تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - farahdsa - 17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ب.ظ

اون تناقض داشت، F/F تهی نبود.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - سماا - ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۴۳ ب.ظ)bahram_khan نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ب.ظ)S92 نوشته شده توسط:  واسه من نزدیکش شدونزدم
لعنت به این استرس
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۲۹ ب.ظ)سماا نوشته شده توسط:  نظریه وسیستم وکسی یادش هس سیستم چرا فرایند چند صفی جواب نمیداد
اگه منظورتون multilevel feadback queue هست، جواب داشت و تو گزینه ها هم بود. فقط الان یادم نمی آد چی بود جوابش! :|
با عرض سلام
جواب گزینه ۳ میشد میانگین انتظار ۳۵/۵ در میومد

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - mmm1374 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  رفیق دیجسترا به نظرم ۴ میشد نه ۵
منم ۴ حساب کردم ولی گفته بود مبدا هم در نظر بگیرید که میشد ۵ تا
من دقیق حساب کردم با خود مبدا میشه ۴ تا عجیبه والا

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - mohamad moo - 17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ ب.ظ

دایجسترا ۳ وبا خود مرکز میشد ۴ به یقین

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - freidoony - 17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۶ ب.ظ

ریاضیا ۴ زدم بقیشم وقت نشد نگاش کنم
آمار:
احتمال اولی ۷/۱۲ (گزینه ۱)
احتمال توام ۱/۶ و a (گزینه ۳)

گسسته:
برخی موبایل ها مضرند لزوما درست نیست
a-(bUc)=b-c-a غلط بود

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  رفیق دیجسترا به نظرم ۴ میشد نه ۵
منم ۴ حساب کردم ولی گفته بود مبدا هم در نظر بگیرید که میشد ۵ تا
من دقیق حساب کردم با خود مبدا میشه ۴ تا عجیبه والا

پس فکر کنم همون ۴ تا بشه چون من دایجسترا رو با BFS رفتم جلو Exclamation

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Paraande - 17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ ب.ظ)saeid1389 نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ب.ظ)mohamad moo نوشته شده توسط:  دایجسترا ۴ میشد!

من ۶ زدم
منم ۶ زدم!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - mmm1374 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۹ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ ب.ظ)mohamad moo نوشته شده توسط:  دایجسترا ۳ وبا خود مرکز میشد ۴ به یقین
منم دقیقا همین نظر رو دارم

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ ب.ظ)mohamad moo نوشته شده توسط:  دایجسترا ۳ وبا خود مرکز میشد ۴ به یقین
منم دقیقا همین نظر رو دارم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - mohamad moo - 17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۶ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  ریاضیا ۴ زدم بقیشم وقت نشد نگاش کنم
آمار:
احتمال اولی ۷/۱۲ (گزینه ۱)
احتمال توام ۱/۶ و a (گزینه ۳)

گسسته:
برخی موبایل ها مضرند لزوما درست نیست
a-(bUc)=b-c-a غلط بود
۷/۱۲وتفریق تآیید میشود

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - saeid1389 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ب.ظ

بچه ها، سوال اول ساختمان داده، پیچیدگی زمانی رو چی زدید؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - mohamad moo - 17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۷ ب.ظ

ماتریس با الگوریتم پریم N^2 ولی دایجسترا N^2LOG N پس N^2 جواب است

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - mmm1374 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۴ ب.ظ

بچه ها تعداد توربین ها چقدر میشد؟؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - sa.ghasemi - 17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۵ ب.ظ

دوباره باز خواهم گشت دره گلخانه هارا باز خواهم کرد تمام اسمان را ابی پرواز خواهم کرد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - milad12321 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  در کنکور نرم سوالات پایگاه داده جواب سوالی ک گفته بود کدام نمیتواند کلید باشد میشدBیاBC
B

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - freidoony - 17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۲۹ ب.ظ

مشترکا (دفترچه B)
ساختمان:
گره با بیشترین h می شد اونی که h+1 داشت و کران بالا بود

نظریه:
معلوم بود که L2 زیر مجموعه L(G) بود و L4 هم برابر (گزینه ۴)
تورینگ اولی ۱ ببینه صفر می ذاره میره چپ دومی صفر ببینه ۱ میزاره میره راست (گزینه ۲)
بین اونی که K1,k2 داشت با گزینه ۴ مونده بودم که ۴ زدم
زبان اول مجموع دو زبان مستقل قطعی بود که میشه غیر قطعی زبان دوم هم منظم بود که اشتراکشون می شد مستقل غیر قطعی (گزینه ۱)

مدار منطقی:
PI و EPI می شد ۰ و ۷ گزینه ۳
اونی که گفته بود f3=f1 Xor f2 می شد ۳و۵و۷و۱۵ گزینه ۴
اون مداری که برخی ورودی ها غیر مجاز بودند می شد out=0 گزینه ۲
اون سوالی که گفته بود سیگنال خروجی چی می شه اونجایی که x=1 میشد خروجی ۱ بود و وقتی y=0 شد خروجی ۰ شد (چی گفتم) گزینه ۳
یه سوال هم بود انکدر داشت که می شد ضرب ماکسترم ها که باید متممش می کردی ولی جوابش یادم نیست
اونی هم که گفته بود تابع رو ساده کنید هازارد نداشته باشه میشد b`d`+ad` گزینه ۲

معماری:
جمع مانتیس می شد ۰ ۱۱۱ ۰۰۱۱ گزینه ۲
تعداد جمع ها در Booth هم میشد ۲۰ و۵ گزینه ۲
بقیشم یادم نیست

سیستم عامل:
سمافور میشد ۱۰ ولی یادم رفت تو پاسخنامه پرش کنم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - mehran.amanat - 17 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۳۶ ب.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  خسته نباشید دوستان مهندسی
سوالات مشترک ناجور بودن به نظرم
نظرتون چیه؟؟؟
----
ولی سوالات تخصصی خوب بودن
زبان هم آسون بود

سوالت به هیچ وجه استاندارد نبودن، یا اونقدر آسون بود که همه میتونستن جواب بدن، یا اونقدر سخت بود که کسی نمیتونست جواب بده