تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - RezaTaheri - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۵ ب.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۱ ب.ظ)۰۰۱۷ نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۶ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ ب.ظ)۰۰۱۷ نوشته شده توسط:  دوستان خسته نباشید
من صبح دیدم کارنامم رو
تو نرم افزار

زبان : ۳۱
ریاضی ۱۸/۷۵
مشترک : ۲۵
تخصصی : ۲۷
معدل : ۱۴/۳۹
رتبه :: ۳۳۱

علوم کامپیوتر هم مهندسی دانش

زبان : فک کنم ۳۴
پایه : ۱۸/۷
تخصصی : ۸/۷
رتبه :: ۴۲

به نظرتون مهندسی دانش روزانه خوارزمی میارم ؟
نرم بهترین دانشگاهی که میارم کدومه ؟
دانش خوارزمی میاری
چون رتبه ۴۱ پارسال دانش خوارزمی آوورد
و ازش پرسیدم گفت آخرین نفر نبوده و ۴-۵ بعد از اون هم خوارزمی قبول شدن
و با توجه به یک کارنامه امسال که دیدم آخرین رتبه مجاز پارسال ۲۶۰ بوده امسال ۳۶۰ شده پس ظرفیت هم افزایش داشته

ممنون از جوابتون
نظرتون در مورد رشته مهندسی دانش چیه ؟ بازار کارش در چه زمینه ای هست ؟
نمیدونم
توی اینترنت هم سرچ کردم اطلاعیه ای که اشاره کرده باشه این رشته رو برای کار میخوان نبود
مگر اینکه خودتون رو بچسبونید به علوم کامپیوتر که اونم تعریفی نیست

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - neda.n91 - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۱ ب.ظ

من ک مسئولای سنجش رو حلال نمیکنم، دینم گردنشون، با این زبون روزه، استرسی بهم وارد کردن، ک اگه میگفتن فردا قراره بمیری اینقدر نگران نمیشدم
! Sad Confused Confused تازه صبحم نتایج رو نمیزنن!!! Sad ۲-۵!!!! Angry Angry Sad Sad

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - nazanin_sh - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۷ ب.ظ

دیگه بریم پی کارمون تا فردا به نظرم بهترهSmile

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - RezaTaheri - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۱ ب.ظ

بچه های علوم کامپیوتر همیشه کم هستن ولی توی کارنامه الان پیشتازن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Fot30 - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۱ ب.ظ

بچه ها اونایی که کارنامه هاشون رو گرفتن،بنظرشون سوال ۷۳
سیستم عامل،کلیدش درست شده؟!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - viase - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۱ ب.ظ

صبح میشه این شب . صبر داشته باشین

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Skyrim - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ب.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ب.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط:  میانگین درصدای نفرات اول کنکور کامپیوتر سال ۹۴:
نرم افزار -> 56.85
هوش -> 55

---------------------

میانگین درصدای نفرات اول کنکور کامپیوتر سال ۹۵:
نرم افزار -> 66.37
هوش -> 62.92

--------------------
متاسفانه کنکور کامپیوتر امسال مثل اینکه از سال پیش راحت تر بوده!
یا با توجه به اینکه امسال نسبت به سال پیش،کنکور ۳ ماه دیرتر برگزار شده،مثل اینکه داوطلب‌ها نسبت به سال پیش قوی‌تر بودن.

من فکر میکنم اینکه کنکور از بهمن اومد اردیبهشت فرصت خوبی شد برای بچه هایی که ترم ۷-۸ بودن ...
فرصت مطالعاتی بیشتری داشتن و کاملا تو جو درس خوندن بودن.
امروز هم منتظر میمونیم ببینیم چی میشه.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - p30SiNa - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰ ب.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ب.ظ)sabafarhadi نوشته شده توسط:  شما زندگی تون رو پای این کنکور گذاشتید؟ عمر با ارزشتون رو دارید پشت مانیتور هدر میدید فقط برای دیدن نتیجه یک کنکور مسخره که قراره نقش خیلی کمرنگی تو زندگیتون داشته باشه؟ بیخیال شید بابا مهم نیس اصلا پاشید برید زندگیتونو کنید!!!

خیر. این ارشد میتونه خیلی نقش ها تو زندگی داشته باشه. یه نفر با قبول شدن میتونه بره ادامه تحصیل بده به جای رفتن به سربازی
یه نفر با یه جای خوب قبول شدن میتونه کلی به علمش اضافه کنه و کارهای مفیدی انجام بده
من دیدم کسایی که فقط الکی ارشد گرفتن و رفتن و اصلا براشون مفید نبود و دقیقا به من گفتن که بیای ارشد میبینی خبری نیست.
و دیدم کساییکه ارشد براشون پلی بود به سمت کشورهای خارج، مقالات علمی عالی، شغل و درامد خوب
عمر با ارزش و زندگی همین لحظه هاست. همین منتظر بودن ها، لذت پیروزی یا درس گرفتن از شکست و دوباره با انرژی بیشتر شروع کردن
ارشد برای من که خیلی خیلی مهم بود و خیلی استرس داشتم. استرس معنای ترس نیست. وقتی انسان استرس میگیره یعنی بدنش داره خودشو برای مقابله با چیزی که برای فرد مهمه اماده میکنه (طبق یکی از ویدئو های سایت TED).
اینا همه قسمتی از زندگیه
( تکبیر Smile)) )

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - مهرگان - ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۷ ب.ظ

بچه ها، مشترک کامپیوتر سوالی حذف یا اصلاح نشده؟ لطفاً پاسخ بدید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Pure Liveliness - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ

دارم فک میکنم ای کاش به جای آی تی علوم کامپیوتر شرکت کرده بودم.

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۷ ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  بچه ها، مشترک کامپیوتر سوالی حذف یا اصلاح نشده؟ لطفاً پاسخ بدید
میگن یکی حذف شده. احتمالا سیستم عامله.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - snskn - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۸ ب.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  دارم فک میکنم ای کاش به جای آی تی علوم کامپیوتر شرکت کرده بودم.

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۷ ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  بچه ها، مشترک کامپیوتر سوالی حذف یا اصلاح نشده؟ لطفاً پاسخ بدید
میگن یکی حذف شده. احتمالا سیستم عامله.
سوال ۷۰ یعنی؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - ۸۹۱۲۱۶۳۸ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ب.ظ

بررسی و راستی آزمایی یعنی چی؟

[تصویر:  407886_58931cbc9dad4a388bb74c966d9901d9.jpg]

Sent from my ME173X using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - farzaneh.bn - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ب.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ب.ظ)۸۹۱۲۱۶۳۸ نوشته شده توسط:  بررسی و راستی آزمایی یعنی چی؟

[تصویر:  407886_58931cbc9dad4a388bb74c966d9901d9.jpg]

Sent from my ME173X using Tapatalk

دست کاری کنن یکمم پارتی بازی . خخخ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - mahsa72 - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۵ ب.ظ

اگر کسی کارنامشو دیده لطفا درصداشو بگد ما را کشتید با این خبراHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - mrezaparchebaf - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۹ ب.ظ

سلام
دوستان کسی میدونه رتبه آخرین فرد قبول شده در نرم افزار روزانه یا شبانه دانشگاه سراسری تبریز چند بوده؟