تالار گفتمان مانشت
۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: 37 نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - moloodi - 13 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  بنظرتون چه دلیلی داشته این گرایش رو زیر مجموعه مهندسی بیارن؟ بنظرم اگه در گرایش علوم بود بهتر بود .الاخره با توجه به منابع کنکور مهندسی و منابع علوم.
همه گرایشای علوم و مهندسی کامپیوتر برای اپلای خوب جواب میده فقط مهم رزومه قوی با خلاقیته.
به نظر من نباید این کار و میکردن بدتر از اون واسه گول زدن دانشجو تو دفترچه نوشتن عنوان مدرک مهندسی نرم افزار، من میخوام بگم کسی که مهندس ارشد نرم افزار هستش یک تعریفی داره یعنی باید یکسری دروس مشخص بگذرونه پروژه مربوط به این گرایش هم داشته باشه تا بشه مهندس ارشد نرم افزار حالا بنده که این رشته رو میخوام برم همه درسها که الگوریتمیه، ۱۰۰ درصد پروژه ها هم الگوریتمی خواهد بود بعد چطوری به من مدرک ارشد نرم افزار میخوان بدن. شخصا احساس می کنم گول خوردم.
البته اونا واسه این اینکار و کردن که بچه های قوی تری بیان تو این رشته مثلا فک کردن اگه کاملا بذارنش تو الگوریتم رتبه های برتر اونو انتخاب نمی کنن.

۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - mohammadtaheri304 - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۸ ب.ظ

سلام .بهت تبریک میگم همکلاسی شدیم.
اینجوری فکر نکن.من هم انتخاب اولم الگوریتم شریف بود.
دانشگاه میبینمت☺

RE: 37 نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) - ahrmb - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۱ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۸ ب.ظ)mohammadtaheri304 نوشته شده توسط:  سلام .بهت تبریک میگم همکلاسی شدیم.
اینجوری فکر نکن.من هم انتخاب اولم الگوریتم شریف بود.
دانشگاه میبینمت☺

دم انتخاب اولیای الگوریتم گرم Smile