تالار گفتمان مانشت
الگوریتم تهران یا نرم افزار تبریز؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

الگوریتم تهران یا نرم افزار تبریز؟ - tara_ff - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۳۳ ب.ظ

سلام
من ۲۳۰ نرم و ۱۶۵ الگوریتم هستم. امیدی به شبانه های نرم تهران ندارم اصفهان هم که از شهر من خیلی دوره.
به نظرتون بین الگوریتم تهران و نرم تبریز کدومو اول بزنم.
میترسم الگوریتم تهرانو بزنم بعد بهش علاقه نداشته باشم یا ایران بمونم و بازار کاری تو ایران نداشته باشه. تازه امروز زنگ زدم آموزش دتنشکده علوم مهندسی گفتن مدرکش مهندسی علومه. اما خوب دانشگاه تهرانه.
اگه کسی نظری داره ممنون میشم کمکم کنه.

RE: الگوریتم تهران یا نرم افزار تبریز؟ - David90 - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۴ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۳۳ ب.ظ)tara_ff نوشته شده توسط:  سلام
من ۲۳۰ نرم و ۱۶۵ الگوریتم هستم. امیدی به شبانه های نرم تهران ندارم اصفهان هم که از شهر من خیلی دوره.
به نظرتون بین الگوریتم تهران و نرم تبریز کدومو اول بزنم.
میترسم الگوریتم تهرانو بزنم بعد بهش علاقه نداشته باشم یا ایران بمونم و بازار کاری تو ایران نداشته باشه. تازه امروز زنگ زدم آموزش دتنشکده علوم مهندسی گفتن مدرکش مهندسی علومه. اما خوب دانشگاه تهرانه.
اگه کسی نظری داره ممنون میشم کمکم کنه.
فک کنم نرم بری راحتتر کار گیر بیاری این برای کار
اگه قصد ادامه تحصیل داری که بازم نرم بهتره، من که تو آزمون دکتری اصلا الگوریتم ندیدم امسال
ولی خب مزیت دانشگاه تهرانم هست
سیلابس درسا خیلی مهمه اونا رو ببین، نرم زمینه تحقیقی بیشتری داره

الگوریتم تهران یا نرم افزار تبریز؟ - roger670 - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۳۳ ب.ظ)tara_ff نوشته شده توسط:  به نظرتون بین الگوریتم تهران و نرم تبریز کدومو اول بزنم.

سلام.
عامل های زیادی وجود داره توی این زمینه؛ مثل: دانشگاه، هیات علمی، رشته و هدف از ارشد و ادامه تحصیل.
اما در مورد تبریز خب باید بگم که امکانات رفاهی خوبی میده به دانشجوهای روزانه اش. به لحاظ هیات علمی هم خب اگه توی سایت نگاه کنین دستتون میاد که تنها یک استاد دکترای نرم افزار داره و چندان هیات علمی عالی نداره از نظر نرم افزار. کلا تعداد اساتید هیات علمی گروه آی تی کامپیوتر خیلی کمه توی دانشگاه تبریز.

الگوریتم تهران یا نرم افزار تبریز؟ - ali blhj - 04 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۲ ب.ظ

مدرک مهندسی علوم دیگه چیه؟ مگه مهندسی کامپیوتر نمی نویسن؟

الگوریتم تهران یا نرم افزار تبریز؟ - ali blhj - 05 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ب.ظ

راستی چرا دکتر قدسی حاضر نمی شه بیاد الگوریتم تهران؟ دلیل خاصی داره؟