تالار گفتمان مانشت
انتشار نسخه ۰.۳ کتاب الکترونیکی «پرسش و پاسخ داده‌ساختارها» - نسخه‌ی قابل چاپ

انتشار نسخه ۰.۳ کتاب الکترونیکی «پرسش و پاسخ داده‌ساختارها» - mfXpert - 28 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ب.ظ

برای اطلاع در مورد کلیات کتاب به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنید.

تغییرات نسبت به نگارش ۰.۲
* اضافه شدن فصل سوم با عنوان «لیست»
* اصلاح تعدای از غلطهای املایی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

انتشار نسخه ۰.۳ کتاب الکترونیکی «پرسش و پاسخ داده‌ساختارها» - smasoud - 06 آبان ۱۳۹۴ ۰۶:۵۲ ب.ظ

سلام
ضمن سپاس از محبت و تلاش شما دوست عزیز؛
دیگه ادامه پیدا نمیکنه؟!

انتشار نسخه ۰.۳ کتاب الکترونیکی «پرسش و پاسخ داده‌ساختارها» - mfXpert - 07 آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۳۵ ب.ظ

فعلا سربازم و وقت کافی برای کار روی تنها فصل باقی مونده از کتاب (فصل مربوط به صف و پشته) رو ندارم. تا آخر سال فصل باقی مونده رو می‌نویسم و نسخه ۱.۰ کتاب رو منتشر می‌کنم.

RE: انتشار نسخه ۰.۳ کتاب الکترونیکی «پرسش و پاسخ داده‌ساختارها» - sixsixsix - 07 آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۳۵ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  فعلا سربازم و وقت کافی برای کار روی تنها فصل باقی مونده از کتاب (فصل مربوط به صف و پشته) رو ندارم. تا آخر سال فصل باقی مونده رو می‌نویسم و نسخه ۱.۰ کتاب رو منتشر می‌کنم.

آقا دستت درد نکنه
خیلی زحمت کشیدی
من هم سربازم Big Grin و البته در حال مطالعه برای کنکور (البته سال پیش کاملا مطالعه کردم و امسال ریویو میکنم)

RE: انتشار نسخه ۰.۳ کتاب الکترونیکی «پرسش و پاسخ داده‌ساختارها» - smasoud - 13 آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۳۵ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  فعلا سربازم و وقت کافی برای کار روی تنها فصل باقی مونده از کتاب (فصل مربوط به صف و پشته) رو ندارم. تا آخر سال فصل باقی مونده رو می‌نویسم و نسخه ۱.۰ کتاب رو منتشر می‌کنم.
خدا خیرت بده آقا...
اشالا تا آخر امسال نسخه نهایی بیاد بیرون و اگر تصمیمی داشتی، من در زمینه طرح جلد و کارای گرافیکی، کمی تا قسمتی ابری دستی بر آتش دارم! کاری ازم بر بیاد در زمینه صفحه آرایی و طرح جلد و این حرفا با کمال میل انجام میدم...
اجرت با خدا.

انتشار نسخه ۰.۳ کتاب الکترونیکی «پرسش و پاسخ داده‌ساختارها» - neghab01 - 13 آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ب.ظ

خوبه . . .

حیف دانلود نمیشه . . .Smile

RE: انتشار نسخه ۰.۳ کتاب الکترونیکی «پرسش و پاسخ داده‌ساختارها» - mfXpert - 14 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ب.ظ)neghab01 نوشته شده توسط:  خوبه . . .

حیف دانلود نمیشه . . .Smile

با مرورگرهای کروم و فایرفاکس چک کردم. فایل دانلود شد و مشکلی وجود نداشت.