تالار گفتمان مانشت
ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - modaresan sharif - 20 مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۸ ب.ظ

سلام عزیزان مانشتی
لیست دهم و یا به عبارتی لیست ششم ارسالی آقای عرفان به شرح ذیل است.
دوستان عزیز می توانند تا تاریخ ۳۰ مهر برای گرفتن تخفیف ۵۰ درصدی به نمایندگی شهر خود مراجعه کنند.
۱ الهه سادات احمدی موسوی
۲ مونا کرمی
۳ آتنا طحان لتیباری
۴ حمیدرضا بهاری
۵ سیما نادری
۶ میثم غلامیان
۷ رضا حلاج¬زاده
۸ امیر محمدزاده
۹ علیرضا ریگی
۱۰ عبدالرحیم حیدری
۱۱ مهلا خواجه زاده
۱۲ پژمان یوسفی
۱۳ فاطمه حسن ابراهیمی
۱۴ ناصر زنگنه اینالو
۱۵ سحر سعید
۱۶ زهرا خضری پور
۱۷ زینب نجف وند دریکوند
۱۸ پروین سپهری کیا
۱۹ شکوفه صفری
۲۰ مریم آذرکشت
موفق باشید.

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - سحر.خرداد - ۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۶ ب.ظ

سلام و خسته نباشید.من مشخصاتم رو به ایمیل جناب دهنوی فرستادم برای ثبت نام در مدرسان.میخواستم بپرسم چقدر زمان میبره تا اسمم رو به مرکزم بدید تا رم ثبت نام کنم؟؟؟؟

مجدد سلام.من مشخصاتم رو به ایمیل اقای عرفان هم فرستادم.دیر که نشده واسه ثبت نام نه؟؟؟

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - v.i.d.a - 22 مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ ب.ظ

سلام.
من و دوستم تو لیست اول اقای عرفان بودیم و ۲ روز پیش به نمایندگی مراجعه و ثبت نام کردیم. هزینه ثبت نام با تخفیف مانشت ۳۷۰ تومن شد.
خیلی ممنونم از اقای عرفان و مسئول مدرسان برای هماهنگی های که برای ثبت نام انجام دادن.
انشاالله همگی موفق باشین.

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - fateme001 - 22 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ ب.ظ

بالاخره امروز ثبت نام کردممممم Big Grin Tongue
مرسی از آقای محبی که خعلی کمکم کردن Shy

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - nazanin_sh - 25 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۸ ب.ظ)v.i.d.a نوشته شده توسط:  سلام.
من و دوستم تو لیست اول اقای عرفان بودیم و ۲ روز پیش به نمایندگی مراجعه و ثبت نام کردیم. هزینه ثبت نام با تخفیف مانشت ۳۷۰ تومن شد.
خیلی ممنونم از اقای عرفان و مسئول مدرسان برای هماهنگی های که برای ثبت نام انجام دادن.
انشاالله همگی موفق باشین.
۳۷۰ با تخفیف؟ با ازمونای اینترنتی یا بدون اونا؟ اخه من ازمونای اینترنتیشو نمیخوام بدون اون فکر کنم توی تاپیک گفتن ۲۹۰/ نه؟

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - v.i.d.a - 25 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ب.ظ

نه بابا ۲۹۰ تومن کجا بودددDodgy
فقط ۱۰ جلسه ازمون حضوری. ۳۷۰ تومنه. بدون ازمون اینترنتی.
راستش من بعد از ثبت نام پشیمون شدم. ولی دیگه کاری نمیشد کرد. توکل بخدا.

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - Tehran_95 - 26 مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ق.ظ

گفتن آزمون اینترنتی موقع ثبت نام من اجباریه !

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - m@hi - 26 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ ق.ظ

بچه ها شما مربوط به گروه چندم هستین که دارین ثبت نام می کنین؟
چقدر طول میکشه که فرم مانشت به دستشون برسه؟

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - jaliboo - 26 مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۸ ب.ظ

سلام من کامپیوتریم. میخواستم شرکت کنم باید چکار کنم؟؟؟ کلا تازه واردم

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - فانوووس - ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۷ ب.ظ

سلام میشه با یک ادرس ایمیل اسم چند نفر رو برای تخفیف فرستاد؟

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - faraaz_mb - 27 مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ب.ظ

من الان ایمیلی شامل مشخصاتم را برای آقای عرفان ارسال کردم.
من در یکماه قبل، خیلی مشغله داشتم و نتونستم برای ثبت نام آزمون آزمایشی و حتی سرزدن به مانشت، اقدامی کنم. از موسسه مدرسان شریف درخواست دارم که یک لیست دیگه هم برای گرفتن تخفیف قبول کنند.
متشکرم

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - erfan_m_j - 27 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ب.ظ

سلام دوستان.
لیست هفتم هم تکمیل شد.
منتظر تأیید باشید.
فقط بازم میگم تا سوم آبانماه فرصت هست برای ثبت نام.

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - digicom - 28 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ب.ظ

این دانلود نمیشه، لطفا اگر کسی تونست محتواشو برای نمایش تو ی پست بذاره.

ممنونم

------------------------------------------------------------------------------------------------

یعنی کسی نبود که محتواشو بزاره !

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - کوشا - ۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۱ ب.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ب.ظ)digicom نوشته شده توسط:  این دانلود نمیشه، لطفا اگر کسی تونست محتواشو برای نمایش تو ی پست بذاره.

ممنونم

------------------------------------------------------------------------------------------------

یعنی کسی نبود که محتواشو بزاره !

پیوند بارگیری:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - jaliboo - 29 مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۳۳ ب.ظ

سلام لطفا ایمیل آقای عرفان رو به منم بدید میخوام ثبت نام کنم.....................................