تالار گفتمان مانشت
نتایج قبولی دکترای دانشگاه آزاد ۱۳۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
نتایج قبولی دکترای دانشگاه آزاد ۱۳۹۴ - Ms.Lemon - 06 خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۲۷ ب.ظ

با سلام، دوستان مانشتی، لطفا کارنامه های اولیه کنکور دکتری دانشگاه آزاد را در اینجا قرار دهید.
متشکرم

کارنامه ی خودم، رتبه ۲۲ هوش

RE: نتایج قبولی دکترای دانشگاه آزاد ۱۳۹۴ - jrkh - 06 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۲ ب.ظ

سلام
Ms.Lemon گرامی، تبریک میگم و امیدوارم که همیشه موفق باشید.
به همه دوستانی که تو کنکور امسال موفق شدن هم تبریک میگم و دوستانی که موفق نبودن هم امیدوارم که سال آینده موفق بشن.
اینم کارنامه منه.
من معماری کامپیوتر امتحان دادم و رتبم ۱ شد.

RE: نتایج قبولی دکترای دانشگاه آزاد ۱۳۹۴ - honey01 - 06 خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۹ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۲ ب.ظ)jrkh نوشته شده توسط:  سلام
به همه دوستانی که تو کنکور امسال موفق شدن هم تبریک میگم و دوستانی که موفق نبودن هم امیدوارم که سال آینده موفق بشن.
اینم کارنامه منه.

تبریک میگم... خیلی عالی بودین... انشاالله همیشه موفق باشید

RE: نتایج قبولی دکترای دانشگاه آزاد ۱۳۹۴ - Architecture2015 - 06 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۱ ب.ظ

سلام بچه ها منم رتبه ۱۳ شدم. میانگین ۲۳/۴۱ زبان ۰ زدم خراب کرده. به نظرتون امسال علوم و تحقیقات قبول میشم؟

نتایج قبولی دکترای دانشگاه آزاد ۱۳۹۴ - هلیا.۹۹ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۹ ب.ظ

سلام
من هم گرایش نرم افزار دعوت به مصاحبه شدم

دوستانی که تجربه مصاحبه دانشگاه آزاد دارند لطفا بیان و کمی اطلاعات بدن که چه کنیم!
اساتید کیا هستن و سوالا حول چه محوریه و ....

پیشاپیش ممنون Smile

نتایج قبولی دکترای دانشگاه آزاد ۱۳۹۴ - maryam.iii - 07 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ق.ظ

دوستان کسی بدون ازمون قبول شده؟؟؟؟
من معدلم ۱۷ و خورده ای بود و پایان نامم ۱۹ یه مقاله علمی ترویجی داشتم و ۵ تا کنفرانسی
اما قبول نشدممممممممم..... هق هق هق

RE: نتایج قبولی دکترای دانشگاه آزاد ۱۳۹۴ - هلیا.۹۹ - ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ق.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ق.ظ)maryam.iii نوشته شده توسط:  دوستان کسی بدون ازمون قبول شده؟؟؟؟
من معدلم ۱۷ و خورده ای بود و پایان نامم ۱۹ یه مقاله علمی ترویجی داشتم و ۵ تا کنفرانسی
خدا پدرتو بیامرزه جانم!
من با معدل نزدیک ۱۹ پایان نامه ۲۰ و ۳تا ISI معتبر و کلی کنفرانسی و سابقه تدریس بدون آزمون دعوت نشدم! بعد شما میگی....
واقعا نمیدونم انتظارشون از یه داوطلب چیههههههههه یا اونایی که قبول میشن دیگه چه چقدر رزومه دارن!!!! Huh

نتایج قبولی دکترای دانشگاه آزاد ۱۳۹۴ - ریحان - ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۱ ق.ظ

دوستانم چرا به دکتری دولتی فکر نمیکنین؟

نتایج قبولی دکترای دانشگاه آزاد ۱۳۹۴ - sharareh_moradi - 07 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ق.ظ

۱۱۰ نرم افزار
به نظرتون تهران میشه؟؟

نتایج قبولی دکترای دانشگاه آزاد ۱۳۹۴ - jrkh - 07 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۷ ق.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۹ ب.ظ)honey01 نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۲ ب.ظ)jrkh نوشته شده توسط:  سلام
اینم کارنامه منه.

تبریک میگم... خیلی عالی بودین... انشاالله همیشه موفق باشید
سلام. ممنونم. امیدوارم شما هم همیشه موفق باشید.

(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۱ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دوستانم چرا به دکتری دولتی فکر نمیکنین؟
راستش من به دکتری دولتی هم فکر کردم. ولی خب با رتبه و رزومه ای که داشتم خیلی امیدی نداشتم. من روزانه کرمانشاه و اصفهان دعوت شدم که آخرین فرد دعوت شده بودم و با توجه به ظرفیت هیچ امیدی نداشتم. پردیس هم دعوت شدم که هم از نظر هزینه و هم اعتبار مدرک آزاد به صرفه تر از پردیس هست. در ضمن استادایی که تو علوم تحقیقات دیدم واقعا فوق العاده بودن.

RE: نتایج قبولی دکترای دانشگاه آزاد ۱۳۹۴ - ham3d1988 - 07 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۹ ق.ظ

[attachment=18915]سلام با رتبه ۸۸ نرم افزار کجاها میشه قبول شد؟

RE: نتایج قبولی دکترای دانشگاه آزاد ۱۳۹۴ - maryam.iii - 07 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ ق.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ق.ظ)هلیا.۹۹ نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ق.ظ)maryam.iii نوشته شده توسط:  دوستان کسی بدون ازمون قبول شده؟؟؟؟
خدا پدرتو بیامرزه جانم!
من با معدل نزدیک ۱۹ پایان نامه ۲۰ و ۳تا ISI معتبر و کلی کنفرانسی و سابقه تدریس بدون آزمون دعوت نشدم! بعد شما میگی....
واقعا نمیدونم انتظارشون از یه داوطلب چیههههههههه یا اونایی که قبول میشن دیگه چه چقدر رزومه دارن!!!! Huh
تو یه سایتی خوندم یه مقاله علمی پژوهشی داشته باشین قبولین بدون کنکور.... نمیدونم تا چه حد راسته...
فک می کردم قبولم..Big GrinBig Grin تکمیل ظرفیت از چه کسانی می کنن انهایی که مصاحبه دعوت شدن؟؟؟ انهایی که مصاحبه دعوت نشدن چی؟
راستی شما میگی سابقه تدریس داری اینو که موقع ثبت نام بدون ازمون جایی ننوشتیم...

نتایج قبولی دکترای دانشگاه آزاد ۱۳۹۴ - mehrdadsecret2 - 07 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ ق.ظ

دوستان کسی میدونه اگر تا اون موقع پایان نامه دفاع نشده باشه چه بلایی سرمون میاد؟

نتایج قبولی دکترای دانشگاه آزاد ۱۳۹۴ - ahoo_vahshi93 - 07 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ق.ظ

من ۱۰۹ نرم افزار شدم ولی نمیدونم کجا امید به قبولی داشته باشم! اصلا نمیدونم ارزش رفتن داره یا نداره!
بدون کنکور هم دعوت به مصاحبه شدم

RE: نتایج قبولی دکترای دانشگاه آزاد ۱۳۹۴ - هلیا.۹۹ - ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۶ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ ق.ظ)maryam.iii نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ق.ظ)هلیا.۹۹ نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ق.ظ)maryam.iii نوشته شده توسط:  دوستان کسی بدون ازمون قبول شده؟؟؟؟
خدا پدرتو بیامرزه جانم!
تو یه سایتی خوندم یه مقاله علمی پژوهشی داشته باشین قبولین بدون کنکور.... نمیدونم تا چه حد راسته...
فک می کردم قبولم..Big GrinBig Grin تکمیل ظرفیت از چه کسانی می کنن انهایی که مصاحبه دعوت شدن؟؟؟ انهایی که مصاحبه دعوت نشدن چی؟
راستی شما میگی سابقه تدریس داری اینو که موقع ثبت نام بدون ازمون جایی ننوشتیم...

سلام
دعوت به مصاحبه شدن، نسبی است! مسلما افرادی بهتر بودن که به ما نرسیده!!!!!Huh
نه متاسفانه تکمیل ظرفیت فقط از افرادیه که دعوت به مصاحبه شدن اما در مصاحبه نمره ای کمتر نسبت به رقبا کسب کردن و قبول نشدن!!
نه سابقه تدریس دخالتی نداشت، اما منم رزومه کمی نداشتم نمیدونم واقعاااا الله اعلم...Smile
ایشالا سال بعد با رزومه بهتر و یا رتبه خوب آزمون هر دانشگاهی که دوست داری قبول شیییییی
برای همدیگه دعا کنیم هرچی خیر و صلاحه پیش بیاااد...
الهی آمیـــــــــــــــــن

(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ق.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  من ۱۰۹ نرم افزار شدم ولی نمیدونم کجا امید به قبولی داشته باشم! اصلا نمیدونم ارزش رفتن داره یا نداره!
بدون کنکور هم دعوت به مصاحبه شدم
سلام
میشه رزومه تون رو بگید چون بدون آزمون دعوت شدین.

دوستان کسی قصد راهنمایی نداره؟؟ به خدا ثواب داره ها جای دوری نمیره!!!!Big Grin