تالار گفتمان مانشت
۳۴۷ نرم-روزانه بین المللی قزوین جابه جایی با صنعتی شیراز - نسخه‌ی قابل چاپ

۳۴۷ نرم-روزانه بین المللی قزوین جابه جایی با صنعتی شیراز - maryam.raz - 10 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۴۴ ب.ظ

اینم از قبولی ما
با اختلاف ۷تا صنعتی شیرازو از دست دادمUndecided

اگر فرشته ای پیدا شد که خواست با بنده جا به جا کنه دوستان به من اطلاع بدنTongue

۳۴۷ نرم-روزانه بین المللی قزوین جابه جایی با صنعتی شیراز - salehforum - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ق.ظ

از کجا متوجه شدید که ۷ تا فاصله داشتید؟

RE: 347 نرم-روزانه بین المللی قزوین جابه جایی با صنعتی شیراز - maryam.raz - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ق.ظ)salehforum نوشته شده توسط:  از کجا متوجه شدید که ۷ تا فاصله داشتید؟
شما یکی از اونایی هستی که جای منو گرفتی ارهBig GrinTongue
یکی از بچه ها با ۳۴۰ قبول شده ولی به من نرسید Undecided
حالا کارنامه بیاد بیشتر معلوم میشه
موقع ثبت نام احتمالا اگه شیراز باشم خودم میام صنعتی شیراز ولی اگه کسی دیدید ناراضیه درخواست منو به اطلاعش برسونید Smile

۳۴۷ نرم-روزانه بین المللی قزوین جابه جایی با صنعتی شیراز - salehforum - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ق.ظ

باشه اطلاع میدم. شما میدونید کیا هستن کسایی که قبول شدن؟

۳۴۷ نرم-روزانه بین المللی قزوین جابه جایی با صنعتی شیراز - pe.esf - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ق.ظ

ارشد انتقالی نداره؟! بینل دست به انتقالی گرفتن و انتقالی دادنش توپه Smile

۳۴۷ نرم-روزانه بین المللی قزوین جابه جایی با صنعتی شیراز - MarkLand - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱ ق.ظ

تبریک میگم همشهری Smile
حالا شاید قسمت این بوده و اینده در اینجا براتون بهتر از صنعتی شیراز باشه

RE: 347 نرم-روزانه بین المللی قزوین جابه جایی با صنعتی شیراز - maryam.raz - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ق.ظ)salehforum نوشته شده توسط:  باشه اطلاع میدم. شما میدونید کیا هستن کسایی که قبول شدن؟
ممنون. به غیر از شما و یکی از کاربرها به اسم Aliteh ، کسی رو نمیشناسم

(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  تبریک میگم همشهری Smile
حالا شاید قسمت این بوده و اینده در اینجا براتون بهتر از صنعتی شیراز باشه
ممنونم. شاید هم اینطور باشهRolleyes

(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ق.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  ارشد انتقالی نداره؟! بینل دست به انتقالی گرفتن و انتقالی دادنش توپه Smile
انتقالی دارن ولی احتمالا شرایط خاصی لازم باشه . بازم خوبه اگه قزوین راحت برخورد کنه

۳۴۷ نرم-روزانه بین المللی قزوین جابه جایی با صنعتی شیراز - gogooli - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ب.ظ

تبریک می گم...
من پارسال دیده بودم یکی از رجایی برای صنعتی شیراز انتقالی گرفته...

۳۴۷ نرم-روزانه بین المللی قزوین جابه جایی با صنعتی شیراز - pe.esf - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ

قزوین به شهید بهشتی انتقالی میده از دوغزوز آبادم انتقالی قبول میکنه البته بیشتر به دخترااا واقعا ما کلی انتقالی داشتیم

RE: 347 نرم-روزانه بین المللی قزوین جابه جایی با صنعتی شیراز - maryam.raz - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۷ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  قزوین به شهید بهشتی انتقالی میده از دوغزوز آبادم انتقالی قبول میکنه البته بیشتر به دخترااا واقعا ما کلی انتقالی داشتیم
جالب بوده ولی بنظرم کلا بحث انتقالی گرفتن توی دوره ارشد کار مشکلی باشه و حتما یه پارتی هم اون وسط باید باشه
بنظرم اگه قرار باشه ترم اول، دانشگاهی که قبول شدیم بخونیم دیگه ارزشی نداره واسه دو ترم مانده التماس این و اون کنیم

۳۴۷ نرم-روزانه بین المللی قزوین جابه جایی با صنعتی شیراز - maryam.raz - 18 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ب.ظ

کسی نبود با من جابه جا کنه؟ Sad
برم قزوین یعنی؟
چرا من هم کلاسی ندارم تو مانشت Undecided

RE: 347 نرم-روزانه بین المللی قزوین جابه جایی با صنعتی شیراز - npour - 18 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  تبریک می گم...

نه ..اون بنده خدا موفق نشد انتقالی بگیره..همچنان دانشجوی رجایی هست

RE: 347 نرم-روزانه بین المللی قزوین جابه جایی با صنعتی شیراز - gogooli - 19 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ق.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  تبریک می گم...

چون مدیر گروه موافق بود و صنعتی شیراز هم شفاهی قبول کرده بود فکر کردم رفته...
آنی که می خواست بره تبریز هم نرفت؟

RE: 347 نرم-روزانه بین المللی قزوین جابه جایی با صنعتی شیراز - npour - 19 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۹ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  تبریک می گم...

چون مدیر گروه موافق بود و صنعتی شیراز هم شفاهی قبول کرده بود فکر کردم رفته...
آنی که می خواست بره تبریز هم نرفت؟

چرا ایشون رفتند، اگه خاطرتون باشه رتبه اش خوب بود(دور و بر ۸۰) و اشتباهی اینجا رو زده بود و با اینکه رتبه اش به روزانه تبریز میرسید ، چون رجایی شبانه قبول شده بود تبریز هم شبانه رفت ..ولی چون صنعتی شیراز شبانه نداشت و رتبه این دوستمون هم به روزانه اش نمیرسید موافقت کرده بودن که به پردیس خودگردان انتقالی بگیره و چون هزینه اش بالا بود نرفت.