تالار گفتمان مانشت
میشه انتخاب رشته ارشد ۹۴ رو الان تغییر داد ؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

میشه انتخاب رشته ارشد ۹۴ رو الان تغییر داد ؟؟؟ - rahman9611 - 11 تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۴ ق.ظ

با سلام امیدوارم سوالم رو در جای صحیحی مطرح کرده باشم Smile
خیلی برام این موضوع مهمه که الان میشه ۲ الویت رو جا به جا کرد ؟ ممنون میشم کسی راهنماییم کنه و اگر میشه چطوری ساده ترین راهش چیه و چطور میشه اطمینان پیدا کرد که سنجش این تغییر رو اعمال کرده ؟

میشه انتخاب رشته ارشد ۹۴ رو الان تغییر داد ؟؟؟ - iwes - 11 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ

(۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۴ ق.ظ)rahman9611 نوشته شده توسط:  با سلام امیدوارم سوالم رو در جای صحیحی مطرح کرده باشم Smile
خیلی برام این موضوع مهمه که الان میشه ۲ الویت رو جا به جا کرد ؟ ممنون میشم کسی راهنماییم کنه و اگر میشه چطوری ساده ترین راهش چیه و چطور میشه اطمینان پیدا کرد که سنجش این تغییر رو اعمال کرده ؟
سلام
شدنش که میشه باید برید سنجش حضوری اونجا یه فرم مشکلات بهتون میدن و بایید بنویسید منتها فقط حذف میکنند و جابجایی انجام نمیدن.

RE: میشه انتخاب رشته ارشد ۹۴ رو الان تغییر داد ؟؟؟ - rahman9611 - 11 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۹ ب.ظ

(۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ)iwes نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۴ ق.ظ)rahman9611 نوشته شده توسط:  با سلام امیدوارم سوالم رو در جای صحیحی مطرح کرده باشم Smile
سلام
شدنش که میشه باید برید سنجش حضوری اونجا یه فرم مشکلات بهتون میدن و بایید بنویسید منتها فقط حذف میکنند و جابجایی انجام نمیدن.

ینی حتما باید حضوری باشه ؟ از طریق سایت سنجش نمیشه ؟
ممنونم از پاسختون

میشه انتخاب رشته ارشد ۹۴ رو الان تغییر داد ؟؟؟ - iwes - 11 تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۹ ب.ظ

نه از طریق سایت انجام نمیدن.
موفق باشید

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: میشه انتخاب رشته ارشد ۹۴ رو الان تغییر داد ؟؟؟ - rahman9611 - 11 تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۴ ب.ظ

(۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۹ ب.ظ)iwes نوشته شده توسط:  نه از طریق سایت انجام نمیدن.
موفق باشید

Sent from my iPhone using Tapatalk

از راهنماییتون خیلی تشکر میکنم محبت کردید

RE: میشه انتخاب رشته ارشد ۹۴ رو الان تغییر داد ؟؟؟ - rahman9611 - 13 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ق.ظ

(۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  فکر می کنم بشه حذف کرد باید درخواست رو همراه با یکسری مدارک فکس کرد برای سنجش. ولی جابجایی رو نمیدونم بشه یا نه.
راستش دقیق یادم نیست چه مدارکی و به چه شماره ای باید فکس کرد.
با شماره های تو سایتشون تماس بگیرید ببینید چطوری یا از قسمت پاسخگویی بپرسید.

ممنونم از راهنماییتون محبت کردید وقت گذاشتید

میشه انتخاب رشته ارشد ۹۴ رو الان تغییر داد ؟؟؟ - faza - 13 تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۷ ق.ظ

فکر کنم فقط حذف میشه کرد. با فکس هم قضیه حل میشه احتمالا. هرچه سریعتر از طریق سیستم پاسخگویی اقدام کن.

میشه انتخاب رشته ارشد ۹۴ رو الان تغییر داد ؟؟؟ - nlp@2015 - 13 تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ ق.ظ

من زنگ زدم پرسیدم.گفتن نامه با پست پیشتاز بفرستید به همراه کپی شناسنامه. درخواستتون بررسی میشه اگه موافقت بشه حذف میکنن

RE: میشه انتخاب رشته ارشد ۹۴ رو الان تغییر داد ؟؟؟ - rahman9611 - 13 تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ ب.ظ

تشکر میکنم از همتون بابت راهنماییتون اره امروز خود سنجش جواب داد تو سیستم پاسخگویی گفته که فقط حذف میکنن باید یه درخواست کتبی بنویسم و با کپی کارت ملی فکس کنم

میشه انتخاب رشته ارشد ۹۴ رو الان تغییر داد ؟؟؟ - farhud - 14 تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۲۱ ب.ظ

(۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ ب.ظ)rahman9611 نوشته شده توسط:  تشکر میکنم از همتون بابت راهنماییتون اره امروز خود سنجش جواب داد تو سیستم پاسخگویی گفته که فقط حذف میکنن باید یه درخواست کتبی بنویسم و با کپی کارت ملی فکس کنم
فکس به چه شماره ای؟

RE: میشه انتخاب رشته ارشد ۹۴ رو الان تغییر داد ؟؟؟ - rahman9611 - 14 تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۴۲ ب.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۲۱ ب.ظ)farhud نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ ب.ظ)rahman9611 نوشته شده توسط:  تشکر میکنم از همتون بابت راهنماییتون اره امروز خود سنجش جواب داد تو سیستم پاسخگویی گفته که فقط حذف میکنن باید یه درخواست کتبی بنویسم و با کپی کارت ملی فکس کنم
فکس به چه شماره ای؟

به این شماره : ۰۲۶۳۶۱۸۲۳۶۱