تالار گفتمان مانشت
مقایسه دانشگاه رازی کرمانشاه، شهید مدنی آذربایجان و صنعتی ارومیه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
مقایسه دانشگاه رازی کرمانشاه، شهید مدنی آذربایجان و صنعتی ارومیه - مونا۷۰ - ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸ ب.ظ

سلام دوستان
کسی از سطح علمی این ۳ دانشگاه خبر داره؟
کدوم بهتر هست؟

مقایسه دانشگاه رازی کرمانشاه، شهید مدنی آذربایجان و صنعتی ارومیه - Haj Reza - 26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴ ب.ظ

شهید مدنی آذربایجان رو که یکی از دوستان میگفت فوق العاده افتضاحه بقیه رو نمیدونم

مقایسه دانشگاه رازی کرمانشاه، شهید مدنی آذربایجان و صنعتی ارومیه - mcse2010 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ ب.ظ

صنعتی ارومیه نسبت به ۲تای دیگه بهتره

مقایسه دانشگاه رازی کرمانشاه، شهید مدنی آذربایجان و صنعتی ارومیه - ITPT - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۵ ب.ظ

من در مورد این دانشگاه اینها را می تونم بگم
شهید مدنی اذربایجان از خود تبریز ۳۵ کیلومتر فاصله دارد
تقریبا با اتوبوس از تبریز ۴۵ دقیقه در راه هستید
دانشگاه از ایستگاه راه اهن تبریز به داخل دانشگاه یک قطار اتوبوسی دارد که تقریبا برای زمان های مشخص شده کلاس ها رفت و برگشت دارد یعنی روز ۶ یا ۵ باری میره تبریز و میاد دانشگاه
خوابگاه هاش در داخل دانشگاه است.
وسعت دانشگاه زیاده و اکثرا اگر بار داشته باشید مجبورید از تاکسی های داخل دانشگاه استفاده کنید
دانشکده فناوری اطلاعات و علوم کامپیوترش از دانشکده مهندسی جداست.
در مقطع کارشناسی و ارشد ای تی میگیره.
اساتیدش هم همه جوره داره برید رزومه هاشون را از سایتشون بخونید. یکی فارغ التحصیله امیر کبیره یکی از ژاپن فارغ التحصیل شده یکی دیگه از خود دانشگاه تبریز...

مقایسه دانشگاه رازی کرمانشاه، شهید مدنی آذربایجان و صنعتی ارومیه - همیلا - ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۲ ب.ظ

صنعتی ارومیه از شهید مدنی بهتره

مقایسه دانشگاه رازی کرمانشاه، شهید مدنی آذربایجان و صنعتی ارومیه - The BesT - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۱۸ ب.ظ

سلام
رشته تون چیه؟ اگر رشته ای که میخواهید انتخاب کنید معماری کامپیوتر هست پیشنهاد میکنم کرمانشاه را بزنید.چون برای دکترا کرمانشاه دانشجو معماری میگیرد و اگر دانشجوی ارشد همونجا باشید شانس قبولیتون خیلی بیشتر هست.بنابراین به این قضیه هم فکر کنید.اگر نرم افزار یا هوش میخواهید را من اطلاع ندارم.ولی جویا بشید که نرم و هوش را دانشگاهی برید که معتبرتر باشد و هم دانشجو دکترا هم میگیرد.یکمی آینده نگری هم بکنید Smile

مقایسه دانشگاه رازی کرمانشاه، شهید مدنی آذربایجان و صنعتی ارومیه - مونا۷۰ - ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۵ ب.ظ

مرسی از راهنمایی هاتون

من آی تی هستم گرایش ۱و ۴
این ۳ دانشگاه گرایش مهندسی فناوری اطلاعات دارن و میخاستم ببینم کدوم دانشگاه اساتید بهتری برای این رشته داره؟

مقایسه دانشگاه رازی کرمانشاه، شهید مدنی آذربایجان و صنعتی ارومیه - مونا۷۰ - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۲ ق.ظ

بچه ها تو دفترچه زدن خوابگاه دانشگاه شهید مدنی خودگردان هست
کسی از هزینه خوابگاه خبر داره ترمی چقد میگیرن؟

RE: مقایسه دانشگاه رازی کرمانشاه، شهید مدنی آذربایجان و صنعتی ارومیه - yazdanpanah20 - 31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ ب.ظ

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۲ ق.ظ)مونا۷۰ نوشته شده توسط:  بچه ها تو دفترچه زدن خوابگاه دانشگاه شهید مدنی خودگردان هست
کسی از هزینه خوابگاه خبر داره ترمی چقد میگیرن؟

یکی از دوستان من شهید مدنی هستن ، میگه به روزانه ها خوابگاه میدن و خوابگاه تو محیط دانشگاه ست. حالا نیمدونم چرا نوشته خودگردان

مقایسه دانشگاه رازی کرمانشاه، شهید مدنی آذربایجان و صنعتی ارومیه - مونا۷۰ - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ب.ظ

اطلاع ندارید ترمی چقد واسه خوابگاه میدن؟؟؟

RE: مقایسه دانشگاه رازی کرمانشاه، شهید مدنی آذربایجان و صنعتی ارومیه - noronet - 31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۰ ب.ظ

ارومیه - تبریز - کرمانشاه --- ارومیه یکی از دانشگاه های پر سابقه و با تجربه در قسمت ایتی میباشد

مقایسه دانشگاه رازی کرمانشاه، شهید مدنی آذربایجان و صنعتی ارومیه - مونا۷۰ - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ ب.ظ

یعنی میگید دانشگاه کرمانشاه از ارومیه و تبریز بدتره؟؟؟

من شنیدم سابقه دانشگاه کرمانشاه بیشتره

RE: مقایسه دانشگاه رازی کرمانشاه، شهید مدنی آذربایجان و صنعتی ارومیه - noronet - 31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۱۹ ب.ظ

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ ب.ظ)مونا۷۰ نوشته شده توسط:  یعنی میگید دانشگاه کرمانشاه از ارومیه و تبریز بدتره؟؟؟

من سابقه رو کار ندارم .. کلا از نظر دانشگاه ارومیه بهتره ... ولی انقدر که خیلی فرق داشته باشند نه - کلا قم - ارومیه -تبریز - کرمانشاه همشون تو یک سطح اند .... متاسفانه .. من موندم که چطوره تبریز ۱۵ تا میگیراونوقت دانشگاه تهران ۶ تا اونم بزر بزور

RE: مقایسه دانشگاه رازی کرمانشاه، شهید مدنی آذربایجان و صنعتی ارومیه - yazdanpanah20 - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ب.ظ

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۱۹ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ ب.ظ)مونا۷۰ نوشته شده توسط:  یعنی میگید دانشگاه کرمانشاه از ارومیه و تبریز بدتره؟؟؟

من سابقه رو کار ندارم .. کلا از نظر دانشگاه ارومیه بهتره ... ولی انقدر که خیلی فرق داشته باشند نه - کلا قم - ارومیه -تبریز - کرمانشاه همشون تو یک سطح اند .... متاسفانه .. من موندم که چطوره تبریز ۱۵ تا میگیراونوقت دانشگاه تهران ۶ تا اونم بزر بزور

دوستان لطفا دانشگاه تبریز رو با شهید مدنی تبریز و دانشگاه ارومیه رو با صنعتی ارومیه اشتباه نگیرید! البته هر دو دانشگاه صنعتی ارومیه و شهید مدنی از دانشگاههای خوب کشور هستن و اینطور که من شنیدم دانشگاه صنعتی ارومیه علاوه بر اساتید خودش از اساتید دانشگاه ارومیه هم استفاده میکنه

مقایسه دانشگاه رازی کرمانشاه، شهید مدنی آذربایجان و صنعتی ارومیه - sherlock holmes - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ ب.ظ

من لیسانس صنعتی ارومیه بودم شرایط خود دانشگاه که داغونه اما ارشد ترکیبی از اساتید دانشگاه و دانشگاه ارومیه اس و سطح علمی و رتبه دانشگاه هم پایینه... خوابگاه خودگران داخل شهر و هزینه هر ترم نزدیک ۵۰۰ تومنه باید باشه..
درباره بقیه دانشگاه ها هم خوب تحقیق کنین و بعد انتخاب کنین...

اینارو هم ملاک قرار بدین
تعداد اساتید گروه
رتبه علمی اساتید
رتبه علمی دانشگاه
سابقه ارشد و دکترا اون دانشگاه
و..