تالار گفتمان مانشت
مقایسه دو گرایش شبکه کامپیوتری و تجارت الکترونیک از رشته فناوری اطلاعات در مقطع ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

مقایسه دو گرایش شبکه کامپیوتری و تجارت الکترونیک از رشته فناوری اطلاعات در مقطع ارشد - mpiran - 26 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۲۸ ب.ظ

سلام دوستان عزیزم
لطفا این دو گرایش رو از نظر بازار کار، سختی دروس و تراز قبولی با هم مقایسه کنید.
البته من خودم امسال قسمت نشد دولتی قبول بشم و شبانه گرگان قبول شدم و نرفتم. اما تو آزاد برای علوم تحقیقات گرایش شبکه های کامپیوتری قبول شدم. پس از دوستانی که تو این گرایش و این دانشگاه هم هستن دعوت می کنم هرچی در مورد اساتید و دروس این گرایش میدونن با ما به اشتراک بزارن.

اولین نظر رو هم خودم میدم.
گرایش شبکه به نظرم هم ترازش بالاتره و هم بازارکارش بهتره و در کل دید فنی داره. اما گرایش تجارت بیشتر دید مدیریتی داره.

منتظر نظرات دوستان هم هستم.
در ضمن اگه کسی با من همکلاسی شده بهم پیام خصوصی بده که بیشتر با هم در ارتباط باشیم
مرسییییییی

RE: مقایسه دو گرایش شبکه کامپیوتری و تجارت الکترونیک از رشته فناوری اطلاعات در مقطع ارشد - mpiran - 28 مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۵ ب.ظ

مقایسه دو گرایش شبکه کامپیوتری و تجارت الکترونیک از رشته فناوری اطلاعات در مقطع ارشد

RE: مقایسه دو گرایش شبکه کامپیوتری و تجارت الکترونیک از رشته فناوری اطلاعات در مقطع ارشد - yagmur0022 - 29 مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۴ ب.ظ

Mage IT shabane gorgan dashe shoma ghabul shodin?