تالار گفتمان مانشت
درخواست آزمون های آزمایشی از اعضای محترم مانشتی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
درخواست آزمون های آزمایشی از اعضای محترم مانشتی - erfan_icyhell - 27 مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۶ ب.ظ

با سلام خدمت تمام مانشتی های عزیز . میخواستم ازتون درخواست کنم در صورت امکان وقتی آزمون های آزمایشی موسسات شروع شد کسانی که شرکت کردن آزمون رو تو سایت اسکن کنن تا عزیزانی که توان مالی شرکت تو این آزمونها رو ندارن ( مثل خودم Sad ) بتونن استفاده کنن. با تشکر ...
اجرکم عندالله Big Grin

RE: درخواست آزمون های آزمایشی از اعضای محترم مانشتی - Innocence - 27 مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ

من میزارم حتما

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

درخواست آزمون های آزمایشی از اعضای محترم مانشتی - همیلا - ۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۴۳ ب.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  من میزارم حتما

واقعا ممنونم

RE: درخواست آزمون های آزمایشی از اعضای محترم مانشتی - Innocence - 27 مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۴ ب.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۴۳ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  من میزارم حتما

واقعا ممنونم

خواهش میکنم

RE: درخواست آزمون های آزمایشی از اعضای محترم مانشتی - bazardeh - 28 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ب.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۶ ب.ظ)erfan_icyhell نوشته شده توسط:  با سلام خدمت تمام مانشتی های عزیز . میخواستم ازتون درخواست کنم در صورت امکان وقتی آزمون های آزمایشی موسسات شروع شد کسانی که شرکت کردن آزمون رو تو سایت اسکن کنن تا عزیزانی که توان مالی شرکت تو این آزمونها رو ندارن ( مثل خودم Sad ) بتونن استفاده کنن. با تشکر ...
اجرکم عندالله Big Grin

در حد توانم مخلص شما هم هستم چشب

درخواست آزمون های آزمایشی از اعضای محترم مانشتی - SAJDEHGAR - 28 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۴ ب.ظ

سلام !
به نوبه خودم از همه عزیزانی که بی حسادت و بی چشم داشتی به دوستان خودشون کمک می کنند صمیمانه متشکرم و براشون آرزوی موفقیت دارم .

درخواست آزمون های آزمایشی از اعضای محترم مانشتی - kader - 28 مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۴ ب.ظ

منم مال سنجش رو حتما میزارم

درخواست آزمون های آزمایشی از اعضای محترم مانشتی - tondar.sal - 28 مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۰ ب.ظ

چه کار نیک و خدا پسندی فقط یه جوری اطلاع رسانی کنید مثلا از تلگرمی و... جون توی این مانشت جستجو یه جوری...که آدم از کارش پشیمون میشه

درخواست آزمون های آزمایشی از اعضای محترم مانشتی - parisatiti - 28 مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۰ ب.ظ

منم برا سنجش و پارسه رو میزارم Smile

RE: درخواست آزمون های آزمایشی از اعضای محترم مانشتی - fandogh0027 - 28 مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ ب.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۰ ب.ظ)parisatiti نوشته شده توسط:  منم برا سنجش و پارسه رو میزارم Smile

سلام دوست عزیز
خیییییییلی ممنون
پریسا جان اگه میشه لطف کنی که برانه راهبردی این دو موسسه رو بذاری من خیلی بلاتکلیفم یه برنامه خوب میخوام که با اون پیش برم .
مچکرمShy

سلام دوستان
ایده ی خیلی خوبیه
اگه واقعا عملی شه
مانشتی های عزیز لطفا کسایی که تو موسسه خاصی هستن مخصوصا مدرسان و پارسه برنامه راهبردیشونو بذارن، با داشتن یه برنامه راهبردی خوب راحت و بدون استرس میشه پیش رفت.

RE: درخواست آزمون های آزمایشی از اعضای محترم مانشتی - saeidsalehi - 29 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  من میزارم حتما

شما آزمونای کدوم موسسه شرکت کردید؟؟

درخواست آزمون های آزمایشی از اعضای محترم مانشتی - kader - 29 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ ب.ظ

بچه هایی که برنامه آزمون های سنجش رو خواستن میتونن از لینک زیر هم برای آی تی هم برای کامپیوتر رو مشاهده کنن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: درخواست آزمون های آزمایشی از اعضای محترم مانشتی - Innocence - 29 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ب.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ)saeidsalehi نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  من میزارم حتما

شما آزمونای کدوم موسسه شرکت کردید؟؟
پارسه

RE: درخواست آزمون های آزمایشی از اعضای محترم مانشتی - erfan_icyhell - 29 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ب.ظ

واقعا ممنونم دوستان لطف میکنید . امیدوارم هر کس آزمون ها رو بزاره رتبه ش تک رقمی بشه ان شالله HeartHeartHeart

درخواست آزمون های آزمایشی از اعضای محترم مانشتی - *HANA* - 29 مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۰۸ ب.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۴ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  منم مال سنجش رو حتما میزارم
مرسی دوسته عزیز