تالار گفتمان مانشت
انصراف یا تحصیل؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

انصراف یا تحصیل؟ - FaridPr - 24 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ب.ظ

سلام... دوستان عزیز به کمک و راهنمایی شما نیاز دارم من قبول شدم در شهر خودمون با نمره ۵۲۴۰ و رتبه ۴۳۱ از میان ۷۸۰ نفر (کلا کنکور سفید دادم و فقط زبان ۶۵ درصد زدم لعنت به این دانشگاه آزاد که قبول کرد مارو!!!) دیروز هم ثبت نام کردم ولی شدیدا پشیمونم از اینکار چون همه اینها از اولش شرکت در کنکور و حالا هم ثبت نام همش به اصرار و تهدید خونواده برای گرفتن سریع یک مدرک و سر کار رفتن (زهی خیال باطل!!) بود چون اصلا من اهل درس خوندن نیستم و هیچ علاقه ای هم به نرم افزار و برنامه نویسی ندارم فقط بخاطر اینکه مدرک لیسانسم نرم افزار بوده زدم. حالا من نمیدونم با این شرایط که هیچ علاقه و انگیزه ای برای درس خوندن ندارم آیا میشه بزور یه مدرکی گرفت خودم مطمئنم که نمیشه و آخرش با کلی ضرر مالی اخراج میشم حالا به نظر شما این ریسک رو بکنم و برم دانشگاه یا تا دیر نشده انصراف بدم؟

انصراف یا تحصیل؟ - ZAREIANMARY - 24 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ب.ظ

میگی درسخون نیستی پس ولش کن

انصراف یا تحصیل؟ - hossein.itman - 25 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۱ ب.ظ

داداش گلم شما یه هدف گزاری کن ببین چیکار میخوای بکنی. ۵ سال دیگه کجا میخوای باشی
اگر با درس خوندن بهش میرسی پس تلاش کن و همیشه نتیجشو برای انگیزه درس خوندن تصور کن
اگرم نه که وقتتو هدر نده. این وقت خیلی باارزش تر از پولیه که تو این ۲ سال میپردازی

موفق باشی

RE: انصراف یا تحصیل؟ - stabesh - 26 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ق.ظ

سلام
ارشد استادا معمولا سخت می گیرن سمینار و پایان نامه اش هم هست به این راحتی ها نیست اگر علاقه ندارید برید دنبال یه کار با مدرک ارشد کار پیدا کردن سخت ترم میشه دیگه خود دانید

انصراف یا تحصیل؟ - harika-z - 26 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ب.ظ

سلام
همه میگن بامدرک ارشد کارپیدا کردن سخته.پس این مدرک به چه دردی میخوره؟من خودم علاقه دارم ارشد بخونم اونم دانشگاهای تهران ولی همه میگن نخوند بی فایده هس

RE: انصراف یا تحصیل؟ - stabesh - 26 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ب.ظ

اگر بخواید ارشد بخونید باید دکتری هم بخونید و استاد بشید اگر تدریس و پژوهش رو دوست دارید ارشد بخونید اینو من نمی گم استاد راهنمام می گفتن و خیلی های دیگه

انصراف یا تحصیل؟ - harika-z - 26 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ ب.ظ

درضمن میگن واسه فارغ التحصیلان دانشگاهای تهران کار هس راس میگن؟

انصراف یا تحصیل؟ - albaloo - 26 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ب.ظ

کار برای اونی که تخصص داشته باشه همیشه هست ، با مدرک یا بی مدرک ...