تالار گفتمان مانشت
مطالعه متن اصلی پرسمن - نسخه‌ی قابل چاپ

مطالعه متن اصلی پرسمن - Happiness.72 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ ب.ظ

سلام من تازه کتاب پرسمن رو به زبان اصلی از نمایشگاه کتاب گرفتم چون هم زبان خوبه و هم دوست داشتم متن اصلی رو بخونم تا بهتر یاد بگیرم و غنی باشم - میخواستم بدونم چطور خلاصه برداری داشته باشم و نکات مهم رو نکته برداری کنم ؟
ممنون

RE: مطالعه متن اصلی پرسمن - mshelman - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ ب.ظ)Codd نوشته شده توسط:  سلام من تازه کتاب پرسمن رو به زبان اصلی از نمایشگاه کتاب گرفتم چون هم زبان خوبه و هم دوست داشتم متن اصلی رو بخونم تا بهتر یاد بگیرم و غنی باشم - میخواستم بدونم چطور خلاصه برداری داشته باشم و نکات مهم رو نکته برداری کنم ؟
ممنون

اول یه کتاب کنکوری مثل زنجانی پارسه یا مدرسان شریف از اون فصلی که میخوای بخونی رو روزنامه وار بخون بعد زبان اصلیو بخون و نکته برداری کن ! هر چند واقعا این درس نیاز به مرجع نداره ! این کتابای که گفتم + جزوه خلیلیفر کافیشه

مطالعه متن اصلی پرسمن - Happiness.72 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط:  اول یه کتاب کنکوری مثل زنجانی پارسه یا مدرسان شریف از اون فصلی که میخوای بخونی رو روزنامه وار بخون بعد زبان اصلیو بخون و نکته برداری کن ! هر چند واقعا این درس نیاز به مرجع نداره ! این کتابای که گفتم + جزوه خلیلیفر کافیشه
ممنون از توصیه ای که داشتید پس به نظر شما اول از روی یه متن فارسی بخونم بعدشم برم سراغ پرسمن - شما مجموعه اسلایدی سراغ ندارید تا یه نگاه هم به اونا بندازم ؟

RE: مطالعه متن اصلی پرسمن - mshelman - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۴ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ب.ظ)Codd نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط:  اول یه کتاب کنکوری مثل زنجانی پارسه یا مدرسان شریف از اون فصلی که میخوای بخونی رو روزنامه وار بخون بعد زبان اصلیو بخون و نکته برداری کن ! هر چند واقعا این درس نیاز به مرجع نداره ! این کتابای که گفتم + جزوه خلیلیفر کافیشه
ممنون از توصیه ای که داشتید پس به نظر شما اول از روی یه متن فارسی بخونم بعدشم برم سراغ پرسمن - شما مجموعه اسلایدی سراغ ندارید تا یه نگاه هم به اونا بندازم ؟

باید بری یه کتاب بخری اسلاید فایده داره Wink