تالار گفتمان مانشت
۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - moloodi - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ق.ظ

موقع انتخاب رشته خیلی درگیر بودم که این رشته رو انتخاب کنم یا نه، یادمه فکر در این باره زیاد کردم ولی الان که اینجا (الگوریتم شریف) قبول شدم خیلی خوشحال نیستم. کلا خوش بین نیستم به این گرایش ولی دیگه الان نمیشه کاری کرد به امید خدا با قدرت میریم ببینیم چی میشه.

اگه کسی بتونه به من دلداری بده خیلی خوب میشه.

۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - hosein70 - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ق.ظ

سلام تبریک میگم بهتون
با توکل برخدا انشاالله موفق میشید نگران نباشید فقط تلاش و توکل کنید

۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - Riemann - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ق.ظ)moloodi نوشته شده توسط:  اگه کسی بتونه به من دلداری بده خیلی خوب میشه.
الگوریتم خیلی هم بد نیست، مخصوصا شریف که استادای این کاره داره ، خلاصه رشته ی خوبی هست خیلی نگران نباش، حداقل از نرم افزاری ها چیز بیشتر یاد میگیری Big Grin

RE: 37 نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - Ms. Saba - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ق.ظ

خیلی خوبه که... تبریک میگم موفق باشید.

۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - moloodi - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۲۳ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ق.ظ)ssaba نوشته شده توسط:  خیلی خوبه که... تبریک میگم موفق باشید.

یکی از علت های خوشحال نبودنم اینه که خیلی از بچه ها با وجود رتبه بهترشون این گرایش و و انتخاب نکردن و رفتن نرم تهران.
در ضمن درسها هم بنظرم خیلی نظری و سنگین میان که البته این میتونه هم نکته مثبت باشه و هم منفی.

۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - pe.esf - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۳ ق.ظ

پذیرشش که با عنوان نرم بود استادم میگفت احتمالا پایان نامه اینهاشونو به سمت الگوریتم سوق میدن ولی همین که شریفه عالیه تبریک میگم

۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - ali blhj - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۲۶ ب.ظ

خیلی تبریک می گم از خدام بود الگوریتم شریف قبول شم. از وجود دکتر قدسی بزرگ لذت ببرید من که در حسرتش موندم. گرایشتون عالی هستش مطمئن باشید.

شاگردهای دکتر قدسی الان در گوگل و جاهای دیگه مشغول به کارن.

RE: 37 نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - ahrmb - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵ ب.ظ

من با افتخار الگوریتم زدم با وجود این که نرم افزارم میتونستم برم. خصوصی و حضوری مزیت این رشته رو میگم که بقیه دلشون آب نشه. (اینم دلداری من)
اگه یه کوچولو با ریاضی و اثبات میونت خوب باشه نگران هیچی نباش

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

اینم اضافه کنم که اونور آبیا خیلی نیاز به متخصص این چیزا دارن تا مهندسی ... دوشنبه صحبت میکنیم Smile

RE: 37 نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - moloodi - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۶ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵ ب.ظ)ahrmb نوشته شده توسط:  من با افتخار الگوریتم زدم با وجود این که نرم افزارم میتونستم برم. خصوصی و حضوری مزیت این رشته رو میگم که بقیه دلشون آب نشه. (اینم دلداری من)
اگه یه کوچولو با ریاضی و اثبات میونت خوب باشه نگران هیچی نباش

اینم اضافه کنم که اونور آبیا خیلی نیاز به متخصص این چیزا دارن تا مهندسی ... دوشنبه صحبت میکنیم Smile

همین چند کلمه واسه من تا حدی اثر کرد. انشالا دوشنبه بتونیم بیشتر باهم صحبت کنیم.
فقط من چطوری شما رو پیدا کنم؟

RE: 37 نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - Computer92 - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ق.ظ

بهتون تبریک می گم.
زیاد نگران نباشید. اگر به دروس علاقه مند باشید، خیلی سخت و سنگین نیستند.

۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - MarkLand - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ق.ظ

انشاالله که موفق میشید
چرا نرم تهران رو زودتر نردین؟ میشه ترتیب انتخابتون رو بگین

RE: 37 نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - moloodi - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  انشاالله که موفق میشید
چرا نرم تهران رو زودتر نردین؟ میشه ترتیب انتخابتون رو بگین
اون موقع به این دلیل که اعتبار بین المللیه شریف بالاتر بود و اساتید معروف توی این زمینه (الگوریتم) داشت و خودم هم رفتم سر فصل یکسری از درس ها رو نیگاه کردم پیش خودم فکر کردم بعضی از سرفصل ها به نظر جالب میان در نهایت تصمیم گرفتم الگوریتم شریف و بالاتر از نرم تهران بزنم ولی خوب شاید الان اگر دوباره برگردم به اون موقع دیگه این کار و نکنم.
انتخاب هام هم این طوری بود:
نرم شریف
الگوریتم شریف
نرم تهران
نرم امیرکبیر

۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - کوثر۱۳۹۳ - ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ

یکی از استادامون الگوریتم شریف خونده الانم داره همونجا داره دکتراشو میگیره ....ایشالله که موفق باشین از همون اول اینقدر ناامید به این رشته نگاه نکنین

۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - A L I - 13 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ

نا امید نباشید.
ولی خوب بود قبل از انتخابش بیشتر تحقیق میکردین.
بعضیا این رشته را بخاطر دانشگاه انتخاب میکنن.
یعنی طرف میدونه نرم تهران یا شریف قبول نمیشه انتخابش میکنه.
بعضی عمیقا" میدونن چیه و انتخابش میکنن.
شما که با این رتبه میتونستی بری نرم تهران بخونی.
ولی دیگه بیخیال.
اینطور که میگن مفاهیم بنیادی تر از مهندسی نرم افزار درش هست . بهمین نسبت باید آکادمیک تر از مهندسی نرم باشه.
درسهاش هم همین را میگه.
بعضی دانشگاهها این گرایش را تو دانشکده ریاضی یا علوم میذارنش . دانشگاه تهران تا دو سال پیش که اینجوری بود.چون یه جورایی علوم پایه است و با ریاضی و مفاهیم انتزاعی ریاضی نزدیکی بیشتری داره تا مهندسی و جنبه کاربردی مهندسی نرم.
حالا یه ارشد زیاد مهم نیست . دوست نداشتی دکترا را برو نرم بخون.
ولی بنظرم این گرایش برای ادامه در مقاطع بالاتر و موفقیت آدم خاص خودش را میخواد. آدمی که به ریاضی نزدیکتر باشه و ازش لذت ببره.

۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - EhsanChess - 13 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ

بنظرتون چه دلیلی داشته این گرایش رو زیر مجموعه مهندسی بیارن؟ بنظرم اگه در گرایش علوم بود بهتر بود .الاخره با توجه به منابع کنکور مهندسی و منابع علوم.
همه گرایشای علوم و مهندسی کامپیوتر برای اپلای خوب جواب میده فقط مهم رزومه قوی با خلاقیته.