تالار گفتمان مانشت
گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۸ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  فک کن بزنه با دعاهاتون خود شریف بریمSmile))))
چی میشه همون پردیس شریف بشه. ای میخندیم. Tongue

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - fimen - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ب.ظ

................................................................................​................................................................................​........
................................................................................​................................................................................​........
................................................................................​................................................................................​........!

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - explorer - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ب.ظ)fimen نوشته شده توسط:  ................................................................................​................................................................................​........
................................................................................​................................................................................​........!

خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم
مخصوصا اون قسمتی که نوشته بودین ............................... واقعا درسته همینطوره.

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - sanaz777 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۸ ب.ظ

حالا کی جرأت داره چک کنه نتایجو!!!! منم نه کلیدو دیدم نه درصد حساب کردم ! :-s

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - shamim_70 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۳ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم
یکی بمن بگه کجای جملشون اینقد تشکر داشت؟!!!!!!!!Big Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - explorer - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۰ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۳ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم

واسه این بچه هم تشکر بزنید گناه داره
بعدها بزرگ میشه روش تاثیر منفی میزاره
Big Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - shamim_70 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۰ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۳ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم

واسه این بچه هم تشکر بزنید گناه داره
بعدها بزرگ میشه روش تاثیر منفی میزاره
Big Grin

ماشالاااااااااااا شما گوله نمکین!!.....
یکی بیاد بتوکونه شما رو شاید یکم این نمکا ریخت!Big Grin

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nlp@2015 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۱۳ ب.ظ

من دیگ تا نتایج اینجا نمیام. استرسم اینجا بیشتر میشه Confused Confused این چنروز تا نتایجم خوش باشید دیگ کاری از دستمون برنمیادBlush

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - Haj Reza - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۸ ب.ظ

دانشگاههای تهران درصد اعتیاد دانشجوهاش بالاس به نظرم کسایی که از اعتیاد میترسن دانشگاههای تهرانو نزنن
واسه سلامتی خودتون میگم

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - پوونه - ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۵۹ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۸ ب.ظ)Haj Reza نوشته شده توسط:  دانشگاههای تهران درصد اعتیاد دانشجوهاش بالاس به نظرم کسایی که از اعتیاد میترسن دانشگاههای تهرانو نزنن
واسه سلامتی خودتون میگم
خوبه که شما نگران سلامتی خودتون هستید و به خاطر سلامتی خودتون شاید بتونید خودتون رو راضی کنید که دانشگاه های تهران رو انتخاب نکنید. ولی خیلی‌خوبه که بدون مدرک و آمار درست حسابی چیزی نگیم و شایعه سازی نکنیم. : )

+من تهران رو انتخاب نمیکنم چون کلا رتبه ام در حد تهران نمیشه! Big Grin فقط نظرم رو در رابطه با نظرتون گفتم.

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - A V A - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۱۹ ب.ظ

تهران خیلی هم خوب است، همگی تهران قبول شید تا جا برا من باز شه برم مشهد Smile
خدایا قسمتمون کن

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - Haj Reza - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۳ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۵۹ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۸ ب.ظ)Haj Reza نوشته شده توسط:  دانشگاههای تهران درصد اعتیاد دانشجوهاش بالاس به نظرم کسایی که از اعتیاد میترسن دانشگاههای تهرانو نزنن
واسه سلامتی خودتون میگم
خوبه که شما نگران سلامتی خودتون هستید و به خاطر سلامتی خودتون شاید بتونید خودتون رو راضی کنید که دانشگاه های تهران رو انتخاب نکنید. ولی خیلی‌خوبه که بدون مدرک و آمار درست حسابی چیزی نگیم و شایعه سازی نکنیم. : )

+من تهران رو انتخاب نمیکنم چون کلا رتبه ام در حد تهران نمیشه! Big Grin فقط نظرم رو در رابطه با نظرتون گفتم.

من که از اعتیاد ترسی ندارم بچه های رتبه بالا حیفه معتاد بشن اونا تهران نزنن من خودم یه تنه بار اعتیادو به دوش میکشم Cool

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - matt2007 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۹ ب.ظ

جناب blackhole ناشکری نکنید Big Grin
من یک شریفی بودم که با دست سرنوشت راهی امیرکبیر شدم و الان خیلی با خودم درگیرم!
از بچه های امسال هم اگه کسی دنبال مهندسی نرم افزار امیرکبیره بیاد ارشادش کنم ازین فکر بیاد بیرون :-"

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - hosein70 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۳ ب.ظ

بچه ها من بیشتر استرس سربازی رو دارم تا نتایج چون میدونم قبول نمیشم

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۷ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۹ ب.ظ)matt2007 نوشته شده توسط:  جناب blackhole ناشکری نکنید Big Grin
من یک شریفی بودم که با دست سرنوشت راهی امیرکبیر شدم و الان خیلی با خودم درگیرم!
از بچه های امسال هم اگه کسی دنبال مهندسی نرم افزار امیرکبیره بیاد ارشادش کنم ازین فکر بیاد بیرون :-"
من تو انتخابام اصلا امیرکبیر نبود چون شنیده بوده سخت میگیرن.
صحبت من اینه که تو شریف اساتید (اساتید هوش) برای درس دادن وقت نمیذارن. اساتید در حد اسم شریف نیستن.