تالار گفتمان مانشت
کارنامه های اولیه ی گروه معماری کامپیوتر - دکتری ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
کارنامه های اولیه ی گروه معماری کامپیوتر - دکتری ۹۴ - x86 - 10 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ق.ظ

سلام لطفا پس از مشاهده ی کارنامه و رتبه های اولیه اونها رو در این تاپیک قرار بدید

کارنامه های اولیه ی گروه معماری کامپیوتر - دکتری ۹۴ - Beep - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۰۲ ب.ظ

زبان ۳۹
استعداد ۹
تخصصی ۳۶

معدل موثر ۱۶
رتبه ۹۵
آخرین رتبه مجاز ۷۳

RE: کارنامه های اولیه ی گروه معماری کامپیوتر - دکتری ۹۴ - anonymous - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ب.ظ

زبان ۳۱/۱۱
استعداد ۲۴/۴۴
تخصصی ۶۰/۷۴

معدل موثر ۱۷/۲۲

رتبه ۸

کارنامه های اولیه ی گروه معماری کامپیوتر - دکتری ۹۴ - esedum - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ق.ظ

زبان ۳/۳۳
استعداد ۱۵/۵۶
تخصصی ۳۳/۳۳

معدل موثر ۱۴/۳۹

رتبه ۱۶۸

سلام دوستان من برای دوره های شبانه مجاز شدم بنظرتون جایی قبول میشم

کارنامه های اولیه ی گروه معماری کامپیوتر - دکتری ۹۴ - The BesT - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ق.ظ

افتضاح.مجاز نشدم
درصدها اونهایی نیست که حساب کردم خودم
تبریک میگم به دوستانی که رتبه خوب آوردن

کارنامه های اولیه ی گروه معماری کامپیوتر - دکتری ۹۴ - mehdimoradi - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ق.ظ

زبان ۰/۰
استعداد ۳۳/۳۳
تخصصی ۴۵/۱۹

معدل موثر ۱۵/۵۰

رتبه ۶۰

دوستان گرایش کارشناسی و کارشناسی ارشدم الکترونیک بوده و اطلاعی از رتبه مناسب دانشگاه ها ندارم. لطفا راهنمایی کنید کجاها برای مصاحبه دعوت میشم. متشکرم

RE: کارنامه های اولیه ی گروه معماری کامپیوتر - دکتری ۹۴ - anonymous - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ ق.ظ

(۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ق.ظ)mehdimoradi نوشته شده توسط:  زبان ۰/۰
استعداد ۳۳/۳۳
تخصصی ۴۵/۱۹

معدل موثر ۱۵/۵۰

رتبه ۶۰

دوستان گرایش کارشناسی و کارشناسی ارشدم الکترونیک بوده و اطلاعی از رتبه مناسب دانشگاه ها ندارم. لطفا راهنمایی کنید کجاها برای مصاحبه دعوت میشم. متشکرم

کرمانشاه مطمئنا، اصفهان به احتمال خیلی زیاد، و یکی دو تا از دانشگاه‌های تهران هم احتمالا دعوت می‌شید.

کارنامه های اولیه ی گروه معماری کامپیوتر - دکتری ۹۴ - ۸۶۲۲۲۲۸۲۲ - ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ب.ظ

زبان ۵ / ۵
استعداد ۶۷ / ۳۶
تخصصی ۳۰ / ۳۶
معدل موثر ۴۶ / ۱۵
رتبه ۱۰۴

با توجه به درصدهای رتبه ۶۰، فکر کنم اگه تخصصی سه تا سوال بیشتر درست می زدم رتبم نصف میشد!!!!

به همه کسایی که مجاز شدن تبریک میگم

RE: کارنامه های اولیه ی گروه معماری کامپیوتر - دکتری ۹۴ - elichesh - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ب.ظ

[quote='anonymous' pid='347117' dateline='1429125362']
زبان ۳۱/۱۱
استعداد ۲۴/۴۴
تخصصی ۶۰/۷۴

معدل موثر ۱۷/۲۲
رتبه ۸

تبریک میگم بهتون
میخواستم بدونم شما میدونید که پارسال آخرین رتبه ای که برا دانشگاههای تهران دعوت به مصاحبه شد چنده؟
من رتبه ام ۲۷ شده و رزومه ای قویی ندارم، بنظرتون دانشگاه تهران، امیرکبیر، علم و صنعت و بهشتی دعوت میشم و اگر بشم تو مصاحبه چی؟ براساس رتبه بر میدارن بیشتر؟؟
فقط یه کنفرانس خارجی دارم و یه سابمیت ژورنال
ممنون اگر کمک کنید

RE: کارنامه های اولیه ی گروه معماری کامپیوتر - دکتری ۹۴ - anonymous - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۰۳ ب.ظ

(۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ب.ظ)elichesh نوشته شده توسط:  تبریک میگم بهتون
میخواستم بدونم شما میدونید که پارسال آخرین رتبه ای که برا دانشگاههای تهران دعوت به مصاحبه شد چنده؟
من رتبه ام ۲۷ شده و رزومه ای قویی ندارم، بنظرتون دانشگاه تهران، امیرکبیر، علم و صنعت و بهشتی دعوت میشم و اگر بشم تو مصاحبه چی؟ براساس رتبه بر میدارن بیشتر؟؟
فقط یه کنفرانس خارجی دارم و یه سابمیت ژورنال
ممنون اگر کمک کنید

متشکرم.
پارسال یکی از دوستانم که ۶۰ شده بود برای یکی دوتا از دانشگاه‌های تهران هم دعوت به مصاحبه شده بود. البته یادم نیست واسه روزانه بود یا شبانه.
بنابراین شما هم حتما برای دانشگاه‌های تهران (حالا نمی‌دونم چند تاش) دعوت به مصاحبه میشین.
برای قبولی هم باید مجموعه‌ای از شرایطو در نظر گرفت. مثلا شرایط آموزشی (مثل معدل و دانشگاه قبلی)، شرایط پژوهشی (مثل مقاله)، داشتن نمره زبان (TOEFL/IELTS/MSRT). اگه ارشدتون رو از همون دانشگاهی که میرین برای مصاحبه، گرفته باشین، امتیاز محسوب میشه و ...

RE: کارنامه های اولیه ی گروه معماری کامپیوتر - دکتری ۹۴ - elichesh - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۵۹ ب.ظ

(۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ ب.ظ)Farzamm نوشته شده توسط:  زبان ۳۰
جی مت ۱۵
تخصصی ۶۵

معدل ۱۸/۴۲

رتبه ۷ Undecided

متاسفانه این هم نتیجه زمان کم آوردن!
وقتی ۵تا سوال که کاملاً به مباحثش مسلط هستی و بارها اونارو حل کردی رو وقت نکنی سر جلسه حل کنی این میشه.

تبریک
میدونید شریف تو مصاحبه چی میپرسن؟ کیا هستن تو جلسه و آیا مثل تهران درس و اینا هم میپرسن؟
براشون چی ها مهمه؟ و آیا میدونید رتبه آخرین نفر مجاز پارسال دانشگاهتون چند بوده؟
ممنون

کارنامه های اولیه ی گروه معماری کامپیوتر - دکتری ۹۴ - dreamer - 28 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۱۷ ب.ظ

زبان ۴۶/۶۷
هوش و استعداد تحصیلی ۴۱/۱۱
تخصصی ۲۷/۴۱
معدل مؤثر ۱۶/۸۸

رتبه ۷۴، یعنی دقیقا خط کش رو گذاشتن رو من! قبل من روزانه میتونن انتخاب کنن، ولی من نه.

میخوام شبانه های دانشگاه های تهران رو انتخاب کنم و انشالله برم مصاحبه. کسی از هزینه هاش اطلاعاتی داره؟ ممنون.

کارنامه های اولیه ی گروه معماری کامپیوتر - دکتری ۹۴ - jrkh - 29 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ق.ظ

خب منم با این که هیچی نخوندم و رفتم برا امتحان نمی تونم ناراضی باشم ولی نمی دونم امیدی میشه داشت یا نه.
اینا درصدای منن:
زبان ۴۰
استعداد تحصیلی ۳۳/۳۳
تخصصی ۳۵/۵۶
معدل موثر ۱۵/۴۵

رتبه ۵۹
من ارشدم آزاد بوده و معدل ارشدم الان ۱۸/۰۹ (بدون نمره پروژه) هست.
یک مقاله علمی پژوهشی داخلی دارم و یکی دو تا مقاله هم سابمیت کردم و منتظر نتیجشم.
با این شرایط به نظرتون آیا امیدی می تونم داشته باشم یا باید سال بعد دوباره اقدام کنم؟

RE: کارنامه های اولیه ی گروه معماری کامپیوتر - دکتری ۹۴ - computer architecture - 30 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ق.ظ

زبان ۲۳/۳۳
استعداد ۲۲/۲۲
تخصصی ۴۲/۹۶

معدل موثر ۱۶/۸۶

رتبه ۴۹

کارنامه های اولیه ی گروه معماری کامپیوتر - دکتری ۹۴ - man123 - 30 فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۳۰ ب.ظ

دفترچه انتخاب رشته اومد.

واقعا مسخرس. ظرفیت ها کم شده .ظرفیت روزانه نسبت به پارسال ۴ نفر کاهش پیدا کرده و ظرفیت نوبت دوم ۴ نفر کاهش پیدا کرده. در عوض ظرفیت پردیس ها رو افزایش دادن. اون وقت همیشه دم از این میزنن که ما به فکر درآمدزایی از طریق شهریه نیستیم، پس افزایش ظرفیت پردیس یعنی چی؟؟؟؟؟ یعنی به فکر درآمد زایی از راه کسب شهریه نیستید؟!!!! این واقعا مسخرس