تالار گفتمان مانشت
ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - saeid.dehnavi73 - 18 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ ب.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ب.ظ)reihane omrani نوشته شده توسط:  [/size]خیلی ممنون از آقای دهنوی به خاطر پیگیریهاشون
آقای دهنوی میشه لطف کنین بگین واسه گروه سوم چند نفر ثبت نام کردن؟

خواهش میکنم انجام وظیفه است
تا الان ۹ نفر برای گروه سوم ایمیل زدن.انشاءالله هروقت ۲۰ نفر شدین من لیست رو واسه موسسه میفرستم و زمان ثبت نام رو هم از طریق ایمیل و هم از طریق مانشت خدمتتون اطلاع میدم
موفق باشید

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - aurora_sepideh - 19 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ق.ظ

منم میخوام چیکار باید بکنم

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - creator_1105 - 19 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ ب.ظ

سلام جناب دهنوی منم منتظر اطلاع رسانیتون هستم...متشکر.

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - vMahmoudi - 19 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ب.ظ

(۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۵ ق.ظ)aurora_sepideh نوشته شده توسط:  منم میخوام چیکار باید بکنم

درود

ایمیل بزنید بهشون، صفحات قبل ایمیلشون هست

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - mehran.amanat - 19 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ب.ظ

منم هستم

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - saeid.dehnavi73 - 19 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ

(۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ ب.ظ)creator_1105 نوشته شده توسط:  سلام جناب دهنوی منم منتظر اطلاع رسانیتون هستم...متشکر.

سلام دوست عزیز
ایمیل شما دریافت شد و در لیست گروه سوم قرار گرفتید.
انشاءالله بعد از ارسال لیست زمان ثبت نام رو خدمتتون اطلاع میدم

(۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ب.ظ)mehran.amanat نوشته شده توسط:  منم هستم

سلام
لطفا برای ثبت نام مشخصاتتون رو واسه من ایمیل کنید.
مشخصات لازم و آدرس ایمیل من در اولین پست همین تاپیک اعلام شده.
موفق باشید

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - tondar.sal - 20 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ق.ظ

س من هم میحوام ثبت نام کنم

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - zohreataei - 20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ

سلام منم ایمیل فرستادم دریافت کردین؟

ببخشید من یه دوست دارم که رشتش زبانه اونم میتونه درخواست بده تو ثبت نام گروهی؟

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - saeid.dehnavi73 - 20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ب.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ)zohreataei نوشته شده توسط:  سلام منم ایمیل فرستادم دریافت کردین؟

سلام
ایمیل شما دریافت شد و پاسخ داده شد
در رابطه با دوستتون هم بله ایشون هم میتونن ثبت نام کنن.
موفق باشید

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - zohreataei - 20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ب.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ)zohreataei نوشته شده توسط:  ببخشید ایمیلمو چک کردم چیزی نبود

سلام
موفق باشید

ایمیلمو چک کردم نرسیده ایمیل شما

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - saeid.dehnavi73 - 20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۶ ب.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ب.ظ)zohreataei نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ)zohreataei نوشته شده توسط:  ببخشید ایمیلمو چک کردم چیزی نبود

سلام
موفق باشید

ایمیلمو چک کردم نرسیده ایمیل شما

حالا که ایمیل من نرسیده بهتون اسکال نداره اینجا میگم.لطف کنید شهر محل ثبت نامتون رو هم ایمیل کنید

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - tondar.sal - 20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۲ ب.ظ

سلام من هم میخوام ثبت نام کنم

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - alirezabedi - 20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۵۳ ب.ظ

سلام آقای دهنوی عزیز.

من هم میخوام ثبت نام کنم و به شما میل هم میزنم. در رابطه با رشته یه سوال دارم که شاید سوال بعضی از دوستان هم باشه.هنوز من متوجه نشدم تکلیف گرایش شبکه و امنیت چی شده و زیرمجموعه کدوم رشته هستن. در امیل باید حتما رشته ام مشخص شده باشه؟

ممنون

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - saeid.dehnavi73 - 20 مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۷ ب.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۵۳ ب.ظ)alirezabedi نوشته شده توسط:  سلام آقای دهنوی عزیز.

من هم میخوام ثبت نام کنم و به شما میل هم میزنم. در رابطه با رشته یه سوال دارم که شاید سوال بعضی از دوستان هم باشه.هنوز من متوجه نشدم تکلیف گرایش شبکه و امنیت چی شده و زیرمجموعه کدوم رشته هستن. در امیل باید حتما رشته ام مشخص شده باشه؟

ممنون

سلام دوست عزیز
شما فعلا همون آی تی ثبت نام کنید اگه که تغییر کرد میتونین تغییر رشته بدین مهندسی کامپیوتر.
موفق باشید

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ - Tehran_95 - 21 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱ ق.ظ

سلام آقای دهنوی من مشخصاتم رو ایمیل کردم براتون ولی ایمیلی از شما دریافت نکردم کی میتونم ثبت نام کنم؟