تالار گفتمان مانشت
کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷
کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - zahra k - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱ ب.ظ

تبریک به دوستانی که قبول شدن
من که مجاز نشدم و الان بدجوری دلم گرفته Sad
بچه ها میشه لطف کنید و بگید از چه منابعی خوندید؟ چه کتاب تستی خوندین؟
لطفا راهنمایی کنین

RE: کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - کنکوری - ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ب.ظ

سلام به همگی.خسته نباشید.من دفعه اولمه که کنکور دادم.میشه بگید الان که دفترچه بیاد باید چند تا انتخاب حداکثر داشته باشیم؟چند جا برای مصاحبه دعوت میشیم؟ممنونم

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - ahmad23 - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ ب.ظ

لطفا اونایی که نظر میدن رتبه ها و درصدهاتون رو بذارید.
امسال مثل اینکه در اکثر رشته ها مخصوصا نرم افزار ظرفیت پذیرش کم شده!

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - kasadegh - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۱۹ ب.ظ

منابع من اینا بودن
ساختمان و الگوریتم clrs+ تست قدسی
پایگاه: روحانی و البته سیلورشاتس رو تو دانشگاه پاس کرده بودم
سیستم عامل: خیلی نخوندم ولی یه بخش های از کتاب سیستم عامل توزیع شده تننباوم
موفق باشین

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - ahmad23 - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ ب.ظ

کتاب پوران پژوهش که مجموعه سوالات دکتری نرم افزار سال قبل رو حل کرده خوبه، من استفاده کردم. الگوریتم clrs ، سیستم عامل کتاب و جزوه های سیستم توزیع شده تننباوم و پایگاه کتاب حق جو و جزوه و اسلاید رانکوهی.

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - هلیا.۹۹ - ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۳۳ ب.ظ

سلام
بچه ها اگه شبانه مجاز شیم، احتمال قبولی هست؟! من خیلی امیدوار بودم اما درصد تخصصیم کم شده و رتبه خوبی نشد! Sad :|

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - mino_ahmadi - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ب.ظ

من ۹۳ شدم Smile بقیه هم ناراحت نباشن مثل من انشالله سال بعد

منابع من اینا بود:

پایگاه: روحانی و سیلبرشتس (بقول اون بنده خدا تو دانشگاه پاسیده بودیم Smile (

سیستم عامل: کتاب سیستم عامل تننباوم

مجموعه سوالات دکترا نرم افزار پوران پژوهش

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - roz2009 - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ب.ظ

کسی می دونه چند درصد مصاحبه است ؟

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - abdollah.ghaffari - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ ق.ظ

زبان ۵
استعداد ۲۴
تخصصی ۳۳/۳۳
رتبه ۹۹

البته فقط یه هفته خونده بودم. سه تا از سوالای استعداد و حل کرده بودم ولی یادم رفته بود وارد کنم. حکمت این بود که روزانه مجاز نشم. مثل اینکه کلید عوض شده. البته به ضرر من شده تخصصی بالا ۳۶ بودم.

RE: کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - هلیا.۹۹ - ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ق.ظ

(۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ ق.ظ)abdollah.ghaffari نوشته شده توسط:  مثل اینکه کلید عوض شده. البته به ضرر من شده تخصصی بالا ۳۶ بودم.
واقعا کلید عوض شده؟ خدایا شانس ندارم من! بچه ها کسی میدونه کجاها شبانه می گیرند؟؟؟

RE: کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - کنکوری - ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ ق.ظ

سلام.منم مثل شما مجاز شبانه شدم.ولی واقعا نمیدونم دعوت به مصاحبه میشم یا نه.لطفا اگر اطلاعاتی پیدا کردین به منم بگین.هیچ راهنمایی ندارم.Huh

RE: کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - الهام.ص۶۸ - ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ

تخصصی: ۳۳/۳۳
استعداد: ۳۱/۱۱
زبان: صفر
معدل موثر: ۱۸/۱۵
نمره کل: ۵۱۴۷
رتبه: ۶۹

خداحافظ ادامه تحصیل Sad

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - lesan - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ ق.ظ

من خدمت همه دوستان خسته نباشید می گم. فکر می کنم تو کنکور دکترا باید از تجارب بچه هایی که قبلا شرکت کردن استفاده کردن. به عقیده من اگه کسی ساختماده داده الگوریتم سیستم عامل پیشرفته و پایگاه داده را عمیق بخونه یعنی وقت واقعا روش بذاره نکته برداری کنه و دقیق بخونه نتیجه خیلی خوب میگیره. ضمنا موفقیت فقط تحصیل و کنکور نیست.

(۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ)الهام.ص۶۸ نوشته شده توسط:  تخصصی: ۳۳/۳۳

خداحافظ ادامه تحصیل Sad
شما به غیر تهران جاهای دیگه شانس داری.

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - sharareh_moradi - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ق.ظ

رتبه ۱۳۰ نرم افزار
نظرتون چیه دوستان؟
دعوت به مصاحبه شبانه میشم؟

RE: کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - zahra_davoody - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ق.ظ

(۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ ق.ظ)lesan نوشته شده توسط:  من خدمت همه دوستان خسته نباشید می گم. فکر می کنم تو کنکور دکترا باید از تجارب بچه هایی که قبلا شرکت کردن استفاده کردن. به عقیده من اگه کسی ساختماده داده الگوریتم سیستم عامل پیشرفته و پایگاه داده را عمیق بخونه یعنی وقت واقعا روش بذاره نکته برداری کنه و دقیق بخونه نتیجه خیلی خوب میگیره. ضمنا موفقیت فقط تحصیل و کنکور نیست.

(۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ق.ظ)الهام.ص۶۸ نوشته شده توسط:  تخصصی: ۳۳/۳۳

خداحافظ ادامه تحصیل Sad
شما به غیر تهران جاهای دیگه شانس داری.

اگه دعوت به مصاحبه بشی دیگه رتبه خیلی مهم نیست چون فقط ۳۰ درصد تاثیر داره و ۷۰ در صد مصاحبه نمره داره پارسال کسی با رتبه ۴ قبول نشد