تالار گفتمان مانشت
کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷
RE: کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - sharareh_moradi - 04 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۷ ب.ظ

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ب.ظ)mary1366 نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ ق.ظ)sharareh_moradi نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۵ ب.ظ)lesan نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ق.ظ)sharareh_moradi نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ ق.ظ)lesan نوشته شده توسط:  این هم کارنامه ای دیگر

سلام
من هم ۱۳۰ شدم
تقریبا مثل هم هستیم
شما به کجا امید دارین؟
به شبانه علم و صنعت.

واقعا؟؟؟
چه خوب!!
رزومتون چطوریه؟؟
من اصلا علم و صنعت رو چون میدونستم رد میشم انتخاب نکردم که الکی بخوام یه پولی هم بریزم واسشون!

دوستان من با رتبه ۱۳۰ به نظرتون علم و صنعت و دانشگاه تهران شبانه دعوت میشم؟
رزومه معمولی نه خیلی خوب و نه خیلی بد
به نظرتون چند درصد احتمال داره دعوت شم و چند درصد احتمال داره توی مصاحبه قبول شم؟؟
آخه من اصلا این دو تا رو انتخاب نکردم
به نظرتون اشتباه کردم؟

دوست عزیز شما میتونی تو انتخاب رشتت این دانشگاه هارو بیاری نهایتش اینه که مصاحبه دعوت نشی دیگه...
ولی حداقل شانستو امتحان کردی
ولی اگه دعوت شم و شانس قبولیم خیلی کم باشه دیگه شانس دعوت جاهای بعدی رو ندارم
درسته؟

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - roz2009 - 05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ق.ظ

یعنی یکی از دانشجوهای اینجا دفترچش D نبوده که بیاد کلید و بفرسته؟

هزینه داره هزینش رو بپردازم

از خانم ها که انتظاری نیست آقایون محترم ؟

RE: کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - mehrankh - 05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ق.ظ

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۷ ب.ظ)sharareh_moradi نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ب.ظ)mary1366 نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ ق.ظ)sharareh_moradi نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۵ ب.ظ)lesan نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ق.ظ)sharareh_moradi نوشته شده توسط:  سلام
من هم ۱۳۰ شدم
تقریبا مثل هم هستیم
شما به کجا امید دارین؟
به شبانه علم و صنعت.

واقعا؟؟؟
چه خوب!!
رزومتون چطوریه؟؟
من اصلا علم و صنعت رو چون میدونستم رد میشم انتخاب نکردم که الکی بخوام یه پولی هم بریزم واسشون!

دوستان من با رتبه ۱۳۰ به نظرتون علم و صنعت و دانشگاه تهران شبانه دعوت میشم؟
رزومه معمولی نه خیلی خوب و نه خیلی بد
به نظرتون چند درصد احتمال داره دعوت شم و چند درصد احتمال داره توی مصاحبه قبول شم؟؟
آخه من اصلا این دو تا رو انتخاب نکردم
به نظرتون اشتباه کردم؟

دوست عزیز شما میتونی تو انتخاب رشتت این دانشگاه هارو بیاری نهایتش اینه که مصاحبه دعوت نشی دیگه...
ولی حداقل شانستو امتحان کردی
ولی اگه دعوت شم و شانس قبولیم خیلی کم باشه دیگه شانس دعوت جاهای بعدی رو ندارم
درسته؟
با رتبه ۱۳۰ احتمال دعوت به مصاحبه شدن برای شبانه های تهران رو هم ندارید. احتملش خیلی کم هست.
چون تعداد زیادی از مجاز به روزانه ها هم برای اینکه شانس پذیرش خودشون در تهران رو افزایش بدهند دانشگاه های شبانه تهران رو انتخاب می کنند. در کنار این همیشه باید در نظر داشته باشیذ دعوت به مصاحبه شدن به معنای قبولی نیست. بهتر است به صورتی انتخاب رشته کنید که در کنار دعوت به مصاحبه شدن شانس قبولی بیشتر هم در اون محل داشته باشید.
برای همین الویت رو با شبانه های شهر ستان و پردیس های تهران داشته باشید.

RE: کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - a.kam - 05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ب.ظ

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ق.ظ)roz2009 نوشته شده توسط:  یعنی یکی از دانشجوهای اینجا دفترچش D نبوده که بیاد کلید و بفرسته؟

چندساله تو آزمون دکترا هیچ فرقی نداره بین دفترچه ها هر کلیدی را که گرفتی کافیه

(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  امیر کبیر انتخاب ۱و۲ نباشه خیلیایی دوستام گفتن که تابلو رد می کنن و قشنگ معلومه ترتیب خیلی خیلی واسشون مهمه؛ باید عشق امیرکبیر داشته باشی تا بتونی بری !!!!! بک گروند گوشیت عکس امیرکبیر نباشه، ردی !!!!!!!!!! Smile
دقیقا درست گفتی Smile
من پارسال نه تنها امیرکبیر را اول زدم بلکه بقیه جاها هم مصاحبه نرفتم! تا قبول شدم Smile
البته این شرایط برای بقیه دانشگاه های تهران هم صادق سریع از روی دست هم دیگه یاد میگیرند
قبل از هرکاری توصیه میکنم اول برید با استاد مورد نظرتون صحبت کنید بعد انتخاب رشته کنید

RE: کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - arta.66 - 05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۷ ب.ظ

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ق.ظ)roz2009 نوشته شده توسط:  یعنی یکی از دانشجوهای اینجا دفترچش D نبوده که بیاد کلید و بفرسته؟

سلام دوست عزیز... عصبانی نشین... اینم کلید دفترچه D .... تقدیم با احترام

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - roz2009 - 05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ ب.ظ

باز نمیشه که

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - mehrankh - 06 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ ب.ظ

دوستان عزیز در مورد انتخاب پردیس نظر خاصی ندارید؟
ارزش وقت گذاشتن داره؟
سرمایه گذاری کنیم یا نه؟
لطفا راهنمایی کنید.

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - mostafaheydar1370 - 30 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۳ ق.ظ

استاد ما تو کنکور دکترا نرم افزار ۹۳رتبه اش ۱۴شد اخرشم دکتری نرم افزار شیراز قبول شد

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - hhp2018 - 08 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ب.ظ

بچه ها اگه از دانشگاه صنعتی شیراز گرایش شبکه به کسی زنگ زده شده یا خبری داره لطفا اعلام کنه ممنون

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - omid93 - 19 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ

با سلام
در این لینک می توان کارنامه های سال ۹۵ را دید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کارنامه های اولیه ی گروه نرم افزار - دکتری ۹۴ - omid93 - 21 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ق.ظ

حذف تأثیر اولویت انتخاب رشته در پذیرش دکتری ۹۵ سراسری
phdinfo.gigfa.com/smf/index.php?topic=11.0