تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - ۲۰O30 - 06 مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۷ ب.ظ

خب این که دیگه نگرانی نداره ازهمون جایی یاموسسه ای که پک گرفتی آماربگیرببین تغییرکرده یانه؛مطمعن وراحت!
ولی من خیلی این منابعی که میخونی روتاییدوتوصیه نمیکنم،البته این نظرمنه امیدوارم موفق باشی دوست عزیز

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - atefe222 - 06 مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  مثلا از فصل های درخت.یا جاهایی که درس داره.تست و ایناشو نمیخوام.
یا از قسمت های روابط بازگشتی(اونجاها که ایده ی درخت رو برای حل مسائل به کار میگیره)
جایی که درس داده.
مثلا از قسمت های مرتب سازی هاش.

چند برگه ازش رو بگیرید جز اینکه سپاسگذارتون خواهم بود تا آخر میخونم کتابش خوبه یا بد

الگوریتم های بازگشتی کتاب پوران چاپ دهم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Tehran_95 - 06 مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۹ ب.ظ

دوستان یه سوال تکمیل ظرفیت کسی قبول شه شبانه. باید بره؟

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

تا چه تبه ای میشه آورد تکمیل ظرفیت دوره شبانه؟

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - neghab001 - 06 مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶ ب.ظ

دو تا کتاب از این سایت مسخره ی پوران سفارش دادم.سفارشم معلق شد و پول از حسابم کم شده.
کسی تا حالا این اتفاق براش افتاده؟؟؟

الان چه کنم؟؟
زنگم میزنم بر نمیدارن Sad . . .

کلا امروز روز من نبود.خخخخخخخخSad

با دنیا دس به یقه بودم.

مانشتی خدایی یه پاسخی بدید.در حالت تهاجمی ام Sad

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - پوونه - ۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۳ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶ ب.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  دو تا کتاب از این سایت مسخره ی پوران سفارش دادم.سفارشم معلق شد و پول از حسابم کم شده.
من از سایت پوران خرید نکردم تا حالا
ولی تو اینجور شرایط معمولا پول تا ۲۴ ساعت برمیگرده به حساب

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - neghab001 - 06 مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۱ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۳ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶ ب.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  دو تا کتاب از این سایت مسخره ی پوران سفارش دادم.سفارشم معلق شد و پول از حسابم کم شده.
من از سایت پوران خرید نکردم تا حالا
ولی تو اینجور شرایط معمولا پول تا ۲۴ ساعت برمیگرده به حساب
====
دوستان عزیز پولم برگشت.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - ele - 06 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ب.ظ

[quote='Sam7' pid='386164' dateline='1443436497']
پک کامل پارسه. ساختمان داده و گسسته و طراحی الگوریتم و پایگاه داده مقسمی و گسسته و طراحی الگوریتم پوران پژوهش. هوش راهیان ارشد .و البته منبع اصلی هوش و شبکه و مدیریت و پایگاه داده و مهندسی نرم افزار رو هم دارم
[/quote
طراحی الگوریتم تغییر کرده حتما چاپ دهم رو تهیه کنید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - neghab001 - 07 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ق.ظ

کسی جدیدا از پوران سفارش کتاب داده.
چرا اینقدر لوس بازی در میاره؟؟

کسی خبر داره.
خدایی همه چیز شبیه کتاباشه
مثه فرمول نوشتنش توی سطرای کتاب.
الا من ۳ ساعته برای سفارش دوتا کتاب با این سایتش کلنجار میرم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - iCanDoIt - 07 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ب.ظ

نیاز به راهنماییتون داشتم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - n.mehr - 07 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ب.ظ

دوستان کسی سید جوادی برای پارسه رو میشناسه؟نظریه و الگوریتمش چطوریه؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - A L I - 07 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ب.ظ)n.mehr نوشته شده توسط:  دوستان کسی سید جوادی برای پارسه رو میشناسه؟نظریه و الگوریتمش چطوریه؟
خود دکتر را یا کتابش را؟
ایشان فارغ التحصیل امیرکبیر هستن. الگوریتم را سالهاست تو دانشگاههای آزاد یا موسسات کنکور درس داده و میدن .
تو دانشگاه هم انگار یکی دو ترم نظریه درس دادن ولی در الگوریتم تبحر شون خوبه. ویس نظریه شون تو اینترنت پیدا میشه.
برای نظریه ویس کارگهی و کتاب لینز و تستهای سالهای اخیر کنکور بیشتر توصیه میشه.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - n.mehr - 07 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ب.ظ)n.mehr نوشته شده توسط:  دوستان کسی سید جوادی برای پارسه رو میشناسه؟نظریه و الگوریتمش چطوریه؟
خود دکتر را یا کتابش را؟
ایشان فارغ التحصیل امیرکبیر هستن. الگوریتم را سالهاست تو دانشگاههای آزاد یا موسسات کنکور درس داده و میدن .
تو دانشگاه هم انگار یکی دو ترم نظریه درس دادن ولی در الگوریتم تبحر شون خوبه. ویس نظریه شون تو اینترنت پیدا میشه.
برای نظریه ویس کارگهی و کتاب لینز و تستهای سالهای اخیر کنکور بیشتر توصیه میشه.

خودشون منظورم هست
من میخواستم برای این دوتا درس کلاسشون رو برم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - raha1365 - 07 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  [quote='Sam7' pid='386164' dateline='1443436497']
پک کامل پارسه. ساختمان داده و گسسته و طراحی الگوریتم و پایگاه داده مقسمی و گسسته و طراحی الگوریتم پوران پژوهش. هوش راهیان ارشد .و البته منبع اصلی هوش و شبکه و مدیریت و پایگاه داده و مهندسی نرم افزار رو هم دارم
[/quote
طراحی الگوریتم تغییر کرده حتما چاپ دهم رو تهیه کنید

سلام وقت بخیر طراحی الگوریتم خیلی تغییر کرده؟ (من از چند سال پیش و دارم دقیق نمیدونم) باید حتما چاپ دهم بگیرم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - آرزو۲۳ - ۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ب.ظ)n.mehr نوشته شده توسط:  دوستان کسی سید جوادی برای پارسه رو میشناسه؟نظریه و الگوریتمش چطوریه؟

من ویسشو گوش دادم.به نظرم واسه نظریه دکتر کارگهی و واسه الگوریتم هم دکتر حقیقت بهتر باشن.Shy

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - A L I - 07 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ)آرزو۲۳ نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ب.ظ)n.mehr نوشته شده توسط:  دوستان کسی سید جوادی برای پارسه رو میشناسه؟نظریه و الگوریتمش چطوریه؟
من ویسشو گوش دادم.به نظرم واسه نظریه دکتر کارگهی و واسه الگوریتم هم دکتر حقیقت بهتر باشن.Shy
حقیقت مگه الگوریتم هم درس میده.؟؟؟؟؟Huh
انگار شیر تو شیر شده و هر کی هر چی دلش بخواد درس میده.Big Grin نه اینکه نشه میشه ولی....

حقیقت همیشه سیستم عامل و شبکه درس میداده . چون تا ارشد هم برق خونده و فقط دکتراش کامپیوتره .نشنیده بودم سراغ درسهای کاملا"نرم افزاری مثل الگوریتم بره.
سیدجوادی هم همیشه ساختمان گسسته و الگوریتم درس میداده.
نظریه زبانها هم بیشتر کلاسهای کارگهی که توی یکی از موسسات هست مطرح بوده.

بعضیها هم همه چی درس میدن مثل آقای یوسفی . ایشان تقریبا" هر چی بشه درس میدن از مدار منطقی و معماری تا گسسته و ساختمان داده و الگوریتم و ....
اقای اجلالی هم معماریه ولی گسسته هم انگار درس داده . ولی درس داریم تا درس....
من تبلیغ یا نفی کسی را نمیکنم.
ولی خودبخود وقتی یه استادی سالها یه درسی را درس میده و تو کنکور ارشد روند سوالهای اون درس را دنبال میکنه و عمق مطالعه اش و تسلطش به منابع مختلف اون درس بیشتره ، بطور عادی باید اون را توصیه کرد. وگرنه همه اسایتد ممکنه بتونن یه منبعی را مروری کنن و درس مربوطه اش را بگن.