تالار گفتمان مانشت
فقط برای قبولی های تجارت خواجه نصیر - نسخه‌ی قابل چاپ

فقط برای قبولی های تجارت خواجه نصیر - sherlock holmes - 10 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ق.ظ

دوستان سلام
تبریک میگم..
چون احتمال دادم قبولی ها این روزا اینجا سر میزنن این پست اینجا گذاشتم ...
خیلی سریع بگم اوضاع اینجا مثل اغلب ارشد های رشته ما جالب نیست ولی اینجا نسب به بقیه داتشگاه های تهران اوضاع فاجعه بار تری داره..
دوست داشتم براتون یه پست بذارم و بگم انتخاب واحد دستتون زیاد باز نیست ولی همینی هم که هست خیلی حواستون جمع باشه
اولا که درس امنیت به هیچ وجه بر ندارین بعدن پشیمانی غیر قابل جبرانی در پی داره..
دوما درس مدیریت زنجیره عرضه رو که باید بردارین
از دروس اختیاری من فک میکنم در حال حاضر اولویت به این شکل باشه
مدیریت زنجیره عرضه(اصلی ) + تجارت(اصلی)
داده کاوی (علیزاده) اختیاری
بانکداری (حسینی) اختیاری
!!!
توضیح اضافه نمیدم و فکر نمیکنم فرصتی برای توضیح یا پاسخ بیشتر داشته باشم صرفا یه راهنمایی از سال بالایی...
موفق باشین...

فقط برای قبولی های تجارت خواجه نصیر - Haj Reza - 10 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ ق.ظ

سلام ممنون از راهنماییتون

فقط برای قبولی های تجارت خواجه نصیر - khordad.girl - 10 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۱ ب.ظ

سلام،وای من استرس گرفتم،یه توضیح کلی تر میدین؟؟ پروسه ثبت و نام و انتخاب واحد به چه سکله؟؟ استاد راهنما کی باید انتخاب کنیم؟ میشه یه خورده بیشتر توضیح بدین؟ممنونم

RE: فقط برای قبولی های تجارت خواجه نصیر - IT93 - 10 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۵ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ق.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  ...
خیلی سریع بگم اوضاع اینجا مثل اغلب ارشد های رشته ما جالب نیست ولی اینجا نسب به بقیه داتشگاه های تهران اوضاع فاجعه بار تری داره..

یعنی کلا ازین انتخاب هام پشیمون شدم !
ایتی بهشتی بهتر بود ؟

_________

لینک ثبت نام :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اطلاعیه شماره ۱: ثبت نام از پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال ۹۴

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان در این دانشگاه، به اطلاع می رساند تاریخ و جزئیات فرایند ثبت نام در ساعت ۱۵ روز سه شنبه مورخ ۱۰ شهریور ماه سال۹۴ از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

ضمنا" پذیرفته شدگان در حال خدمت سربازی لازم است با در دست داشتن کارنامه قبولی طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه تاریخ۱۰و ۱۱شهریورماه سال ۹۴ جهت دریافت نامه ترخیص از خدمت سربازی به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه مراجعه نمایند.

فقط برای قبولی های تجارت خواجه نصیر - Haj Reza - 10 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۲ ب.ظ

تو اطلاعیه تصویر مدرکو تا شنبه میخوان من فکر نکنم تا شنبه مدرکو بهم بدن!!
چیکار باید بکنم؟؟؟

RE: فقط برای قبولی های تجارت خواجه نصیر - مینو جون - ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۲ ب.ظ)Haj Reza نوشته شده توسط:  تو اطلاعیه تصویر مدرکو تا شنبه میخوان من فکر نکنم تا شنبه مدرکو بهم بدن!!
چیکار باید بکنم؟؟؟
· فکر کنم باید" فرم تایید معدل برای دارندگان مدرک کارشناسی فاقد معدل و دانشجویان سال آخر" را براشون بفرستید

RE: فقط برای قبولی های تجارت خواجه نصیر - sami1989 - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ق.ظ

کاملا صحیحSmile[/size][/font]

فقط برای قبولی های تجارت خواجه نصیر - khordad.girl - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ ب.ظ

دوستان تجارت میشه دانشکده صنایع تو برنامه زمانبندی؟