تالار گفتمان مانشت
گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nazan1 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۱۳ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۰۲ ب.ظ)doost4 نوشته شده توسط:  من که تکلیفم در هر صورت مشخصه یا کرمانم یا اردبیل یا مجازی بهشتی ولی نمیدونم استرسم از کجا ناشی میشه Big Grin
کرمان یا همون ادبیل ته تهش شبانه تا چند میگیره تو نرم؟خبر دارین؟
خوش ب حال شما که به چیزی که میخواین میرسین

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - NP-Cσмρℓєтє - ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۱۵ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۱۳ ب.ظ)nazan1 نوشته شده توسط:  کرمان یا همون ادبیل ته تهش شبانه تا چند میگیره تو نرم؟خبر دارین؟
اردبیل ۵۲۰ رو دیدم ولی معماریه

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nazan1 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۲۰ ب.ظ

معماری بیشتر از نرم بر میداره یعنی؟

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nlp@2015 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۲۴ ب.ظ

بخدا اعصابم خورد میشه میبینم یه عده خیلی راحت ارشد قبول میشن دانشگاه خوب با کم خوندن.اونوقت من بدبخت ۲ سال پشت کنکورم و چیزی کم نذاشتم و درسش به کنار این استرس و بلاتکلیفیه لعنتی. خدایا خودت کمکمون کن مخصوصا کسایی که خیلی زحمت کشیدن امسال حقشونو بگیرن.

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nazan1 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۰ ب.ظ

همونو بگو.. هعی ی ی ی ی ی ی انگار شانسم علاوه بر تلاش دخیله من که خیلی ناراحتم.فکر دو رقمی بودم حالا کارم ب جایی رسیده که دارم امار شبانه ها رو درمیارم....ولی بعضیا خیلی راحت قبول میشن با رتبه های انچنانیSadSadSadSad

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - so@ - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۲ ب.ظ

همه چی آرومه من چقدر خوشحالم Smile

بچه ها توکل به خداااااااااا این چند روز هم میگذره و هفته دیگه به امروزت میخندی که بابا من چه فشار روانی به خودم وارد کردم... انشالله همه دوستان چندروز آینده خوشحال رویت بشن آمین

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - Ms. Saba - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۲ ب.ظ

سلام دوستان مانشتی ، چند تا از کامنت ها رو خوندم اینجا چرا بعضی از بچه ها اینقد ناامیدن، همه یه جوری حرف میزنن که با وجود اینکه خیلیا درصدهای خودشون رو می دونن (البته من خودم دقیق نمیدونم!) ولی نمیتونن نتیجه رو حدس بزنن، راستش منم با اینکه خیلی تلاش کردم ولی الان فقط امیدم به خداست و نمیدونم رتبه م ۲ رقمیه ۳ رقمیه یا ۴ رقمی و.... ولی ان شاء الله که همه رتبه مون اون چیزی بشه که میخوایم و خیلیا هم شرمنده خانواده هاشون نشن. من پارسال اینجا با کلی امید و آرزو عضو شدم و کلی برا ارشد۹۴ انرژی داشتم حتی پسوند اسم کاربریمو تو مانشت ۹۴ گذاشتم به این امید که ورودی ارشد ۹۴ باشم و خدا کنه اینطور بشه ولی اگه هم .... نشد دوباره با امید به خدا شروع می کنم و به ۹۵ ، ۹۶ و.... تغییر میدم (لابد حکمتی توش بوده دیگهBlush) ولی خدا کنه نتیجه تلاشمونو همین امسال بگیریم و منم همون ۹۴ باقی بمونم Angel . بچه ها اینجا خیلیا نمیدونن کنکور رو چیکار کردن پس با این اوصاف میشه به خودمون امیدوار باشیم پس یه کم به خودتون امید بدین و توکل کنید به خودش تا هرچی مصلحته برامون پیش بیاد، ان شاء الله. موفق باشید.Rolleyes

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - so@ - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۶ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۲ ب.ظ)saba_94 نوشته شده توسط:  سلام دوستان مانشتی ، چند تا از کامنت ها رو خوندم اینجا چرا بعضی از بچه ها اینقد ناامیدن، همه یه جوری حرف میزنن که با وجود اینکه خیلیا درصدهای خودشون رو می دونن (البته من خودم دقیق نمیدونم!) ولی نمیتونن نتیجه رو حدس بزنن، راستش منم با اینکه خیلی تلاش کردم ولی الان فقط امیدم به خداست و نمیدونم رتبه م ۲ رقمیه ۳ رقمیه یا ۴ رقمی و.... ولی ان شاء الله که همه رتبه مون اون چیزی بشه که میخوایم و خیلیا هم شرمنده خانواده هاشون نشن. من پارسال اینجا با کلی امید و آرزو عضو شدم و کلی برا ارشد۹۴ انرژی داشتم حتی پسوند اسم کاربریمو تو مانشت ۹۴ گذاشتم به این امید که ورودی ارشد ۹۴ باشم و خدا کنه اینطور بشه ولی اگه هم .... نشد دوباره با امید به خدا شروع می کنم و به ۹۵ ، ۹۶ و.... تغییر میدم (لابد حکمتی توش بوده دیگهBlush) ولی خدا کنه نتیجه تلاشمونو همین امسال بگیریم و منم همون ۹۴ باقی بمونم Angel . بچه ها اینجا خیلیا نمیدونن کنکور رو چیکار کردن پس با این اوصاف میشه به خودمون امیدوار باشیم پس یه کم به خودتون امید بدین و توکل کنید به خودش تا هرچی مصلحته برامون پیش بیاد، ان شاء الله. موفق باشید.Rolleyes

دقیقا صبا جون حرفای منو زدی
بچه ها چرا عزای پیش از اتفاق گرفتید ها ،آخه این کار درسته واقعا

منم با این که ناراحت میشم زحمت یک سالم هدر بره ولی خب امسال نشد سال دیگه .دست میزارم رو زانوهامو دوباره بلند میشم

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - پوونه - ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۸ ب.ظ

سهراب میگه تا شقایق هست زندگی باید کرد...
من یه بار کنکور کارشناسیم رو خراب کردم دیگه ترسم ریخته و میدونم رتبه بد بیارم هم زنده می‌مونم و طوریم نمیشهBig Grin میگن از آدمی باید ترسید که یه بار شکست خورده چون دیگه از شکست خوردن نمیترسه. نترس باشید و انقدر به خودتون سخت نگیرید و شقایق ها رو دریابید. Big Grin بذارید سنجش ازتون بترسه نه شما از سنجشBig Grin ایشالا رتبه های خوبی بیارید ولی خدا نکنه اگه نیاوردید هم زندگی تموم نمیشه و اهداف جدید جای اهداف قبلی رو میگیرن : )

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - doost4 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۶ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۱۳ ب.ظ)nazan1 نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۰۲ ب.ظ)doost4 نوشته شده توسط:  من که تکلیفم در هر صورت مشخصه یا کرمانم یا اردبیل یا مجازی بهشتی ولی نمیدونم استرسم از کجا ناشی میشه Big Grin
کرمان یا همون ادبیل ته تهش شبانه تا چند میگیره تو نرم؟خبر دارین؟
خوش ب حال شما که به چیزی که میخواین میرسین

من خودم معماریم ولی کلا توی هر ۳ گرایش تا پونصد و خورده ای امید به شبانه داشته باشید. البته وضعیت هوش یه کم بهتره تا ششصد و خورده ای.

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - NP-Cσмρℓєтє - ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۷ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۸ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  سهراب میگه تا شقایق هست زندگی باید کرد...

اون حسابش سواست,اون سهراب بود, عاشقه شقایق... Big Grin

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - پوونه - ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۷ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۸ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  سهراب میگه تا شقایق هست زندگی باید کرد...

خب فکر کن منم شقایقم عاشق سهراب Big Grin Big Grin Big Grin

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - doost4 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۲۴ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  بخدا اعصابم خورد میشه میبینم یه عده خیلی راحت ارشد قبول میشن دانشگاه خوب با کم خوندن.اونوقت من بدبخت ۲ سال پشت کنکورم و چیزی کم نذاشتم و درسش به کنار این استرس و بلاتکلیفیه لعنتی. خدایا خودت کمکمون کن مخصوصا کسایی که خیلی زحمت کشیدن امسال حقشونو بگیرن.

دوست عزیز هیچ کس با کم خوندن قبول نمیشه اونایی هم که واسه کنکور کم خوندن ۴ سال زحمت کشیدن و درساشونو بلدن وگرنه کسی نیس که شانسی قبول بشه

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - so@ - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۷ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۸ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  سهراب میگه تا شقایق هست زندگی باید کرد...

خب فکر کن منم شقایقم عاشق سهراب Big Grin Big Grin Big Grin

البته باید الان بگم سهراب داداش قایقت جاداره...Smile

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - پوونه - ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۱ ب.ظ

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ ب.ظ)doost4 نوشته شده توسط:  دوست عزیز هیچ کس با کم خوندن قبول نمیشه اونایی هم که واسه کنکور کم خوندن ۴ سال زحمت کشیدن و درساشونو بلدن وگرنه کسی نیس که شانسی قبول بشه
مهناز جان امسال از رتبه های خوب مانشت هستن زیاد استرس دارن فقط که چون زحمت زیادی کشیدن و به خاطر رتبه خوب پشت کنکور موندن این استرسشون قابل درکه.
وگرنه رتبه اول آزمون های پارسه این دوستمون بودن و مسلما بیشتر از خیلی های دیگه زحمت کشیدن تو دوران کنکور. : )

(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  البته باید الان بگم سهراب داداش قایقت جاداره...
همین الان اس ام اس میزنم به سهراب جانم ازش میپرسم ببینم قایقش جا داره یا نه
اگه نداشت هم مجبورش میکنم قایقشو عوض کنه Big Grin