تالار گفتمان مانشت
کارنامه های اولیه ی گروه فناوری اطلاعات (IT) - دکتری ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
کارنامه های اولیه ی گروه فناوری اطلاعات (IT) - دکتری ۹۴ - x86 - 10 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ق.ظ

سلام لطفا پس از مشاهده ی کارنامه و رتبه های اولیه اونها رو در این تاپیک قرار بدید

کارنامه های اولیه ی گروه فناوری اطلاعات (IT) - دکتری ۹۴ - rahim06 - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ

درود به دوستان گلم

کارنامه های اولیه ی گروه فناوری اطلاعات (IT) - دکتری ۹۴ - javad_64 - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ

زبان سفید
تخصصی ۳۱/۰۶
استعداد ۵۱/۱۱

رتبه ۱۱۹

آخرین رتبه مجاز هم ۱۱۹

مجاز نمیشدم سنگین تر بودم البته حتی یک صفحه هم براش مطالعه نداشتم انتظاری هم نباید داشت

RE: کارنامه های اولیه ی گروه فناوری اطلاعات (IT) - دکتری ۹۴ - roz2009 - 26 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ب.ظ

جزییات آخرین فرد قبول و اینا رو میز ارین

(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ)javad_64 نوشته شده توسط:  زبان سفید
تخصصی ۳۱/۰۶
استعداد ۵۱/۱۱

رتبه ۱۱۹

آخرین رتبه مجاز هم ۱۱۹

مجاز نمیشدم سنگین تر بودم البته حتی یک صفحه هم براش مطالعه نداشتم انتظاری هم نباید داشت

RE: کارنامه های اولیه ی گروه فناوری اطلاعات (IT) - دکتری ۹۴ - javad_64 - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ب.ظ)roz2009 نوشته شده توسط:  جزییات آخرین فرد قبول و اینا رو میز ارین

(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ)javad_64 نوشته شده توسط:  زبان سفید
تخصصی ۳۱/۰۶
استعداد ۵۱/۱۱

رتبه ۱۱۹

آخرین رتبه مجاز هم ۱۱۹

متوحه نشدم؟

RE: کارنامه های اولیه ی گروه فناوری اطلاعات (IT) - دکتری ۹۴ - imantexas - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ ق.ظ

دوستانی که اطلاع دارند یه توضیحی میدن که روند انتخاب دانشگاه ها و... چطوریه؟

کارنامه های اولیه ی گروه فناوری اطلاعات (IT) - دکتری ۹۴ - saeid6366 - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ق.ظ

منم
زبان ۰
استعداد ۳۷/۷۸
تخصصی ۳۴/۰۹
رتبه:۹۸

(۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ ق.ظ)imantexas نوشته شده توسط:  دوستانی که اطلاع دارند یه توضیحی میدن که روند انتخاب دانشگاه ها و... چطوریه؟
دوست عزیز درصدا رو هم بی زحمت بذار

RE: کارنامه های اولیه ی گروه فناوری اطلاعات (IT) - دکتری ۹۴ - پروفسور - ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ ق.ظ

سلام
بنده نخونده شرکت کرده بودم و اینم کارنامه و درصدام.

کارنامه های اولیه ی گروه فناوری اطلاعات (IT) - دکتری ۹۴ - sharareh_moradi - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ق.ظ

دوستان نظرتون در مورد پردیس های بین الملل فردوسی و شیراز و تهران چیه؟
مدرکشون اعتبار داره واقعا؟ یعنی واسه هیئت علمی شدن اعتبار داره؟

RE: کارنامه های اولیه ی گروه فناوری اطلاعات (IT) - دکتری ۹۴ - sharareh_moradi - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ب.ظ

(۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۴۷ ق.ظ)roz2009 نوشته شده توسط:  شراره جون ناراحت نشو ببین درس بخون ول نکن دنبال این چیزا نباش وضعت خوبه پولشو بدی اره می تونی بری
اما هیات علمی شدن دوستای خودم شریف بودن سه تا مقطع فعلا همه ولن کسی هیات علمی نمیشه دولتی اما ازاد و اینا شاید تو مشهد گنجایش زیاده خصوصا واسه خانما

آخه این همه هزینه کنیم بعد بیکار بمونیم و جذب نشیم؟ خب الانم بیکاریم دیگه! پس دیگه چرا این همه خرچ کنیم؟
میخوام بدونم مدرکشون چقدر اعتبار داره؟

کارنامه های اولیه ی گروه فناوری اطلاعات (IT) - دکتری ۹۴ - roz2009 - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ ب.ظ

اعتبار چندانی نداره خصوصا بخشنامه شده یادتون نرره بزنین پردیس Smile

RE: کارنامه های اولیه ی گروه فناوری اطلاعات (IT) - دکتری ۹۴ - fatemehehsani - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ)rahim06 نوشته شده توسط:  درود به دوستان گلم
با وجودیکه زبان را منفی زدم و خودم نمی دونم چرا ولی از رتبه راضیم و البته امیدوار

زبان -۲/۲۱

استعداد ۳۸/۸۹

تخصصی ۴۶/۲۱

معدل موثر ۱۶/۷۱

رتبه ۲۳

به نظرتون کجاها دعوت می شم و کجا را بزنم؟

با سلام
پیش بینی شما در مورد رتبه من کاملا درست بود با توجه به اینکه رتبتون امسال ۲۳ شده میشه ایمیلتونو برام بفرستید من چند تا سوال درباره منابع ازتون داشتم.ایمیل من: fatemeh.ehsani9@gmail.com

RE: کارنامه های اولیه ی گروه فناوری اطلاعات (IT) - دکتری ۹۴ - alir - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۴۵ ب.ظ

رتبه ۱۷ Wink

کارنامه های اولیه ی گروه فناوری اطلاعات (IT) - دکتری ۹۴ - shabnamZ - 27 فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۳۲ ب.ظ

تبریک به همه ی کسانی که زحمت کشیدند و نتیجشو هم دیدند.
دوستانی هم که فکر می کنند واقعا به نتیجه ی دلخواهشون نرسیدند ... توکل بر خدا ... خواست خدا این بوده هرچی خدا بخواد ...

"توکلت علی الله فهو حسبه"

RE: کارنامه های اولیه ی گروه فناوری اطلاعات (IT) - دکتری ۹۴ - alir - 28 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ق.ظ

(۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ ق.ظ)imantexas نوشته شده توسط:  دوستانی که اطلاع دارند یه توضیحی میدن که روند انتخاب دانشگاه ها و... چطوریه؟
متاسفانه دانشگاه‌ها اولویت رو به دانشجوی خودشون میدن مگه اینکه خیلی خیلی شاخ باشی!