تالار گفتمان مانشت
چه منابعی برای کنکور دکترای ای تی بخونم بهتره؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

چه منابعی برای کنکور دکترای ای تی بخونم بهتره؟؟؟ - elsaa - 17 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ

سلام دوستان.
به نظرتون برای کنکور دکترای ای تی چه منابعی بهتره؟؟؟بین موسسات اموزشی به نظرتون پکیج کدوم موسسه بهتره و کاملتره؟؟
واسه شرکت در ازمون موسسات کدوم بهتره؟؟

RE: چه منابعی برای کنکور دکترای ای تی بخونم بهتره؟؟؟ - ali_titani - 17 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ق.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵ ق.ظ)elsaa نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
به نظرتون برای کنکور دکترای ای تی چه منابعی بهتره؟؟؟بین موسسات اموزشی به نظرتون پکیج کدوم موسسه بهتره و کاملتره؟؟
واسه شرکت در ازمون موسسات کدوم بهتره؟؟
سلام
به نظر شما برای کنکوری که در ۵ سال اخیر ۴ بار تغییر در محتوا و درس های آزمون داشته چرا باید کتاب نوشت؟ اگر هم جایی بسته آمورشی ارائه میده، با این وضعیت به نظر شما تا چه حد میشه بهش اطمینان کرد؟!
با توجه به اینکه آزمونی که سازمان سنجش برگزار میکنه یک آزمون عمومی و فارغ از گرایش های تخصصی هست بنابراین سطح آزمون خیلی متفاوت با آزمون ارشد نخواهد بود. بنابراین بهترین کار اینه که روی همون منابعی که برای ارشد مطالعه کردید تمرکز کنید. درس ها هم که مشخصه و شامل دروسی مثل سیستم عامل و طراحی الگوریتم و ساختمان داده و شبکه و .... میشه.
تازه بعد از این مرحله هست که هر دانشگاهی ممکنه برای خودش آزمون تخصصی بگیره....

چه منابعی برای کنکور دکترای ای تی بخونم بهتره؟؟؟ - ghaed - 26 مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ق.ظ

موافقم
برا آزمونی که هنوز منابعش و شیوه پذیرش اون در هاله ای از ابهام هست
حتی معتبرترین موسسه و استاد هم نمیتونه براش نسخه آموزشی بچیچه
علی الخصوص رشته مهندسی آی تی که گویا میخان برداشته بشه و همه
زیر گروه مهندسی کامپیوتر بشن .
از دوستان خواهشمندم اگه در آینده تصمیم برداشتن آی تی قطعی شد
اقدام اعتراض آمیزی شکل بگیره.

البته انشاله که در حد حرف باشه
چون آی تی زیر ساخت فناوری کشورها شده و خیلیا دارن
چند بار نفت ازش پول در میارن

چه منابعی برای کنکور دکترای ای تی بخونم بهتره؟؟؟ - ghaed - 27 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ب.ظ

دوستان مانشتی لطفا در مورد دکترای سیستم های نرم افزاری
دانشگاه آزاد هم بحث کنید و منابع مفید معرفی کنید.

چه منابعی برای کنکور دکترای ای تی بخونم بهتره؟؟؟ - Zafz - 06 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۴۶ ب.ظ

سلام و وقت بخیر
من ترم آخر ارشد مهندسی شبکه هستم میخواستم بدونم ان شاءا... اگر بخوام دکتری شرکت کنم از کجا باید شروع کنم؟
سوال بعدیم اینه که با چه شرط معدلی میشه بدون آزمون آزاد شرکت کرد؟

ممنونم از راهنماییتون