تالار گفتمان مانشت
راهنمایی برای آمادگی کنکور - نسخه‌ی قابل چاپ

راهنمایی برای آمادگی کنکور - Mobinash - 26 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۲ ب.ظ

سلام به همه
من دانشجوی رشته ای تی دانشگاه مجازی هستم که حدود ۱۸ واحد با پروژه و کار آموزیم مونده. قصد دارم برای ارشد بخونم . باید تهران قبول بشم چون شرایط رفتن به شهرستان رو ندارم. از طرفی این مدت خیلی پایه قوی نداشتم و اساتید قوی هم نداشتمConfused اما می تونم تمام وقت درس بخونم.
کدوم آموزشگاه ،آزمون و مشاوره برای رشته ای تی بهتر هستش؟
این رو هم بگم من قصد آمادگی برای کنکور ارشد سال ۹۶ رو دارم .چون به نظرم با شرایط الانم به چیزی که می خواهم نمیرسم.
لطفا راهنماییم کنید .ممنونمShy

RE: راهنمایی برای آمادگی کنکور - rezalow2 - 26 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۲ ب.ظ)Mobinash نوشته شده توسط:  سلام به همه
من دانشجوی رشته ای تی دانشگاه مجازی هستم که حدود ۱۸ واحد با پروژه و کار آموزیم مونده. قصد دارم برای ارشد بخونم . باید تهران قبول بشم چون شرایط رفتن به شهرستان رو ندارم. از طرفی این مدت خیلی پایه قوی نداشتم و اساتید قوی هم نداشتمConfused اما می تونم تمام وقت درس بخونم.
کدوم آموزشگاه ،آزمون و مشاوره برای رشته ای تی بهتر هستش؟
این رو هم بگم من قصد آمادگی برای کنکور ارشد سال ۹۶ رو دارم .چون به نظرم با شرایط الانم به چیزی که می خواهم نمیرسم.
لطفا راهنماییم کنید .ممنونمShy

سلام اجی

تفکر اشتباهت رو کنار بذار...
مصاحبه ها رو بخون می بینی که اونایی که موفق شدن وقت بیشتر از شما نداشتن از تابستون شروع کردن تا دی حالا شما از مهر میخوای بخونی تا اردیبهشت..
در مورد آموزشگاه هم بهت بگم که هیچ جا لازم نیست بری چون تو رشته ما اینقدر کتاب،فیلم،ویس و ... پیدا میشه که اصلا لازم نیست کلاس بری...
در مورد آزمون هم پارسه خوبه ولی فقط بخاطر داشتن برنامه ریزی برو و نه خیلی مسایل...