تالار گفتمان مانشت
گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - sara9009 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  بهتر از ما زندگی میکنن
من پسر عمه ی خودم ۱سال از من کوچکتره!۱۸سالگی ازدواج کردی!!!...خانمش هم همسن خودشه!
همه مخالف بودن!!ولی خو دیگه عاشق شده بود.....همه میگفتن این چکاری بوده کرده...ولی از وقتی ادواج کرد کار خوب پیدا کرد،اسمش سفر حج دراومد...اسمش واسه خونه دراومد!..اصلا بهترینها براش جور شد!!البته ناگفته نمونه پدرش خیلی پشتشه!!

الانم ی دختر ۲ساله داره!!...
حالا زود ازدواج میکنن قبول چرا زود بچه دار میشن اخه؟؟
میخوان سه نفری خاله بازی کنن فکر کنمTongue

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - so@ - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ب.ظ

تبریک میگم به صفحه ۹۴ رسیدیمSmile

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - yagmur0022 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ

پارسال فک کنم صفحه ۴۰ بود نتایج اومد....هیییی

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - mitiltala - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ

کسی رمان خوب نداره من بخونم؟ رمان زرد ایرانی باشه بهتره، آخرشم خوب تموم بشه عصبی شدم واسه شصتمین بار دارم هری پاتر میخونم دیگه دیالوگاشم حفظم :|

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - happy07 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ

اومدم این تاپیک داشتم ارسال‌های قبلی رو می‌خوندم یه لحظه هنگ کردم فکر کردم تاپیک "ازدواج دور از جوانان جوانان دور از ازدواج..." رو باز کردم HuhBig Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - mahzin - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  شیطونه میگه کلن برم فردا صب بیامااااااDodgy

میتونی؟Rolleyes

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - so@ - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  حالا زود ازدواج میکنن قبول چرا زود بچه دار میشن اخه؟؟

خب از نتایج چخبرBig GrinBig Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - afrooz-OMD - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ب.ظ)mahzin نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  شیطونه میگه کلن برم فردا صب بیامااااااDodgy

میتونی؟Rolleyes

فک کنمBlush

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - sara9009 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  حالا زود ازدواج میکنن قبول چرا زود بچه دار میشن اخه؟؟

خب از نتایج چخبرBig GrinBig Grin
این مهم ترهBig GrinBig Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - mahzin - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ب.ظ)mahzin نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  شیطونه میگه کلن برم فردا صب بیامااااااDodgy

میتونی؟Rolleyes

من که چند بار سعی کردم برم ولی نشدConfused

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - xathura - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ

اینجا جوش خیلی استرس آوره Smile))) نباید زیاد بیایم توش!

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - shamim_70 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  حالا زود ازدواج میکنن قبول چرا زود بچه دار میشن اخه؟؟
خخخخخخخخخ

البته اینجور ادما زودتر از سنشون بزرگ میشن...من پسرعمه خودم ماشالا عین ی مرد کامله!!از لحاظ برخورد و تصمیم گیری!
یادمه راهنمایی بود تمام کارای بیرون رو انجام میداد ک همه تعجب میکردن!!زودتر از سنش مرد شد!!

وگرنه یکی ک هنوز خودش بچه باشه و کارای خودشو نتونه درست انجام بده ک اصلا ازدواج کردن براش خطرناکه!

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - پوونه - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۱ ب.ظ)mitiltala نوشته شده توسط:  کسی رمان خوب نداره من بخونم؟ رمان زرد ایرانی باشه بهتره، آخرشم خوب تموم بشه عصبی شدم واسه شصتمین بار دارم هری پاتر میخونم دیگه دیالوگاشم حفظم :|
هری پاتر هم شد کتاب؟ :دی

کتابای سالینجر و یوستین گاردر رو بخون. ریتم اعصاب خورد کنی نداره کتاباشون به خصوص یوستین گاردر کتاب دخترپرتقالیش معرکه س.

اینم قشنگه نمیدونم نسخه نتیش هست که دانلودش کنید یا نه ولی هم گیج کننده س و هم رمانتیک و جذاب
اسم کتاب هست: داستان خرس های پاندا به روایت یک ساکسیفونیست که دوست دختری در فرانکفورت دارد
نویسنده اش هم ماتئی ویسنی یک.

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - afrooz-OMD - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  اینجا جوش خیلی استرس آوره Smile))) نباید زیاد بیایم توش!

آااره منم واسه همین داشتم میرفتمBig Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - zahraaahmadi29 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ

از نتایج چ خبر ر ر ر ر