۰

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - hamid2009 - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶ ب.ظ)kasadegh نوشته شده توسط:  سلام
شکر خدا رتبه ی من ۷ شده
نرم افزار

تبریک میگم
ممکنه اجمالا به منابعی که خوندین اشاره کنید ؟