تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - Densike - 21 آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۴۹ ب.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۸ ب.ظ)MANO نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه سوال داشتم ؛
کتاب شبکه های کامپیوتری کراس و راس ترجمه دکتر حاج رسولیها خوبه یا ترجمه دکتر بهزاد اکبری؟ اگر کسی اطلاع داره لطفا بگه.
متن کدوم روونتره و تعداد صفحاتش چقده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

حاج رسولی ها گوگل translate کرده رسما !!! آشغاله
اکبری خوبه .. من ملکیان رو ندیدم ولی میگن از جفتش بهتره

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - sadaf sabet - 21 آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۸ ب.ظ

سلام دوستان
بعد یکم اینجا گشتن برا خوندن درسای تخصصی گرایش معماری به این منابع رسیدم نظرتون چیه در موردشون
VLSI مدرسان و صاحب زمانی - انتقال داده مدرسان - دیجیتال هم راهیان ارشد

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - hosein 94 - 21 آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۶ ب.ظ

سلام بچه ها
من یه مشکلی تو بحث نرمال سازی ها دارم
نمیتونم متوجه بشم مطلبو
بعد تو آمارم همین مشکلو دارم
میشه لطفا کمکم کنید؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - maryammehran - 21 آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۱ ب.ظ

سلام دوست خوب من هنوز به مبحث نرمالسازی نرسیدمHuh
شماها چقدر جلو جلویینDodgy
چه جوری میخونینSad

mahance عزیز چیزی برا زبان پیدا کردی به منم بگو Smile
من ۹۰۰ تا لغت تافلو از رو هوا حفظم ولی اصلا نمیتونم تست بزنمSad

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - shshshiva - 21 آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۴ ب.ظ

ممنون کاربر Densike، فک کنم کتاب شبکه دکتر اکبری دو جلد باشه درسته؟ نمیدونید چند صفحه س؟ دو جلدشو باید خوند؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - mahniya - 21 آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ ب.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۶ ب.ظ)hosein 94 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
نمیتونم متوجه بشم مطلبو
میشه لطفا کمکم کنید؟؟؟

سلام دوست خوبم من امروز پایگاه رو تمام کردم تنها درسی که فکر کنم تا روز کنکور جز درسای تموم شده باشه Big Grin
اگر بتونم کمکتون کنم خوشحال میشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - ۰۰۱۷ - ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ق.ظ

دوستان خسته نباشید
کتاب پارسه دکتر حقیقت چاپ ۸۹ با ۹۴ تغییر زیادی کرده ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - payam7 - 22 آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ق.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۸ ب.ظ)mhm.heydari نوشته شده توسط:  سلام دوستان
بعد یکم اینجا گشتن برا خوندن درسای تخصصی گرایش معماری به این منابع رسیدم نظرتون چیه در موردشون
VLSI مدرسان و صاحب زمانی - انتقال داده مدرسان - دیجیتال هم راهیان ارشد

سلام
VLSI و انتقال من هم همین منابع رو میخونم
واسه انتقال پارسه هم خوبه (من نخوندم)
مدار الکتریکی راهیان ارشد (تقوی کنی) خوبه ساده گفته ولی برای تمرین بیشتر پوران خوبه
دیجیتال منبع خوبی ندارم (راهیان رو پیدا نکردم )من پارسه و صدیقی رو دارم که هر دو یکی هستن و اصلا کتاب خوبی نیست مرجع توکهایم و جکسون هم اصلا برای کنکور مناسب نیست
فقط کتاب علیرضا احسانی بنطرم خوب اومد
ولی چون مباحث VLSI و الکترونیک همپوشانی داره و فقط در BJT تفاوت دارن که اونم معمولا سوال داده نمیشه ، میشه گفت کتاب صاحب زمانی و مدرسان کافیه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - hosein 94 - 22 آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۷ ق.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ ب.ظ)mahniya نوشته شده توسط:  
(21 آذر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۶ ب.ظ)hosein 94 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
نمیتونم متوجه بشم مطلبو
میشه لطفا کمکم کنید؟؟؟

سلام دوست خوبم من امروز پایگاه رو تمام کردم تنها درسی که فکر کنم تا روز کنکور جز درسای تموم شده باشه Big Grin
اگر بتونم کمکتون کنم خوشحال میشه

راستش من سطوح نرمال سازیو قاطی میکنم
نمیتونم بفهمم چی میگه
شما خودت از رو چی خوندین

(۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۱ ب.ظ)m_mana نوشته شده توسط:  سلام دوست خوب من هنوز به مبحث نرمالسازی نرسیدمHuh
شماها چقدر جلو جلویینDodgy
چه جوری میخونینSad

mahance عزیز چیزی برا زبان پیدا کردی به منم بگو Smile
من ۹۰۰ تا لغت تافلو از رو هوا حفظم ولی اصلا نمیتونم تست بزنمSad

راستش من الان فقط ۴ تا کتابو کامل خوندم و فقط همین ۴ تا رو خوندم
یه کتابو برمی دارم کلشو کیخونم میرم سراغ کتابه دگ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - mahniya - 22 آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ق.ظ

من از رو کتاب دکتر کیوان پور خوندم پارسه به نظرم خیلی خوب گفتن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - hosein 94 - 22 آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۸ ق.ظ

(۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ق.ظ)mahniya نوشته شده توسط:  من از رو کتاب دکتر کیوان پور خوندم پارسه به نظرم خیلی خوب گفتن
من مقسمی و پوران خوندمهمه فصل هاش خوب بود جز این آخری

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - sadaf sabet - 22 آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ق.ظ

(۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ق.ظ)payam7 نوشته شده توسط:  سلام
VLSI و انتقال من هم همین منابع رو میخونم
واسه انتقال پارسه هم خوبه (من نخوندم)
مدار الکتریکی راهیان ارشد (تقوی کنی) خوبه ساده گفته ولی برای تمرین بیشتر پوران خوبه
دیجیتال منبع خوبی ندارم (راهیان رو پیدا نکردم )من پارسه و صدیقی رو دارم که هر دو یکی هستن و اصلا کتاب خوبی نیست مرجع توکهایم و جکسون هم اصلا برای کنکور مناسب نیست
فقط کتاب علیرضا احسانی بنطرم خوب اومد
ولی چون مباحث VLSI و الکترونیک همپوشانی داره و فقط در BJT تفاوت دارن که اونم معمولا سوال داده نمیشه ، میشه گفت کتاب صاحب زمانی و مدرسان کافیه

ممنونم برا راهنماییAngel

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - mohammad2060 - 22 آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ب.ظ

سلام با آرزوی موفقیت برای همه پشت کنکوریهای عزیز
میخوام واسه نرم افزار شرکت کنم (نمیدونم تصمیمم واسه گرایشم درسته یا نه)با ساختمان داده مقسمی و مدار منطقی پوران شروع کردم امیدوارم امسال هممون به نتیجه دلخواهمووون برسیم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - user99 - 22 آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ ب.ظ

دوستان من رشته کارشـناسیم کامپیـوتر نبوده ولی میخوام IT و کامپیـوتر ارشد امسال شرکت کنم، ببخشید واسه این سوال ساده:
صفحه ۳۰ دفترچه ثبت نام، منابع امتحانی IT و مهندسی کامپـوتر رو نوشته.
درس "طراجی الـگوریتم" در دروس مشترک، از منابع رشته IT هستش.
- همین درس "طراجی الـگوریتم" از دروس تخصصی نرم افزار، رشته مهندسی کامپیوتر هم هستش.
- درس "طراجی الـگوریتم ها" از دروس تخصصی هوش مصنوعی، رشته مهندسی کامپیوتر هستش. ( به "ها" بعد از الگوریتم ها دقت کنید)

۱- سوالم اینه که این درس ها یکی هستن در همه این آزمونها؟ یا برای هر رشته ای منبع دیگه ای هستش براش؟
۲- بهترین منبع/کتاب برای این درس چیه به نظر شما؟ چون میخوام بخونمش چون توی همه گرایش ها به دردم میخوره
۳- IT رو که شناور انتخاب میکنم، هیچی. ولی بین هوش و نرم افزار هنوز تصمیم نگرفتم، و میخوام این درس و پایگاه داده، و زبان رو تا قبل از عید خوب بخونم. و بعد از عید هم یه ۳-۴ درس دیگه رو هم بخونم. نظر شما چیه در مورد این تصمیمم؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵ - maryammehran - 22 آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ب.ظ

من مطابق آزمونای مدرسان پیش میرم خیلی کم آوردم Sad یه روز ۶ ساعت فقط روی ۱۰ تا تست هوش کار کردم برا درسا دیگمم همین طوریم اگرچه احساس میکنم درس خوب برام جا میفته ولی واقعا خسته کنندست این حجم از کتابهارو را بخوام به این شکل بخونمSad
الان نیاز دارم یکی به سمت جلو هولم بده::Big Grin