تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - saberz - 27 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ب.ظ

دوستان به نظر بنده هیچ درسی رو حذف نکنید.حداقل یه دور بخونید.چون وقت هست به اندازه ی کافی
البته این نظر شخصیه بندست!
سیستم عامل رو امروز تموم کردم.سیستم عامل پارسه رو خونده بودم.تقریبا در کل تا ۵۰ ۶۰ درصد مسلط شدم بهش.واقعا عالیه کتاب سیستم عامل پارسه
بقیه دوستانم اگه درسی رو تموم کردن بگن از چه منبعی خوندن.چطوری بوده.راضی بودن نبودن و...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - arsin - 27 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ب.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  خسته نباشند رفقای عزیز
یه پیشنهاد رفقا :
اون اینه که در آخر هر هفته دوستان بیان از درس خوندن طول هفته خود یه گزارش بدند از درسی که خوندن + منابعی که خوندن + مقدار درسی که از اون درس خوندن + تست های مهم و نکته برداری هایی که کردن برای من و سایر دوستان آپلود کنند
نظرتون چیه؟؟؟

ایولا منم کاملا موافقم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - ahrmb - 28 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ق.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  برا درس زبان های برنامه سازی چی بخونم؟ یا بهتره بذارمش کنار؟ آخه وقت گیره و زود از یاد میره, سال قبل نصفه نیمه از هر فصل پوران خوندم ولی کنکور هیچی نتونستم بزنم.
پیشنهاد میکنم مدرسان شریف رو بخونید چون مباحث مهم رو کامل گفته و خیلی حجیم نیست. روی اون تسلط پیدا کردید شروع کنید منابع دیگه رو بخونید

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - iCanDoIt - 28 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ق.ظ

نظرتون در خصوص این ایده چیه:
در هنگام خوندن نکته های مهم رو خلاصه برداری کنیم. یه ایراد کار اینه که وقتی زیادی رو می گیره؟ اینطور نیست!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - hosein 95 - 28 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۲ ق.ظ

خب یواش یواش داره جمع بچه ها خوب میشه
من با خلاصه نویسی موافقم
اما ن ب حدی ک بخواهیم بهش جدی بها بدیم
در مورد نظریه اکثرا کتاب لینز رو مهرفی کردن و گفتن تثبیت مطالب فقط با حل مثال ممکنه

(۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ب.ظ)saberz نوشته شده توسط:  دوستان به نظر بنده هیچ درسی رو حذف نکنید.حداقل یه دور بخونید.چون وقت هست به اندازه ی کافی
البته این نظر شخصیه بندست!
سیستم عامل رو امروز تموم کردم.سیستم عامل پارسه رو خونده بودم.تقریبا در کل تا ۵۰ ۶۰ درصد مسلط شدم بهش.واقعا عالیه کتاب سیستم عامل پارسه
بقیه دوستانم اگه درسی رو تموم کردن بگن از چه منبعی خوندن.چطوری بوده.راضی بودن نبودن و...

سیستم عامل و شبکه واقعا پارسه عالی گفته
من سیستم همه جاش خوب بود واسم جز اون قسمت که فضای رقابتی پیش میومد فک کنم فصل ۳ یا ۴ بود
همون سمافور ها و.....
ولی در کل درسیه ک روش خیلی حساب باز کردم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Innocence - 28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ق.ظ

باریکلا ب همه ی بچه های فعال و پر انرژیییییی
برای همه آرزوی موفقیت دارم
در مورد خلاصه برداری ب نظر من درسته ک وقت گیره اما ۵ هفته ی آخر واسه جمع بندی خیلی میتونه واسمون مفید باشه
سیستم عامل پارسه هم خوبه موافقم
اما واسه شبکه کراس بهتر از پارسه هستش
البته ب نظرمن

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - hosein 95 - 28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ق.ظ

نظرتون چیه گرایش هامونو مشخص کنیم؟؟
ینی بچه ها بگن ک میخوان نرم کنکور بدن یا آی تی

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Innocence - 28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ق.ظ)hosein 95 نوشته شده توسط:  نظرتون چیه گرایش هامونو مشخص کنیم؟؟
موافقم

من میخوام گرایش شبکه بخونم چه بره زیرگروه کامپیوتر چه بمونه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - hosein 95 - 28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ق.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ق.ظ)hosein 95 نوشته شده توسط:  نظرتون چیه گرایش هامونو مشخص کنیم؟؟
موافقم

این خیلی خوبه که بدونیم میخوایم چیکار کنیم
من هوش و امنیت
هرکدومشو آوردم
برا جفتش میجنگم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Innocence - 28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ق.ظ)hosein 95 نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۳ ق.ظ)hosein 95 نوشته شده توسط:  نظرتون چیه گرایش هامونو مشخص کنیم؟؟
موافقم

من هوش و امنیت
هرکدومشو آوردم
برا جفتش میجنگم
براوو

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - hosein 95 - 28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ ق.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ق.ظ)hosein 95 نوشته شده توسط:  
موافقم

من هوش و امنیت
هرکدومشو آوردم
برا جفتش میجنگم
براوو
این نظر هاییی ک میدیم در مورو دادن گزارش هفتگی و..
از کی باید بدیم؟؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Innocence - 28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۱ ق.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ ق.ظ)hosein 95 نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
موافقم

من هوش و امنیت
هرکدومشو آوردم
برا جفتش میجنگم
براوو
از کی باید بدیم؟؟؟؟
از هفته ی دیگه جمعه ها به نظر من گزارش بدیم..
فقط یه چیزی
فایل پی دی افشو باید آپلود کنیم عایا؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - hosein 95 - 28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ ق.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۱ ق.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ ق.ظ)hosein 95 نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  موافقم

من هوش و امنیت
هرکدومشو آوردم
برا جفتش میجنگم
براوو
از کی باید بدیم؟؟؟؟
از هفته ی دیگه جمعه ها به نظر من گزارش بدیم..
فقط یه چیزی
فایل پی دی افشو باید آپلود کنیم عایا؟

من نظرم اینه ک ی قالب واسش تعریف کنیم همه تو اون ارچوب بیان ارایه بدن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - hosein 95 - 28 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ق.ظ

یه قالبی دیگه حالا
خودمون تعیین کنیم اون قالبودیگه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Eagle777 - 28 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۱۰ ق.ظ

از دوستان کسی هست محاسبات رو با پوران بخونه؟