تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - fatemehIT - 20 آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ق.ظ

سلام دوستان.برای معماری کامپیوتر چه منبعی روپیشنهاد میکنید؟من پوران پژوهش یوسفی رودارم ولی خوب نمیفهممش.لطفاراهنمایی کنید.ممنون

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - mmm1374 - 20 آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ق.ظ

(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ ق.ظ)fatemehIT نوشته شده توسط:  سلام دوستان.برای معماری کامپیوتر چه منبعی روپیشنهاد میکنید؟من پوران پژوهش یوسفی رودارم ولی خوب نمیفهممش.لطفاراهنمایی کنید.ممنون
سلام
خود همین کتاب یوسفی خوبه + فیلم های دکتر گودرزی دانشگاه شریف که میتونید از مکتب خونه دانلودشون کنید و نهایت استفاده از اونا رو ببرید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - maryammehran - 20 آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ب.ظ

بچه ها منم با مهندسی نرم افزار مدرسان مشکل دارم خیلی وقتمو می گیره فهمیدنش! هر چی زور میزنم بشتر بخونم کمتر میخونم اصلا مطابق برنامه نمیتونم پیش برم همش جا می مونم!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Dream_high - 20 آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۳ ب.ظ

بچه ها یه سوال داشتم... کسی که دانشجوی ارشد دانشگاه ازاد باشه میتونه کنکور سراسری رو شرکت کنه؟ لطفا سریع بهم جواب بدید.ممنون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - ماه بانو - ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۷ ب.ظ

(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۳ ب.ظ)Dream_high نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال داشتم... کسی که دانشجوی ارشد دانشگاه ازاد باشه میتونه کنکور سراسری رو شرکت کنه؟ لطفا سریع بهم جواب بدید.ممنون

فکر میکنم فقط دانشجویان روزانه دانشگاه دولتی نمیتونن مجددا کنکور بدند
آزاد و پیام نور میتونند وبعد از قبولی باید انصراف بدن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - RangiRangi - 20 آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۱ ب.ظ

اینجا کسی هست برا الگوریتم هم مدرسان داشته باشه و هم پوران؟
اگه هست خواهشا یک نگاهی به فصل گراف ها مبحث BFS بندازید. به نظرتون تعریف و حل مثال یکی از این دو تا کتاب اشتباه نیست؟ و کدومش درسته؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Densike - 20 آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۱ ب.ظ

(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۱ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  اینجا کسی هست برا الگوریتم هم مدرسان داشته باشه و هم پوران؟
اگه هست خواهشا یک نگاهی به فصل گراف ها مبحث BFS بندازید. به نظرتون تعریف و حل مثال یکی از این دو تا کتاب اشتباه نیست؟ و کدومش درسته؟
پوران رو ندارم ولی مال مدرسان درسته

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - mmirzay - 20 آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۸ ب.ظ

(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۳ ب.ظ)Dream_high نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال داشتم... کسی که دانشجوی ارشد دانشگاه ازاد باشه میتونه کنکور سراسری رو شرکت کنه؟ لطفا سریع بهم جواب بدید.ممنون
صفحه دوم دفترچه ( صفحه ی چهارم پی دی اف ) رو بخون تبصره ششم بند ( د )
اونجا نوشته فقط روزانه ها نمی تونن، بقیه می تونن شرکت کنن.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - sixsixsix - 21 آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ق.ظ

(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۳ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  پارسه اصلا منبع مناسبی برای سوالات شبکه نیست ، در واقع زیر ۰ هست
با پارسه به زور شاید ۲ تست رو جواب بدین
هر سال ۲ تست کاملا جدید از کراس راس داریم که توی هیچکدوم از کتاب های دیگه نیست
برای بار ۱۰۰ ام
کراس راس بخونین و مسائلشو حل کنین

من هم با نظر ایشون شدیداً موافقم
کراس راس رو حتما بخونید
همه مباحثش رو. هر سال تست های جدید داره از این کتاب در میاد. خدایی هم خیلی شیرینه، فقط حجم داره وگرنه متن روونی داره

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - naderzare - 21 آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۰ ق.ظ

سلام
من میخوام نرم افزار و ایتی امتحان بدم
منابع چی خوب هست؟؟؟

ماهان،پارسه،مدرسان شریف. کدوم بهتر وجامعتر هست؟
چون نمیخوام زیاد مرجع بخونم.
سپاس

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - mahance - 21 آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ ق.ظ

کسی نیست جواب مارو بده؟

(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ق.ظ)mahance نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من درسای تخصصی و مشترک رو دارم میخونم و برای ریاضی هم آمار و گسسته رو دست و پا شکسته دارم میخونم تا بتونم ۲-۳ سوال بزنم
ولی برای زبان موندم چیکار کنم
این کتاب و ویس های دکتر زارع خوبه ؟ کتابشو بگیرم ؟ از زبان ۳۰ اینا می خوام

کسی نیست جواب مارو بده؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - ۰۰۱۷ - ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ب.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ ق.ظ)mahance نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ق.ظ)mahance نوشته شده توسط:  
کسی نیست جواب مارو بده؟

(۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ق.ظ)mahance نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من درسای تخصصی و مشترک رو دارم میخونم و برای ریاضی هم آمار و گسسته رو دست و پا شکسته دارم میخونم تا بتونم ۲-۳ سوال بزنم
ولی برای زبان موندم چیکار کنم
این کتاب و ویس های دکتر زارع خوبه ؟ کتابشو بگیرم ؟ از زبان ۳۰ اینا می خوام

کسی نیست جواب مارو بده؟

سلام دوست عزیز. به نظره من ویس دکتر مظفری خیلی می تونه کمک کنه. تعریفش رو زیاد شنیدم. برای کتاب هم کتابای پارسه مناسبن ولی حجمشون زیاده تقریبا.
موفق باشید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - saeedmehtar - 21 آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ب.ظ

بله می توانید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - shshshiva - 21 آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۸ ب.ظ

سلام دوستان یه سوال داشتم ؛
کتاب شبکه های کامپیوتری کراس و راس ترجمه دکتر حاج رسولیها خوبه یا ترجمه دکتر بهزاد اکبری؟ اگر کسی اطلاع داره لطفا بگه.
متن کدوم روونتره و تعداد صفحاتش چقده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - سلطانی - ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۲۶ ب.ظ

سلام دوستان
من یه خرابکاری کردم الان Sad ثبت نام آزمون رو که انجام دادم شماره موبایلمو اشتباه وارد کردم !!! بعدش که زدم ویرایش اطلاعات دیدم نوشته قابل ویرایش نیست Sad
میخواستم بپرسم شما وقتی ثبت نامتون انجام شد پیامک اومد واستون ؟؟ (کسانی که سریال ارسال پیامک نخریده بودن مثه من)