تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - saharitst - 20 مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۵۱ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ ب.ظ)neghab01 نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۱ ب.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ب.ظ)lalaaa نوشته شده توسط:  

گسسته فصل بازگشتی رو دیدید؟؟
اونجا دیگه شاهکاره.مخصوصا تابع مولد.
البته واسه من خیلی سخت بود Sad

برای مولد و بازگشتی گریمالدی رو خوندم با تمریناتش عالی بود واقعا درست حسابی میفهمی مطلب رو. قبلش منم با کتابای دیگه خیلی مشکل داشتم .
========
سلام.میشه مباحث جلد دوم گریمالدی رو بگید؟؟؟؟البته اگه چهار جلدیش رو دارید.ممنون

زبانها:ماشینهای متناهی الحالت-رابطه ها:دومین برخورد-اصل شمول و طرد-تابع مولد-بازگشتیها

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - nobody90 - 20 مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۶ ب.ظ

ممنون بابت نکته ای که فرمودین

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - مهرگان - ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۱ ب.ظ

بچه ها در چه حالید؟ چقدر گروه سوت و کور شده. درسا خوب پیش میره؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - عزیز دادخواه - ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۲ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۱ ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  بچه ها در چه حالید؟ چقدر گروه سوت و کور شده. درسا خوب پیش میره؟

خوبه اما خیلی کند پیش میرم.خلاصه نویسی کردن حسابی وقتم رو میگیره. نمیدونم اینجوری ادامه بدم یا بجاب خلاصه نوشتن هایلایت کنم. Huh

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - ali77 - 22 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۲ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۱ ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  بچه ها در چه حالید؟ چقدر گروه سوت و کور شده. درسا خوب پیش میره؟

خوبه اما خیلی کند پیش میرم.خلاصه نویسی کردن حسابی وقتم رو میگیره. نمیدونم اینجوری ادامه بدم یا بجاب خلاصه نوشتن هایلایت کنم. Huh

نه ادامه بده وقتتو میگیره اما عوضش یادگیریت تا رنگ کردن چند برابره واین خلاصه نویسی ها دورهای بعدی بینهایت بدادت میرسه فقط هرجلسه خلاصه های جلسات قبل ر ومرور کن حتما ۴هفته ایی یه بار هم ۱هفته کامل مرور کن انشاله موفق باشی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - پوونه - ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ب.ظ

درس خوندن من این هفته افتضاح بود.. واقعاااا افتضاح!
هرچقدر هفته قبل از خودم راضی بودم، به همون اندازه از این هفته ناراضیم. خدا کنه زودتر شنبه بشه هفته جدید شروع شه واسم. :| :| :|

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - saharitst - 22 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  درس خوندن من این هفته افتضاح بود.. واقعاااا افتضاح!
هرچقدر هفته قبل از خودم راضی بودم، به همون اندازه از این هفته ناراضیم. خدا کنه زودتر شنبه بشه هفته جدید شروع شه واسم. :| :| :|

خوش بحالتون ای کاش میتونستم زودتر شروع کنم ولی هنوز شروع نکردم برای خیلی درسها هنوز منبع نخریدم Undecided

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - عزیز دادخواه - ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳ ب.ظ)ali77 نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۲ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۱ ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  بچه ها در چه حالید؟ چقدر گروه سوت و کور شده. درسا خوب پیش میره؟

نه ادامه بده وقتتو میگیره اما عوضش یادگیریت تا رنگ کردن چند برابره واین خلاصه نویسی ها دورهای بعدی بینهایت بدادت میرسه فقط هرجلسه خلاصه های جلسات قبل ر ومرور کن حتما ۴هفته ایی یه بار هم ۱هفته کامل مرور کن انشاله موفق باشی
یک مشکل بزرگم وسواس داشتنه. تا الان چندین بار مثلا لایه فیزیکی شبکه رو تموم کردم و خلاصه نویسی کردم بعد دوباره پاره کردم و از نو نوشتم چون خیال میکردم نکته ای جا مونده.
در هر صورت با گفته شما موافقم و سعی میکنم به روش درست تری درس بخونم و وسواسم کمتر بشه. متاسفانه خیلی کم هستند منابعی که از هر چهت کافی باشند. منابع کنکوری در اغلب درسها به شدت خلاصه هستند و لجای تفهیم سعی در آموزش حفظیاتی دارند. کاش دکتر حقیقت برای بقیه دروس هم کتاب داشتند. واقعا خوندن کتاباشون آدم رو به اعتماد به نفیس میرسونه.
بازم ممنونم از راهنماییتون من هم صمیمانه براتون آرزوی موفقیت دارم.
امیدوارم تمام کسانی که تلاش میکنند به نتیجه ای درخور شایستگی و تلاششون برسند ووحواشی و تاثیرات منفی کمتری نتیچه کارشون رو تحت الشعاع بده.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - پوونه - ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  خوش بحالتون ای کاش میتونستم زودتر شروع کنم ولی هنوز شروع نکردم برای خیلی درسها هنوز منبع نخریدم Undecided
اصلا خوش به حال من یکی نیست چون خیلی ضعیفم تو درسا و خیلی خیلی کند پیش میرم. :/
اتفاقا خوش به حال شما که از اول میخواید شروع کنید و میتونید با قدرت شروع کنید. مهم نیس از کی شروع میکنید مهم اینه که خیلی خوب شروع کنید. : )

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - عزیز دادخواه - ۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ق.ظ

Wink
(۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  خوش بحالتون ای کاش میتونستم زودتر شروع کنم ولی هنوز شروع نکردم برای خیلی درسها هنوز منبع نخریدم Undecided
اصلا خوش به حال من یکی نیست چون خیلی ضعیفم تو درسا و خیلی خیلی کند پیش میرم. :/
اتفاقا خوش به حال شما که از اول میخواید شروع کنید و میتونید با قدرت شروع کنید. مهم نیس از کی شروع میکنید مهم اینه که خیلی خوب شروع کنید. : )

مهمترین نکته به نظر من پیوستگی مطالعست. اگه از وقتمون درست استفاده کنیم کند بودنمون جبران میشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - پوونه - ۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶ ق.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ ق.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  مهمترین نکته به نظر من پیوستگی مطالعست. اگه از وقتمون درست استفاده کنیم کند بودنمون جبران میشه
درسته پیوستگی مهمه..
یاد این مصرع افتادم که رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

خود من به هم میریزم وقتی یه روزی طبق انتظار خودم پیش نمیره درسم و روز بعدش این نارضایتی از خودم حتی رو ساعت مطالعه ام هم تاثیر میذاره. چون به برنامه ام نمیرسم. ولی خب حق با شماست .بیشتر باید رو پیوستگی مطالعه تمرکز کرد تا کند بودن سرعت مطالعه هم جبران بشه.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - neghab01 - 23 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ ب.ظ

مانشت چقدر فـقیـــــر شده Smile . . .

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - مهرگان - ۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ب.ظ

بچه ها، کی اینجا نظریه از روی کتاب شاپوری میخونه؟ میخوام تمرینایی که حل میکنم را با هم چک کنیم.خیلی شک دارم تو درست حل کردنم. کسی هست آیا؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Innocence - 23 مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ب.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  بچه ها، کی اینجا نظریه از روی کتاب شاپوری میخونه؟ میخوام تمرینایی که حل میکنم را با هم چک کنیم.خیلی شک دارم تو درست حل کردنم. کسی هست آیا؟
من
Big Grin

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - snowball - 23 مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۳ ب.ظ

:سلام .من به تازگی به مانشت ملحق شدم .
به نظرتون امید به تکمیل ظرفیت میشه داشت ؟ HuhHuh