تالار گفتمان مانشت
روزانه یا شبانه رجایی یا مجازی امیرکبیر - نسخه‌ی قابل چاپ

روزانه یا شبانه رجایی یا مجازی امیرکبیر - researcher0 - 13 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۳ ق.ظ

بنظرتون روزانه یا شبانه رجایی بهتره یا مجازی امیرکبیر؟

RE: 601 نرم افزار//امیدی به تربیت دبیر شهید رجایی هست؟ - kaviresabz - 13 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ق.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۳ ق.ظ)researcher0 نوشته شده توسط:  بنظرتون روزانه یا شبانه رجایی بهتره یا مجازی امیرکبیر؟

سلام دوست عزیز من درباره مجازی اطلاع ندارم ولی اگه بجای شما باشم اول چک میکنم ببینم فیلد استادها چیه و بر اساس علاقه انتخاب میکنم
ارزوی موفقیت

RE: 601 نرم افزار//امیدی به تربیت دبیر شهید رجایی هست؟ - researcher0 - 13 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ق.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ق.ظ)kaviresabz نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۳ ق.ظ)researcher0 نوشته شده توسط:  بنظرتون روزانه یا شبانه رجایی بهتره یا مجازی امیرکبیر؟

سلام دوست عزیز من درباره مجازی اطلاع ندارم ولی اگه بجای شما باشم اول چک میکنم ببینم فیلد استادها چیه و بر اساس علاقه انتخاب میکنم
ارزوی موفقیت
ممنون از جوابتون. برای من فقط سطح و اعتبار مدرک ارشد مهمه. خصوصا خارج از کشور.
در این مورد این دانشگاه تو چه سطحیه؟

روزانه یا شبانه رجایی یا مجازی امیرکبیر - atish404 - 03 دى ۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ ق.ظ

سلام اگر قصد خروج از کشور رو دارید میتونید بیاید رجائی و با دکتر ابراهیم پور تز بردارید خیلی ها اصلا ب خاطر همین کار این دانشگاه رو زدن البته این رو بگم کیفیت کار دکتر عالیه بخاطر همین دانشجوهای موفقی هم داره ازطرفی چون زمینه کاریشون علوم شناختیه و این زمینه اونور طالب زیاد داره و از ی طرف دیگ دکتر از پژوهشگران برتری هستن ک خارج از کشور بسیار قبولشون دارن دانشجوهاشون هم معمولا راحت تر میرن اونطرف
البته بنده از مجازی امیرکبیر اطلاعی ندارم اما اگر شما به علوم اعصاب و این فیلد کاری علاقه دارید میتونید با تلاش خیلی زیاد ان شالله ب هدفتون برسید

روزانه یا شبانه رجایی یا مجازی امیرکبیر - skhodaygani@outlook.com - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۴ ب.ظ

سلام من ۵۷۶ نرم افزار آوردم
به نظر شما رجایی قبول میشم ؟

RE: روزانه یا شبانه رجایی یا مجازی امیرکبیر - m_hasan - 02 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ق.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۴ ب.ظ)skhodaygani@outlook.com نوشته شده توسط:  سلام من ۵۷۶ نرم افزار آوردم
به نظر شما رجایی قبول میشم ؟

انشاالله قبول می شید.Smile