تالار گفتمان مانشت
تا حالا فردی با شرایط من دیدین؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

تا حالا فردی با شرایط من دیدین؟ - sadeghi7432 - 19 آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ ق.ظ

سلام به همه...

۱-حقیر قبل از کارشناسی یک سال پشت کنکوری بودم
۲-بهمن ۸۹ وارد دانشگاه شدم
۳-دوره کارشناسی رو در ۹ ترم + معرفی به استاد تموم کردم(۴/۵ سال) ( تاریخ فارغ التحصیلی ۹۴/۶/۳۱ )
۴-واسه ارشد هم میخوام یکسال پشت کنکور بمونم چون میخوام تغییر رشته بدم

(سقف سنوات مجاز برای ورودیهای ما ۶ سال یعنی ۱۲ ترم هست)

آیا از نظر نظام وظیفه مشکلی هست؟

RE: تا حالا فردی با شرایط من دیدین؟ - sixsixsix - 19 آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱ ق.ظ

(۱۹ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ ق.ظ)farhad_h1369 نوشته شده توسط:  سلام به همه...

۱-حقیر قبل از کارشناسی یک سال پشت کنکوری بودم
۲-بهمن ۸۹ وارد دانشگاه شدم
۳-دوره کارشناسی رو در ۹ ترم + معرفی به استاد تموم کردم(۴/۵ سال) ( تاریخ فارغ التحصیلی ۹۴/۶/۳۱ )
۴-واسه ارشد هم میخوام یکسال پشت کنکور بمونم چون میخوام تغییر رشته بدم

(سقف سنوات مجاز برای ورودیهای ما ۶ سال یعنی ۱۲ ترم هست)

آیا از نظر نظام وظیفه مشکلی هست؟

اگه تاریخ فارغ التحصیلیتون ۹۴/۰۶/۳۱ هست پس تا ۹۵/۰۶/۳۱ وقت دارید واسه ارسال دفترچه سربازیتون. مهم تاریخ فارغ التحصیلیتون هست.
البته اگه شما بذارید و مثلا ۹۵/۰۶/۳۰ دفترچتون رو پست کنید ممکنه ۲ تا ۴ تا ۶ ماه بعد اعزام بشید. چون الان تاریخ های اعزام دوستانی که دفترچه ارسال میکنن خورده ۹۵/۰۴/۰۱ . یعنی تاریخ اعزامشون عقب افتاده بخاطر تعداد زیاد اعزامیان در انتظار خدمت

ولی در کل برید پلیس+۱۰ اون خیلی خوب راهنماییتون میکنه

تا حالا فردی با شرایط من دیدین؟ - mehran.amanat - 19 آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۴ ب.ظ

شما از تاریخ فارغ التحصیلیتون به مدت یک سال تمام برای ارسال دفترچه اعزام به خدمت فرصت دارین، پس با خبال راحت درستونو بخونید.

RE: تا حالا فردی با شرایط من دیدین؟ - SamanEB - 13 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ

[الان که میخونم از ایشون گذشته ولی برای بقیه :

دقت داشته باشین همزمان با تاریخ فارغ التحصیلیتون معافیت تحصیلی کارشناسی شما تموم میشه که دانشگاه یه نامه خطاب به پلیس + ۱۰ به شما میده (حتما تا گرفتن برگه سبز و ثبت نام تو دانشگاه ارشد نگه دارین هرچند بقیه بهتون گفتن مهم نیست بازم نگهش دارین تا بفهمین چقدر مهمه) از تاریخ فارغ التحصیلی به مدت یکسال (البته فعلا یکساله واسه خودتون از پلیس + ۱۰ یا وظیفه بپرسید چون شاید برای شما شش ماه شد) « مهلت معرفی به سازمان وظیفه (یا همون پست دفترچه ) » دارین. چیزی که خیلی مهمه
۶۰ روز مونده به اینکه مهلت پست دفترچه تموم بشه حتما به پلیس + ۱۰ مراجعه و پیگیر کارای واکسن و معاینتون باشین چون اگه تو روزای آخر اقدام کنید ممکنه به علت تموم شدن واکسن توی درمانگاهی که مراجعه میکنید یا مرخصی دکتر با خطر جدی غیبت مواجه بشین