تالار گفتمان مانشت
نیازمند به یک همگروهی برای یادگیری کامل php,mysql,jquery,java,boostrap,... - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
نیازمند به یک همگروهی برای یادگیری کامل php,mysql,jquery,java,boostrap,... - خانه سبز - ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۲۷ ب.ظ

با سلام و احترام بنده به یک هم گروهی نیاز دارم تا ۳ ماه تابستون با استفاده از پکیج هایی که بنده معرفی می کنم و منابعی که رایگان اختیارشون می زارم بصورت گروهی باهم دیگه از پکیج فوق استفاده کنیم تا اخر تابستون چند پروژه طراحی سایت و... باهم انجام داده باشیم و با چند ابزار و مفهوم و تکنیک جدید نیز اشنا بشیم.
لطفا دوستانی که براشون ممکن هست پیام بدن

نیازمند به یک همگروهی برای یادگیری کامل php,mysql,jquery,java,boostrap,... - gunnersregister - 14 خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۵۶ ب.ظ

سلام.
من پایه ام.

نیازمند به یک همگروهی برای یادگیری کامل php,mysql,jquery,java,boostrap,... - خانه سبز - ۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۱۰ ب.ظ

مهندس اطلاعات تماس خودت خصوصی کن بهم
در ضمن بگم شما وارد هوش مصنوعی میشی من جات بودم یادگیری ماشین و متلب وشناسایی الگو از الان کار می کردم

نیازمند به یک همگروهی برای یادگیری کامل php,mysql,jquery,java,boostrap,... - sabafarhadi - 15 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ب.ظ

منم هستم

RE: نیازمند به یک همگروهی برای یادگیری کامل php,mysql,jquery,java,boostrap,... - rasoul1990 - 15 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ب.ظ

منم هستم از کی قراره شروع بشه

نیازمند به یک همگروهی برای یادگیری کامل php,mysql,jquery,java,boostrap,... - ehsan2010 - 15 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ب.ظ

سلام
اتفاقا منم همین تصمیم رو داشتم
حالا چه بهتر که توی گروه باشیم
منم هستم

نیازمند به یک همگروهی برای یادگیری کامل php,mysql,jquery,java,boostrap,... - gunnersregister - 15 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ب.ظ

امیدوارم بتونیم با انرژی ادامه بدیم.بچه های مانشت یه گروه آموزش جاوا تو سایت piazza راه انداخته بودن ولی بعد از مدتی عملا تعطیل شد

نیازمند به یک همگروهی برای یادگیری کامل php,mysql,jquery,java,boostrap,... - amirrrrrrr - 15 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ب.ظ

سلام
منم هستم!

RE: نیازمند به یک همگروهی برای یادگیری کامل php,mysql,jquery,java,boostrap,... - Densike - 15 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱ ب.ظ

منم هستم

نیازمند به یک همگروهی برای یادگیری کامل php,mysql,jquery,java,boostrap,... - خانه سبز - ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۱ ب.ظ

دوستان پیشاپیش به اپیدمی منم هستم و ممد پاشو فیوز بزن...چراغارو روشن کن... صلوات بفرستیم خوش اومدین...
من از اونجایی که بخودم واقف هستم و میدونم اینم مثل هزاران پروژه گروهی ایرانی دیگه بی کارایی تموم میشه
فقط فقط دنبال یه همگروه هستم
ما بقی اینجا وقف عام خدمت شما Smile بشینید باهم برنامه نویسی کنید

RE: نیازمند به یک همگروهی برای یادگیری کامل php,mysql,jquery,java,boostrap,... - dokhtare payiz - 15 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۹ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۱ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  دوستان پیشاپیش به اپیدمی منم هستم و ممد پاشو فیوز بزن...چراغارو روشن کن... صلوات بفرستیم خوش اومدین...
من از اونجایی که بخودم واقف هستم و میدونم اینم مثل هزاران پروژه گروهی ایرانی دیگه بی کارایی تموم میشه
فقط فقط دنبال یه همگروه هستم
ما بقی اینجا وقف عام خدمت شما Smile بشینید باهم برنامه نویسی کنید
حالا حتمن باید یکی داشته باشی منم هستم

(۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  امیدوارم بتونیم با انرژی ادامه بدیم.بچه های مانشت یه گروه آموزش جاوا تو سایت piazza راه انداخته بودن ولی بعد از مدتی عملا تعطیل شد
خب ادامش بدیم من خودم که شخصن به خاطر آزمون استخدامی کنار گذاشتمش

نیازمند به یک همگروهی برای یادگیری کامل php,mysql,jquery,java,boostrap,... - Happiness.72 - 15 خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۵ ب.ظ

من هستم من یه سری تکنولوژی وب مثه Bootstrap کار کردم که یه فریم ورک دیزاین هستش تا حدودی هم PHP کار کردم - Html - css هم ک دیگه همه باید بلد باشن ولی خودم دارم یه قالب با html5 , css3 میزنم - به Team work هم علاقه و اعتقاد خاصی دارم

نیازمند به یک همگروهی برای یادگیری کامل php,mysql,jquery,java,boostrap,... - neda.e - 15 خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۵۴ ب.ظ

من مدرک ciw دارم و php mvc هم مسلط هستم و برای خودم فریم ورک طراحی کردم ، میخوام یادگیری یکی از فریم ورک های php مثل لاراول رو شروع کنم چون mvc رو خوب میدونم واسم کار سختی نخواهد بود ولی میخوام امسال برای کنکور ارشد بخونم دنبال منبع خوب و جمع و جور میگردم

RE: نیازمند به یک همگروهی برای یادگیری کامل php,mysql,jquery,java,boostrap,... - blackhalo1989 - 15 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۵ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  امیدوارم بتونیم با انرژی ادامه بدیم.بچه های مانشت یه گروه آموزش جاوا تو سایت piazza راه انداخته بودن ولی بعد از مدتی عملا تعطیل شد
به خاطر مشارکت پایین تعطیل شد، طبق قرار قبلی.

نیازمند به یک همگروهی برای یادگیری کامل php,mysql,jquery,java,boostrap,... - خانه سبز - ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ ق.ظ

Smile
(۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  امیدوارم بتونیم با انرژی ادامه بدیم.بچه های مانشت یه گروه آموزش جاوا تو سایت piazza راه انداخته بودن ولی بعد از مدتی عملا تعطیل شد
به خاطر مشارکت پایین تعطیل شد، طبق قرار قبلی.
خوبه زندان ندادن Smile