تالار گفتمان مانشت
شبانه ی نرم افزار تهران و امیر کبیر یا روزانه ی شهید بهشتی - نسخه‌ی قابل چاپ

شبانه ی نرم افزار تهران و امیر کبیر یا روزانه ی شهید بهشتی - nlp@2015 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۷ ب.ظ

سلام . دوستان لطفا خواهشا اونایی که میدونن کمک کنن که تهران و امیر کبیر واقعا ارزش هزینه کردن داره آدم بکنه واسه شبانه؟ فرقش با شهید بهشتی خیلی زیاده؟

RE: شبانه ی نرم افزار تهران و امیر کبیر یا روزانه ی شهید بهشتی - ILOVEMOHAMMAD - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ب.ظ

لطفا دوستان مطلع ،نظر بدید.

شبانه ی نرم افزار تهران و امیر کبیر یا روزانه ی شهید بهشتی - ghalandar - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۱ ق.ظ

والا اگه از لحاظ هزینه خیلی مشکل ندارید شبانه تهران واقعا می ارزه به روزانه بهشتی..من خودم هم شرایط مشابه شما رو دارم , شبانه تهرانو زودتر از بهشتی می زنم .با توجه ب اینکه از لحاظ هزینه مشکل دارم :دی ولی به سختیاش می ارزه.
اما نظر شخصیه بنده اینه بین شبانه امیر کبیر و روزانه بهشتی ، بهشتی بهتر باشه.

این نکته رو هم اضافه کنم که واقعا هدفتون چیه؟
اگه قصد اپلای دارید حتما حتما بزنید شبانه به دلایل زیر:
اولا دانشگاه تهران یا حتی امیرکبیر معتبر تر هستن نسبت به بهشتی و در حالت کلی ی گام جلو تر هستین
دوم اینکه در نهایت مدرکتون آژاد هست حتی با هزینه کمتر نسبت به روزانه .چون روزانه ها هم فکر می کنم در نهایت برای اپلای باید مدرکشون رو آزاد کنند و هزینش در مجموع چیزی یک و نیم برابر هزینه شبانه میشه(بیشتر نباشه کمتر نیست)

اگه قصد اپلای ندارید و ساکن تهران هستین حتما بازهم بزنید شبانه .چون مشکل اصلی شبانه خوابگاه هست که اونم طبق تحقیقات بنده بعضی دانشگاه ها میدن از همون اول و بعضی دانشگاه ها از ترم دوم به بعد با پیگیری زیاد میدن.
فقط میمونه هزینه خود شبانه که اونم ترمی حدود دو تومن میشه..نصفشو وام میدن مابقیشم در طول ترم قسط بندی می کنند.

خلاصه با توجه به اینکه هدفتون چیه ساکن کجایید و تامین مخارج شبانه تا چه حد براتون مقدورهست تصمیم گیری کنید.

بنده گرایشم معماریه و شرایط مشابه شما رو دارم ترتیب انتخابم بعد شریف به صورت زیر هست:
روزانه تهران
روزانه امیر کبیر
شبانه تهران
روزانه بهشتی

موفق باشید

RE: شبانه ی نرم افزار تهران و امیر کبیر یا روزانه ی شهید بهشتی - ILOVEMOHAMMAD - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ق.ظ

مررسی، علت ترجیح روزانه بهشتی به شبانه امیر کبیر میشه توضیح بدین
و اینکه چه دانشگاههایی از ترم دوم به بعد خواابگاه میدن.؟؟خیلی مهم

شبانه ی نرم افزار تهران و امیر کبیر یا روزانه ی شهید بهشتی - Amoojan - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۲ ب.ظ

منم پیشنهاد میدم بعد از شریف و تهران چه روزانه چه شبانه، شهید بهشتی رو بزنید.

RE: شبانه ی نرم افزار تهران و امیر کبیر یا روزانه ی شهید بهشتی - nlp@2015 - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۵۷ ب.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  منم پیشنهاد میدم بعد از شریف و تهران چه روزانه چه شبانه، شهید بهشتی رو بزنید.
یعنی به نظرتون امیرکبیر از شهید بهشتی بالاتر نیست؟Undecided

شبانه ی نرم افزار تهران و امیر کبیر یا روزانه ی شهید بهشتی - Amoojan - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ ب.ظ

یک تاپیکی بود برای سال ۹۰ یا ۹۱ که گرایش نرم افزار دانشگاه های مختلف رو بررسی کرده بود. اون رو از توی مانشت پیدا کنید و بخونید یک دید مناسبی به دانشگاه های تهران تو گرایش نرم افزار پیدا میکنید.

RE: شبانه ی نرم افزار تهران و امیر کبیر یا روزانه ی شهید بهشتی - ghalandar - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۱ ب.ظ

یعنی به نظرتون امیرکبیر از شهید بهشتی بالاتر نیست؟Undecided
[/quote]

امیرکبیر از هر لحاظ بالاتره ب نظرم..اما اینکه بخواید واسه تامین هزینه شبانه خیلی سختی بکشید دیگه نمی ارزه برید شبانه امیر کبیر برید با خیال راحت روزانه بهشتی. اگه پول شبانتون تامینه خب برید شبانه

در مورد خوابگاه اونجور ک از دوستام شنیدن امیر کبیر و شریف با دوندگی زیاد از همون اول میدن ..تهران ک از اول نمیده اما با دوندگی خیلی خیلی زیاد از ترم دو شاید بده..البته برای دختر شرایط ب نسبت اسونتره فک کنم.