تالار گفتمان مانشت
آموزش C#-آموزشگاه C# - نسخه‌ی قابل چاپ

آموزش C#-آموزشگاه C# - ssoh604 - 12 بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ ب.ظ

سلام دوستان من مدتی است که دنبال سایت, مقاله و حتی آموزشگاهی که آموزش C# دهد هستم کسانی که سراغ دارند راهنمایی کنن
Huh

RE: آموزش C#-آموزشگاه C# - amirhosein71 - 12 بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۰۲ ب.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ ب.ظ)ssoh604 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من مدتی است که دنبال سایت, مقاله و حتی آموزشگاهی که آموزش C# دهد هستم کسانی که سراغ دارند راهنمایی کنن
Huh

دوست عزیز من قبلا دنبال آموزشگاهی بودم که آموزش C# حرفه ای دهد تا این که آموزشگاه تحلیل داه پیدا کردم تازه توسط آموزشگاه من معرفی کردند و الان در داخل شرکت استخدام شدم شما هم می توانید کلمه آموزشگاه تحلیل داده را سرچ کنید من برای شما لینک مقالات آموزش رایگان C# و فیلم آموزش C# و دوره آموزش C# قرار دادم تا وارد صفحه مربوطه شوید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و دوره

RE: آموزش C#-آموزشگاه C# - one hacker alone - 21 آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ق.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ ب.ظ)ssoh604 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من مدتی است که دنبال سایت, مقاله و حتی آموزشگاهی که آموزش C# دهد هستم کسانی که سراغ دارند راهنمایی کنن
Huh
بنده با افتخار دوره های جهاد علمی رو پیشنهاد میکنم
اینم بنر دوره #C

[تصویر:  448212_bcsh.jpg]