تالار گفتمان مانشت
۶ شبکه و ۱۹ تجارت - نسخه‌ی قابل چاپ

۶ شبکه و ۱۹ تجارت - R4MT1N - 03 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۳۳ ب.ظ

سلام خدمت همه دوستان عزیز مانشتی

بنده هم واسه اینکه بانک اطلاعاتی درصدها و رتبه های متناسب امسال کامل تر بشه کارنامه خودمو قرار میدم اینجا، امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره.

---------------------------------------------------------------------------------
منابع استفاده شده

ساختمان گسسته -> کتاب پوران

ساختمان داده -> کتاب پوران، فصل های ابتدایی جزوه پارسه (که از وب پیدا کردم)

شبکه های کامپیوتری -> شبکه های کامپیوتری ۱ پارسه (لایه های پیوند داده و فیزیکی) - پوران پژوهش و مدرسان شریف (لایه های بالاتر شبکه) - جزوه دکتر صبائی برای جمع بندی

مهندسی نرم افزار - > پارسه

طراحی الگوریتم -> پارسه

هوش مصنوعی -> پارسه - مقسمی (به عنوان خلاصه درس خیلی خوبه) - یه کمی هم گشت و گذار نکات مبهم تو وب

معماری کامپیوتر -> پارسه (فصل های سخت افزار اعمال محاسباتی خیلی خوب بود) - پوران (به عنوان منبع اصلی) - مدرسان (به عنوان جمع بندی)

پایگاه داده -> پارسه - مدرسان (قسمت هایی از پارسه که متوجه نمیشدم رو از این میخوندم)

سیستم عامل -> پارسه

RE: 6 شبکه و ۱۹ تجارت - jasonbark - 03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ب.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۳۳ ب.ظ)R4MT1N نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه دوستان عزیز مانشتی

بنده هم واسه اینکه بانک اطلاعاتی درصدها و رتبه های متناسب امسال کامل تر بشه کارنامه خودمو قرار میدم اینجا، امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره.
مرسی از لطفتون
اگه میشه مصاحبتون هم بزارید
با سپاس فراوان

۶ شبکه و ۱۹ تجارت - R4MT1N - 04 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ب.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ب.ظ)jasonbark نوشته شده توسط:  مرسی از لطفتون
اگه میشه مصاحبتون هم بزارید
با سپاس فراوان

والا من مصاحبه هایی که دوستان گذاشتن رو میخوندم خیلی کامل بودن و تجربیاتشون خیلی بیشتر از من بود و نکته ای هم نبود که از قلم انداخته باشن. ولی چشم Blush