تالار گفتمان مانشت
مناسب ترین کتاب برای ساختمان داده در کنکور ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

مناسب ترین کتاب برای ساختمان داده در کنکور ارشد - david120 - 25 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۶ ب.ظ

سلام دوستان
میخواستم بدونم برای مطالعه درس ساختمان داده در کنکور ارشد چه کتابی مناسب تره؟
کتابی که ریز به ریز و قشنگ توضیح داده باشه و سطح دانشجو رو ضعیف درنظر گرفته باشه.
بخش اول کتاب مدرسان شریف رو مطالعه کردم قشنگ توضیح داده بود اما خیلی کم، حتی جزوه استادم هم مطالب بیشتری رو عنوان کرده بود.
استادم کتاب پوران رو توصیه کردن نظر شما چیه؟
درضمن من درس طراحی الگوریتم رو هنوز نگرفتم. مثل اینکه توی کنکور این دو درس بهم مرتبطن لطفا توضیح بدین.

مناسب ترین کتاب برای ساختمان داده در کنکور ارشد - elsaa - 25 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۰ ب.ظ

سلام.من یه زمینه تقریبه متوسط از ساختمان داده داشتم.با خواندن کتاب مدرسان و ساختمان داده مقسمی خیلی خوب این درس رو تو کنکور جواب دادم.
مدرسان کم توضیح داده اما اگه برای بار اول از روش بخونی و برای تکمیل مطالب مقسمی رو بخونی به نظر من خیلی خوبه.
نظر دوستان دیگه رو هم بپرسین شاید پیشنهاد بهتری داشته باشن.

مناسب ترین کتاب برای ساختمان داده در کنکور ارشد - mmm1374 - 25 تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۸ ب.ظ

با عرض سلام و خسته نباشید
دوست عزیز کتاب پوران پژوهش چاپ ۱۰ هادی یوسفی بنده دارم + کتاب درس و کنکور حمیدرضا مقسمی فوق العاده خوبن
شما در تلاش باشید که کتاب پوران پژوهش رو حتما حتما فراهم آوری کنید که واقعا خوب توضیح داده
موفقو پیروز باشید

برای درس طراحی الگوریتم
مدرسان شریف کتابی که دوستان هنوز خوب کشفش نکردن
به نظرم مدرسان توی طراحی الگوریتم خیلی حرف برای گفتن داره و متن اون بیشتر از کتاب clrs خلاصه برداری شده
تست های تالیفی و کنکوری زیادی هم داره
کلا طراحی مدرسان مناسبه برای شما
من خودم ازش راضیم