تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - fahimeh1234 - 31 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۵ ب.ظ

نظریه تو کتابهای کنکوری کتاب فردین شاپوری خوبه وهمچنین باید حتما تمرینهای پیترلینز مسلط باشین
برای کامپایلر هم کتاب فردین شاپوری بهتره
برای درس برنامه سازی خودمم موندم هم پرات دارم وهم پوران حجمشون خیلی زیاده ۶۰۰ صفحه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Innocence - 31 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  دوستانی که جزوه شبکه دکتر صبایی رو مطالعه کردند؛
آیا این جزوه رو بجای کراس میشه خوند. کلا نظرتون چیه راجع بهش.
ممنون
جزوه ی شبکه صبایی برای دوران جمع بندی خوبه اما کراس رو حتما باید بخونید

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
جسارتا آیا شما هر دو منبع رو مطالعه کردید؟ میخواستم بدونم چطور به این نتیجه رسیدید. اگه توضیح بیشتری بدید ممنون میشم.
کامل مطالعه نکردم اما هر دوشونو دارم و ب این نتیجه رسیدم که کراس رو نمیشه ازش گذشت و باید حتما فصل ۲ تا ۵ رو خوند
جزوه صبایی هم خوبه الان خوند و ب خصوص واسه دوران جمع بندی عالی خواهد بود
البته این نظر منه

(۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۵ ب.ظ)fahimeh1234 نوشته شده توسط:  نظریه تو کتابهای کنکوری کتاب فردین شاپوری خوبه وهمچنین باید حتما تمرینهای پیترلینز مسلط باشین
برای درس برنامه سازی خودمم موندم هم پرات دارم وهم پوران حجمشون خیلی زیاده ۶۰۰ صفحه
به نظر شما واسه نظریه کلاس رفتن لازمه؟
چون من تا حالا تست هاشو کار نکردم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - iCanDoIt - 31 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۷ ب.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  به نظر شما واسه نظریه کلاس رفتن لازمه؟

هر کلاسی می خواید برید فقط کلاس های کارگهی رو نرید.
رفیقم رفته بود سر کلاسش خیلی ناراضی بود.
از ما گفتن.

خانم احمدی در ضمن من خودم زیاد با کلاس رفتن موافق نیستم. شاید خوب باشه ولی الزامی نیست.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - baharemn - 31 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵ ب.ظ

سلام
منم هستم. Smile

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - abbas1368 - 31 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۷ ب.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  دوستانی که جزوه شبکه دکتر صبایی رو مطالعه کردند؛
آیا این جزوه رو بجای کراس میشه خوند. کلا نظرتون چیه راجع بهش.
ممنون
جزوه ی شبکه صبایی برای دوران جمع بندی خوبه اما کراس رو حتما باید بخونید

جسارتا آیا شما هر دو منبع رو مطالعه کردید؟ میخواستم بدونم چطور به این نتیجه رسیدید. اگه توضیح بیشتری بدید ممنون میشم.
کامل مطالعه نکردم اما هر دوشونو دارم و ب این نتیجه رسیدم که کراس رو نمیشه ازش گذشت و باید حتما فصل ۲ تا ۵ رو خوند
جزوه صبایی هم خوبه الان خوند و ب خصوص واسه دوران جمع بندی عالی خواهد بود
البته این نظر منه

(۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۵ ب.ظ)fahimeh1234 نوشته شده توسط:  نظریه تو کتابهای کنکوری کتاب فردین شاپوری خوبه وهمچنین باید حتما تمرینهای پیترلینز مسلط باشین
به نظر شما واسه نظریه کلاس رفتن لازمه؟
چون من تا حالا تست هاشو کار نکردم

بستگی به خودتون داره ولی واسه کلاس دکتر شاپوری را من تعریفش را شنیدم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - پوونه - ۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۳ ق.ظ

سلام به گروه موفق و پرانرژی

رفقا یه نگاهی به این تاپیک بندازین بی زحمت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میدونم ساده س ولی من یکم وضعیت درسیم بده. بی زحمت اگه بلدید این سوالو توضیح بدین که منم بتونم یاد بگیرم.

خیلی ممنون.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - n.mehr - 01 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ

دوستان کسی استاد سید جوادی رو برای نظریه زبانها و طراحی الگوریتم میشناسه؟
استاد خوبیه؟ برای پارسه درس میده

من توی درس ساختمان داده فصل دوم (مقسمی)معادلات بازگشتی-بدست آوردن (t(n مشکل دارم البته میدونم وابسته به درس گسسته هست که هنوز نخوندم.شما از روی چی این فصل رو میخونید؟چطور توی این قسمت خودمو قوی کنم؟
فصل اخر پایگاه دادهرو هم از روی کتاب مقسمی خوندم اصلا نفهمیدم شما از روی چی میخونید قسمت نرمال سازی رو؟
سپاس از راهنماییها

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Innocence - 01 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ق.ظ

(۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ)n.mehr نوشته شده توسط:  دوستان کسی استاد سید جوادی رو برای نظریه زبانها و طراحی الگوریتم میشناسه؟
سلام من کلاسهای پارسه رو شرکت کردم
اما الگوریتم با دکتر یوسفی و نظریه با شاپوری هستش

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - lalaaa - 01 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۵ ق.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ق.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  بچه ها اینجا کسی هست ک بخواد واسه شبکه بخونه با هم همراه بشیم عایا؟؟
سلام منننننننننننننHeartHeartHeart یه سوال من اصن پایگاه داده پاس نکردم از چی شروع کنم؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - abolfazl pepco - 01 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ق.ظ

خودم امدم برای معماری دانشکا های تهران

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Innocence - 01 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ ق.ظ

(۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ)n.mehr نوشته شده توسط:  دوستان کسی استاد سید جوادی رو برای نظریه زبانها و طراحی الگوریتم میشناسه؟

من توی درس ساختمان داده فصل دوم (مقسمی)معادلات بازگشتی-بدست آوردن (t(n مشکل دارم البته میدونم وابسته به درس گسسته هست که هنوز نخوندم.شما از روی چی این فصل رو میخونید؟چطور توی این قسمت خودمو قوی کنم؟
فصل اخر پایگاه دادهرو هم از روی کتاب مقسمی خوندم اصلا نفهمیدم شما از روی چی میخونید قسمت نرمال سازی رو؟
سپاس از راهنماییها
میتونین از کتاب کیوان پور استفاده کنید یا جزوه ی رانکوهی

(۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۵ ق.ظ)lalaaa نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ق.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  بچه ها اینجا کسی هست ک بخواد واسه شبکه بخونه با هم همراه بشیم عایا؟؟
سلام مننننننننننننن یه سوال من اصن پایگاه داده پاس نکردم از چی شروع کنم؟
پایگاه داده کتاب کیوان پور خوب هستش
جزوه ی رانکوهی هم خوبه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - عزیز دادخواه - ۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ق.ظ

برای لایه کاربرد شبکه کتاب تست چی خوبه؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - iCanDoIt - 01 مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۳ ب.ظ

(۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۰ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من یه گروه ساختم توی تلگرام واسه اینکه جزوات کلاسام (کلاس هام از اواسط یا اواخر مهر شروع میشه) رو توی اون گروه ب اشتراک بزارم واسه اونایی ک واقعا نیاز دارن و نمیتونن برن کلاس.. اشتراکش هم ب این شکله ک از جزوه هام عکس میگیرم و عکساشو میزارم و اگه هم ویس نیاز بود ویسشو میزارم توی گروه

خلاصه:
هرکسی واقعا نیاز داره و نمیتونه بره کلاس ب هر دلیلی ب من پیام خصوصی بده تا لینک گروه جزوات کلاس های پاییزمو براش بفرستم و بتونه از جزوات بهره مند بشه..
با تشکر

خانم احمدی چه کلاس هایی رو رفتید؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Innocence - 01 مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۵ ب.ظ

(۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۳ ب.ظ)iCanDoIt نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۰ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من یه گروه ساختم توی تلگرام واسه اینکه جزوات کلاسام (کلاس هام از اواسط یا اواخر مهر شروع میشه) رو توی اون گروه ب اشتراک بزارم واسه اونایی ک واقعا نیاز دارن و نمیتونن برن کلاس.. اشتراکش هم ب این شکله ک از جزوه هام عکس میگیرم و عکساشو میزارم و اگه هم ویس نیاز بود ویسشو میزارم توی گروه

خلاصه:
هرکسی واقعا نیاز داره و نمیتونه بره کلاس ب هر دلیلی ب من پیام خصوصی بده تا لینک گروه جزوات کلاس های پاییزمو براش بفرستم و بتونه از جزوات بهره مند بشه..
با تشکر

خانم احمدی چه کلاس هایی رو رفتید؟
ساختمان داده و الگوریتم
گسسته
معماری کامپیوتر
سیستم عامل
نظریه

البته هنوز شروع نشده کلاس ها..

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - iCanDoIt - 01 مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۸ ب.ظ

(۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۵ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  ساختمان داده و الگوریتم
گسسته