تالار گفتمان مانشت
حل از طریق قضیه ی Master - نسخه‌ی قابل چاپ

حل از طریق قضیه ی Master - H-Arshad - 20 آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۵۹ ب.ظ

با درود
عزیزان این چطوری حل شده؟ من پاسخ هم گذاشتم الان.
اما به نظرم حل نمیشه چون n برابر با nlogn نیست...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حل از طریق قضیه ی Master - A V A - 20 آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ب.ظ

سلام
این سوال از تبصره ی قضیه ی مستر استفاده میکنه

RE: حل از طریق قضیه ی Master - H-Arshad - 21 آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ق.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  سلام
این سوال از تبصره ی قضیه ی مستر استفاده میکنه

ممنون ازت
ببخشید این تبصره و قانون ها از کجا هست؟ یعنی به غیر از کورمون، شما این رو از جایی برداشتید که بهش مراجعه کنم؟

RE: حل از طریق قضیه ی Master - A V A - 21 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ ق.ظ

این عکسو از کتاب پوران فرستادم، حتما جاهای دیگم هست البته

RE: حل از طریق قضیه ی Master - H-Arshad - 21 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ ق.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ ق.ظ)A V A نوشته شده توسط:  این عکسو از کتاب پوران فرستادم، حتما جاهای دیگم هست البته

ممنون مهندس این رو چی؟
به نظرت اشتباه حل نکرده؟
۰/۵ تازه منهای .۴۹۹ که بشه میشه ۰/۰۵۱ درسته؟ پس میشه قسمت اول قضیه مستر نه قسمت سوم!

RE: حل از طریق قضیه ی Master - Azar.099 - 21 آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ ق.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۵۹ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  با درود
عزیزان این چطوری حل شده؟ من پاسخ هم گذاشتم الان.
اما به نظرم حل نمیشه چون n برابر با nlogn نیست...

سلام
همینجوری که خودت میگی n و nlogn به صورت چند جمله ای با هم تفاضل ندارند پس این سوال از قضیه مستر حل نمیشه .
ای سوال را میشه با جایگزینی حل کرد .
اینجوری :