تالار گفتمان مانشت
۴۰۴ هوش مصنوعی روزانه دانشگاه کردستان - نسخه‌ی قابل چاپ

۴۰۴ هوش مصنوعی روزانه دانشگاه کردستان - hamzeh_ebrahimi - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۳ ب.ظ

با رتبه ۴۰۴ روزانه هوش مصنوعی دانشگاه کردستان رو آوردم.
البته مجبور بودم اولین اولویت انتخابش کنم البته شاید جای بهتریم نمیاوردم

۴۰۴ هوش مصنوعی روزانه دانشگاه کردستان - nika - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۵۸ ب.ظ

یه سوال فنی ! من تبریز روزانه قبول شدم پس حتما شبانه فردوسی که انتخاب پایین ترمه رو میارم میشه اونو رفت ؟! الان قوانین چه جوریه

۴۰۴ هوش مصنوعی روزانه دانشگاه کردستان - nina69 - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۰۳ ب.ظ

با ۷۰۰ روزانه چمران، قبول شدم

۴۰۴ هوش مصنوعی روزانه دانشگاه کردستان - sepideh1373 - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ ب.ظ

میشه کارنامه اولیه تونو بزارید

۴۰۴ هوش مصنوعی روزانه دانشگاه کردستان - salam az ma - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۱ ب.ظ

سلام تبریک میگم انشاالله که موفق باشید من قبلا از راهنماییاتون استفاده کرده بودم خیلی خوشحال شدم که قبول شدید

RE: 404 هوش مصنوعی روزانه دانشگاه کردستان - hamzeh_ebrahimi - 10 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۰۳ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  با ۷۰۰ روزانه چمران، قبول شدم
خیلی خوبه تبریک میگم

(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۱ ب.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  سلام تبریک میگم انشاالله که موفق باشید من قبلا از راهنماییاتون استفاده کرده بودم خیلی خوشحال شدم که قبول شدید
خواهش میکنم.از ابراز لطفتون سپاسگذارم

(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ ب.ظ)sepideh1373 نوشته شده توسط:  میشه کارنامه اولیه تونو بزارید
کارنامه رو قبلا اینجا گذاشته بودم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۴۰۴ هوش مصنوعی روزانه دانشگاه کردستان - fardin_ss - 10 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۴۴ ب.ظ

سلام انشاأالله موفق و سربلند باشید.بسیار خوشحال شدم هرچند که قبولی شما با این رتبه در دانشگاه کردستان قطعی بود ولی باز هم خوشحال شدم وقتی شنیدم Smile

RE: 404 هوش مصنوعی روزانه دانشگاه کردستان - hamzeh_ebrahimi - 10 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۴۴ ب.ظ)fardin_ss نوشته شده توسط:  سلام انشاأالله موفق و سربلند باشید.بسیار خوشحال شدم هرچند که قبولی شما با این رتبه در دانشگاه کردستان قطعی بود ولی باز هم خوشحال شدم وقتی شنیدم Smile
بسیار ممنونم دوست عزیز.براتون آرزوی سربلندی دارم.

RE: 404 هوش مصنوعی روزانه دانشگاه کردستان - MShariati - 13 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ب.ظ

آفرین به هوش و استعداد ایرانی! شما از یک Error برای خودت رتبه ساختی Big Grin
عرض تبریک و آرزوی موفقیت Smile

RE: 404 هوش مصنوعی روزانه دانشگاه کردستان - hamzeh_ebrahimi - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ب.ظ)MShariati نوشته شده توسط:  آفرین به هوش و استعداد ایرانی! شما از یک Error برای خودت رتبه ساختی Big Grin
عرض تبریک و آرزوی موفقیت Smile

ممنون
اگر در مورد منظورتون بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.

۴۰۴ هوش مصنوعی روزانه دانشگاه کردستان - MShariati - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ق.ظ)hamzeh_ebrahimi نوشته شده توسط:  اگر در مورد منظورتون بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.
منظوری نداشتم، فقط عدد روند! ۴۰۴ توجهم رو جلب کرد. خب بعضی اعداد برای ما کامپیوتری‌ها جزو اعداد تخصصی به شمار میان، مثلاً کی متوجه میشه یا اصلاً کاری داره که ۴۰۹۶ برابر ۲ به توان دوازدهه؟!!!