تالار گفتمان مانشت
نیاز به فایل صوتی لغات کامپیوتر همراه با ترجمه - نسخه‌ی قابل چاپ

نیاز به فایل صوتی لغات کامپیوتر همراه با ترجمه - محمد رعیت - ۱۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۵ ب.ظ

سلام
ازدوستان ، کسی فایل صوتی سراغ داره که ابتدا تلفط کلمات (انگلیسی)رو داده باشه و بعد ترجمه کلمه مورد نظر رو به فارسی قرار بده
برای مثال : " keen تیز، مشتاق، شدید، حساس"

اگه در زمینه کامپیوتر باشه که بهتر
ممنون

نیاز به فایل صوتی لغات کامپیوتر همراه با ترجمه - neda.h - 16 تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ

دوست من خب خودت خیلی راحت میتونی تهیه ش کنی!!Smile
من پارسال همینکارو کردم. خوب هم بود.
شبی ۲۵لغت رو میخوندم ضبط میکردم و صبحش چند دور گوش میدادم.
۱۲۰۰ تا لغت هم داشتم تقریبا. با این حال مشکلی نبود اصلا.
اصلا کاری نداره! اینکارو بکن. با صدای خودت هم که باشه خییییلی بهتره. از ما گفتنSmile

RE: نیاز به فایل صوتی لغات کامپیوتر همراه با ترجمه - الهیان - ۱۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ب.ظ

سلام
دوست عزیز شایت این سایت برات مفید باشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام HeartHeart
دوست عزیز شایت این سایت برات مفید باشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: نیاز به فایل صوتی لغات کامپیوتر همراه با ترجمه - محمد رعیت - ۱۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ ق.ظ

(۱۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  دوست من خب خودت خیلی راحت میتونی تهیه ش کنی!!Smile
من پارسال همینکارو کردم. خوب هم بود.
شبی ۲۵لغت رو میخوندم ضبط میکردم و صبحش چند دور گوش میدادم.
۱۲۰۰ تا لغت هم داشتم تقریبا. با این حال مشکلی نبود اصلا.
اصلا کاری نداره! اینکارو بکن. با صدای خودت هم که باشه خییییلی بهتره. از ما گفتنSmile

سلام لغات رو از کدوم کتاب یا جزوه انتخاب کردید ایا در بازار همچین محصولی برای رشته کامپیوتر وجود داره که همین فردا بشه تهیه کرد؟؟

(هنر(تنبلی) نزد ایرانیان است وبس Big Grin)

فایل صوتی که خودتون هم تهیه کردید قابلیت انتشار داره ویاشخصیه؟؟؟!!!!

RE: نیاز به فایل صوتی لغات کامپیوتر همراه با ترجمه - flowerirani - 17 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ق.ظ

(۱۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۵ ب.ظ)محمد رعیت نوشته شده توسط:  سلام
ازدوستان ، کسی فایل صوتی سراغ داره که ابتدا تلفط کلمات (انگلیسی)رو داده باشه و بعد ترجمه کلمه مورد نظر رو به فارسی قرار بده
برای مثال : " keen تیز، مشتاق، شدید، حساس"

اگه در زمینه کامپیوتر باشه که بهتر
ممنون

اره من سراغ دارم اما همراهش باید ۲کتاب بخری

نیاز به فایل صوتی لغات کامپیوتر همراه با ترجمه - محمد رعیت - ۱۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ق.ظ

لطفا معرفی کنید و درصورت امکان نمونه کار رو قرار بدید

باسپاس

نیاز به فایل صوتی لغات کامپیوتر همراه با ترجمه - flowerirani - 17 تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ق.ظ

در تاپیک صدا ها وجزوات قرار دادم جستجو کنین میبینین

نیاز به فایل صوتی لغات کامپیوتر همراه با ترجمه - kambiz - 17 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۶ ق.ظ

سلام
دانلود کتاب ۵۰۴ واژه ضروری زبان انگلیسی‎ + ترجمه و تمرین +تلفظ کلمات و جملات توی سایت زیر :

collegeprozheh.ir

خیلی ردیفه حسابی ۵۰۴ راه میفتی